שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

על העדכון


Thanks_2 על העדכון
פורסם לפני 4094 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

ראיתי שהמידע מופיע בפורום הוט, שבזמן האחרון הפך לצינור הקשר העיקרי עם 'ויוה'. אני עושה העתק-הדבק משם לטובת הדורות הבאים ושאלות שעוד יצוצו בנושא. התקצירים כוללים מן הסתם ספויילרים התחלתיים Spoiler_05


--------------------------------------------------------


ויוה


שם הסדרה: ללא ספק (A Favorita)

מס` פרקים: 160

מועד ואופן שידור: החל מ- 2.12.09, מדי ערב ב- 19:05, ש.ח. –07:05, 13:05. שישי ב-14:00, 5 פרקים ברצף (מחליפה את יומן חיים).

18 שנה עברו, ופלורה משתחררת מהכלא. היא הורשעה ברציחתו של בעלה של דונטלה, חברתה הטובה, רצח שהיא טוענת שלא ביצעה. מה שהחזיק אותה בחיים בתקופת המאסר הארוכה היה בתה, לארה, שמגדלת דונטלה, כעת יריבתה.

כעת, כשהיא בחוץ, חשה פלורה שהגיע העת לעשיית צדק – ולנקמה. היא לא תוותר על בתה, שחיה חיים שלמים בלי אמה הביולוגית. לארה, הבת, היא היורשת של האימפריה שהותיר אחריו אביה. קרועה בין שתי אמהות, היא אינה יודעת שאמה הביולוגית מנסה להשתלט על הירושה של אביה, ומנהלת חיים רגילים כסטודנטית פעילה.

האם תצליח פלורה להשיג את מטרתה? האם תגלה לארה את מניעיה הנסתרים של אמה הביולוגית? ומה יקרה כשדונטלה תפתח במלחמה רבתי נגד האיום הניצב בפניה?


-------------------------------------------------------


שם הסדרה: כישוף (Sortilegio)

מס` פרקים: 90

מועד ואופן שידור: החל מ- 9.12.09, מדי ערב ב- 21:40, ש.ח. –09:40, 15:40. שבת ב-12:35, 5 פרקים ברצף (מחליפה את מחר ולתמיד).


מריה חוסה מחכה בכיליון עיניים ליום החתונה שלה עם אלחנדרו, אך לא מעלה בדעתה, שאלחנדרו שלה אינו אלא, ברונו, אחיו החורג של אלחנדרו, זה שעומד לרשת הון עתק.

ברונו רוקם תכנית זדונית. הוא יתחתן עם מריה חוסה, יהרוג את אלחנדרו, על מנת שאלמנתו הטריה תירש את כל הונו....כל זה מתוך בטחון שמריה חוסה אוהבת אותו ותעביר לו את הירושה כולה.

לאחר החתונה, ברונו חוזר לביתו ומורה על חיסולו של אחיו החורג. אלא, שבעוד כולם המומים ממותו של אלחנדרו, שני אנשי כפר מצילים אותו ומביאים אותו לבית חולים.

ויקטוריה, אמו של אלחנדרו, מודיעה למריה חוסה על מותו. המומה, היא נוסעת להשתתף בטקס ההלוויה בעוד ברונו חוזר לכפר שלה, מגלה לאביה, דון פדרו את המצב ומאלץ אותו להיות שותף לדבר עבירה. מאוחר יותר הוא מציג עצמו בפני מריה חוסה ודורש את מחצית הירושה והיא נבהלת ובורחת.

הוא עוקב אחריה ומצליח להביא אותה חזרה, בתואנה שרק הוא יכול לשמור שאביה יישאר בחיים. עם חזרתם, הם מגלים שאלחנדרו חי וקיים, אך איבד את הזיכרון.

אלחנדרו נמשך למריה חוסה, אך מחליט להמתין ולראות האם ייזכר בה. היא מצידה, מתחילה להתאהב בו, אך היא בבעיה . ברונו, מקנא קשות באלחנדרו, והתנהגותו נעשית אלימה ומאיימת. התנהגותה של מריה חוסה, מעוררת את חשדו של אלחנדרו, וכשהיא מבקשת ממנו גט, הוא לוחץ עליה לספר לו על עברם המשותף....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)