שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

גורמה

Smiley_Cook גורמה Smiley_Cook_B
פורסם לפני 4098 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה הזו בהחלט השאירה לי טעם טוב בפה... Pibimpap1 ולאו דווקא בגלל המנות המגוונות שמוצגות בה בשפע, אלא בעיקר בזכות העלילה הזורמת וצוות השחקנים היציב והמשכנע – ובראשם רועיקי אחד, יחיד ומיוחד, שופע קסם אישי Smiley_Love_B
"גורמה" (Gourmet) שודרה בין החודשים יוני-ספטמבר 2008 בקוריאה ברשת SBS, וזכתה לרייטינג ממוצע של 21%. לסדרה יש 24 פרקים.

העלילה בקצרה:
סונג צ'אן (רועיקי, "מאיזה כוכב את") ובונג ג'ו (קוון או ג'ונג, "דאמו") הם בניו של שף ידוע Smiley_Cook המנהל מסעדה קוריאנית מסורתית, שממשיכה את דרכו של הטבח הקוריאני המלכותי האחרון. לקראת פרישתו של האב, עולה השאלה מי יתפוס את מקומו ובאיזו דרך יוביל את המורשת המשפחתית?

בדרך יש לנו לא מעט תחרויות בישול, אתגרים קולינריים, Tokk מסע בעקבות הטעמים המיוחדים ברחבי קוריאה, מול השאיפה לגלובליזציה של המטבח המקומי. את המגע הנשי בסדרה משלימות ג'ין סו (נאם סאנג מי, "זמן בין כלב וזאב"), עיתונאית נחושה שעושה את צעדיה הראשונים במגזין קולינרי, וג'ו הי (קים סו יון), ששותפה לניהול המסעדה.

רשמים אישיים:
החצי הראשון של הפרק הראשון לא כ"כ זרם מבחינתי, ולקח לי זמן להתרגל לפריזורה של רועיקי – אבל אח"כ נכנסתי לזה ונהניתי. הסדרה אולי לא ממציאה את הגלגל או מפתיעה במיוחד – אבל מבחינתי היא בהחלט הייתה שווה צפייה, במיוחד בזכות המשחק, ההובלה המשכנעת של הסיפור והלוקיישנים היפים. זה מסע קולינרי ואנושי ברחבי קוריאה – ובהחלט מהנה להצטרף אליו כצופה. לטעמי הסדרה הזו משלבת בהצלחה דרמה והומור, ומעל הכל זוהר רועיקי – עם היכולת הנהדרת שלו להביע מגוון רגשות, עם ההבעות העמוקות, האנרגיות הטובות והחיוכים הממיסים (וכמובן גם העור החלק, השרירים וכל השאר. ובקיצור – רועיקי תעשה לי קימצ'י! KimchiRamyon).

אני חייבת לציין שוב שהסדרה דווקא לא כ"כ עשתה לי תיאבון – בעיקר בגלל שהראו יותר מדי את "חומרי הגלם" להכנת התבשילים, גם כשמדובר בחיות חמודות, והזלתי דמעות על פרה מתוקה שהפכה לברביקיו... גם המראה של רועיקי מנקה דגים או חיתוך בשר נא לא עורר יותר מדי את בלוטות הטעם שלי. התוצרים הסופיים היו יפים ואמנותיים (חלקם הזכירו מנות שראינו ב"יהלום שבכתר" וחלקם היו עם טאץ' מודרני).

קליפ הפתיחה (סוף סוף אני רואה אותו):

כתבה +ראיון עם רועיקי (כתוביות באנגלית):

תוקן על ידי iDana 30/10/2009 18:45

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0470)