שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Shoot for the Star

כ-כ Shoot for the Star כ-כ
פורסם לפני 4093 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה Shoot for the Star שודרה ברשת MBC בין החודשים נובמבר 2002-ינואר 2003 ויש לה 16 פרקים.

העלילה:

האן סורה (ג'ון דו יון, Lovers in Paris) היא רווקה שאוטוטו חוגגת את יום הולדתה ה-30, ונהנית להעביר את הימים בקריאת מגזינים ובילוי עם חברות. אין לה מקצוע או תואר אקדמי, והיא מבריזה שוב ושוב מלימודי ההכנה לאוניברסיטה שאחיה, בה-דה (פארק סאנג מיון), מתעקש לרשום אותה אליהם. היא מקווה שהחבר שלה בשבע השנים האחרונות, דו הון (לי סו ג'ין), ישים לב אליה ויציע לה סופסוף נישואים...

בה-דה ודו הון הם המנהלים האישיים של שחקנית מתחילה, יה-רין (הונג און הי). כשהם נוסעים לאירוע בבוסאן כדי לנסות לקדם את הקריירה שלה, הם נתקלים בקו סאנג-טה (ג'ו אין סונג, "מה שקרה בבאלי"), בל בוי חביב וצעיר שחולם להיות שחקן, ועוזר להם ברגע קריטי. אחרי שהם חוזרים לסיאול, דו-הון השאפתן מסדר לעצמו הזדמנות להתקדם בחיים, ומוכן לעשות הכל לשם כך. ובמקביל, סאנג טה מגיע לדירתם של בא-דה וסורה, ומנסה לממש את חלומו להיות שחקן, משימה לא קלה מכיוון שהוא דיסלקטי ולא יודע לקרוא. ובדרך יש קשיים, תככים וסקנדלים וגם חברות ואהבה.

דעה אישית:
את הסדרה הזו התחלתי לראות כמובן מכיוון שלי סו ג'ין משתתף בה... חשבתי שלא תהיה לי בעיה עם העובדה שהדמות שלו לא בדיוק סימפטית בסדרה הזו, אבל אני מודה שבפרקים הראשונים היה לי קשה לראות אותו מגלם מישהו ציני וכוחני שלא בוחל באמצעים. ככל שהפרקים התקדמו הסתגלתי והצלחתי ליהנות לפחות מהלוק ומהגומות, כי הוא נראה לא רע בכלל בסדרה הזו... וחוץ מזה הייתה דמות ששנאתי יותר מהדמות שלו, והיא גרמה לי להשתמש בקללות שבפעם האחרונה כיוונתי לעברה של המלכה במיל ב'יי סאן' (אחסוך מכם את הפירוט המלא Smiley_Wink).

עד פרק 5 בערך לא כ"כ התלהבתי מהסדרה וחשבתי שזה אבוד, אבל מפרק 6 העלילה נעשתה מעניינת יותר, התחלתי לחבב את הדמויות הראשיות ולגלות אכפתיות לגבי מה שקורה להן. הייתה כימיה טובה בין השחקנים הראשיים ולטעמי הם עשו עבודה לא רעה בכלל. מעבר לזה נהניתי גם מדמותו של בה-דה שהיה ממש חמוד, ומההופעה האנרגטית והמצחיקה של ביון ג'אנג סו ("הסקנדל האחרון" ו-Bad Couple) כספרית עם פה גדול במיוחד.

בסה"כ מדובר בסדרה חביבה ונחמדה!

פריוויו מאחד הפרקים הראשונים (עם כתוביות באנגלית):

קליפ מוזיקלי (כולל ספויילרים):

תוקן על ידי iDana 7/11/2009 20:56

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)