שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי לצפות ב"CITY HALL"

סיימתי לצפות ב"CITY HALL"המלצהספויילר
פורסם לפני 4080 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

היה שווה לחכות לפרק האחרון...הוא היה הרבה יותר יפה ומהנה ממה שציפיתי שיהייה...להלהלה

לא תיארתי לעצמי שמי-רה תחזור להיות ראש העיר וגם בעקבות ההיכרות שלי עם הסדרות הקוריאניות גם לא הייתי בטוחה בכלל שהיא תישאר לצידו של ג'ו-גוק...לשמחתי, הסוף היה הרבה יותר אופטימי ושמח ממה שתיארתי לעצמי!מאוהב
מלבד הזוג הראשי המקסים אפילו הזוג המשני קיבל סוף שמח ובמקום להיתגרש הם מצאו את עצמם ביחד, מאושרים יותר מתמיד ומצפים לילד הכל כך מצופה.VV

האקסית של ג'ו-גוק הייתה מאוד חביבה בפרק האחרון...היא הצליחה לגרום לי לשכוח לשניה את כל הרע שהיא עשתה במהלך הסדרה.

לא ציפיתי לסצינה שבה ג'ו-גוק מאלץ את "ביבי" לפרוש מהפוליטיקה ולהכיר בג'ו-גוק כבנו...הוא אפילו זכה לשמוע את בנו קורא לו "אבא" למרות שלדעתי בכלל לא מגיע לו.טיפוס

בפרק האחרון גם גילינו מה התרחש בלילה שבו ג'ו-גוק בילה בביתו של ג'ונג-דו...מסתבר שהגורל כבר קישר בין ג'ו-גוק ומי-רה עוד לפנישהם הכירו זה את זו פנים מול פנים...המספר המקוצר 5 שבפלאפון של ג'ו-גוק הוא "ביבי" אבל הוא הקיש על ה"5" בפאלפון של ג'ונג-דו וכך בעצם חייג בטעות למי-רה שבלי לדעת במי מדובר התרגשה מדבריו...אהבתי את הרעיון!Thumbs_up

בפרק האחרון גם הייתה לי הפתעה מאוד משמחת! צוות עיריית אינג'ו לקחו חלק בתחרות ובחרו לבצע ריקוד לשיר שאני מאוד אוהבת...השיר הוא "SORRY SORRY" של להקת הבנים המצליחה "Super Junior".
רק לפני כמה ימים שמתי ממש כאן בשרשור את הקליפ שלהם של "סורי סורי" בלי לדעת שאני הולכת לשמוע את השיר בפרק האחרון של "סיטי הול". הסצינה הזאת הייתה ממש מעולה וצפיתי בה כמעט 10 פעם!רוקד

הנה הסצינה:

והנה המקור:

והנה מאחורי הקלעים של צילומי הפרק האחרון של "סיטי הול"...החזרות לריקוד ולסצינת הסיום:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)