שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קין והבל

Fire קין והבל Fire
פורסם לפני 4080 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

"Cain and Abel" שודרה ברשת SBS בין החודשים פברואר-אפריל 2009. יש לה 20 פרקים והרייטינג הממוצע עמד על 17%.

העלילה:

לי צ'ו אין (סו ג'י סוב, Sorry I love you) הוא רופא צעיר Needle_1 ובעל קסם אישי, שזוכה להערכה מקצועית ולאהבתה Heart_01 של קים סו אין (צה ג'ונג אן, "קופי פרינס") שאותה הוא אוהב מילדות. אחיו הבכור, לי סון וו (שין יון ג'ון, Stairway to Heaven), נוירו-כירורג מומחה במקצועו, חוזר לסיאול ולבית החולים המשפחתי אחרי היעדרות של שבע שנים.

צ'ו אין שמח לפגוש שוב את אחיו האהוב, אבל בין השניים מתגלעת מחלוקת מקצועית לגבי הטיפול באביהם, שסובל מגידול במוח ושרוי בתרדמת. סון וו מעוניין לנתח את האב במהירות האפשרית, ואילו צ'ו אין מסתייג מהניתוח המסוכן. בניסיון לשכנע אותו, סו וון מציע לאחיו לנסוע לסין ולצפות בניתוח דומה שיבצע קולגה שלו. צ'ו אין נוסע לסין, שם הוא זוכה לליווי צמוד של מדריכת הטיולים יאנג ג'י (האן ג'י מין, "יי סאן"), פליטה צפון קוריאנית שחוסכת כסף כדי להעביר את משפחתה לדרום קוריאה. די מהר הביקור בסין מסתבך, כשמתברר שיש כאלו שמעוניינים לדחוק את צ'ו אין על רקע מאבקי כוח כאלה ואחרים...

התרשמות אישית:

כשהתחלתי לצפות בסדרה ציפיתי לדרמת בית חולים שמתמקדת גם ביחסים משפחתיים – אבל לא הייתי מוכנה נפשית לקטעי האקשן שמפציצים כבר מהשנייה הראשונה, ולמרות זאת, הם תרמו למתח ולעניין – אם כי ראוי להזהיר שיש קטעים לא קלים בסדרה,כולל סצנות אלימות, צילומי תקריב על ניתוחים Needle_2 וכו'. ואולי כדי לאזן, יש גם קטעים חמודים, רומנטיים ומצחיקים שבהם אפשר להתאוורר ולנשום לרווחה.

קראתי ביקורות מעורבות לגבי הסדרה – היו כאלה ששיבחו את השחקנים אבל טענו שהעלילה מלאה חורים ולא אמינה. אני דווקא הרגשתי רוב הזמן שהסדרה משכנעת, אם כי היו לי פה ושם רגעים של פקפוק. הסדרה מציגה כמה שאלות פסיכולוגיות, פילוסופיות ומוסריות, ולא על כולן יש תשובות... אני מודה שבפרקים האחרונים הרגשתי קצת עייפה מהסדרה (אבל יכול להיות שזה נבע מכך שראיתי אותה בצורה אינטנסיבית מדי כשהייתי חולה... ומצד שני כשרואים על המסך ניתוחי מוח מסובכים שוכחים מכל המחלות שנראות שטותיות Akamol).

ראוי לציין במיוחד את המשחק המעולה של סו ג'י סוב, שהוא שחקן כובש עם יכולת משכנעת להעביר מנעד עשיר של רגשות ודילמות. הכימיה שלו עם האן ג'י מין הייתה מעולה לב_מחייך, למרות הפרשי הגובה ביניהם (והוא ציין שהיא אחת השחקניות הבודדות שהוא שומר איתן על קשר לאחר הצילומים. השנייה היא אים סו ג'נג שכיכבה לצדו ב- Sorry I love youהבלתי נשכחת). ובכלל, הקאסט המורחב עשה את העבודה היטב – ובמיוחד שין יון ג'ון שהיה משכנע בתפקיד לא פשוט.

פתיח הסדרה:

טריילר (לא קל לצפייה):

והנה השיר Foolish love מתוך הסדרה – סו ג'י סוב המוכשר אחראי על קטעי הראפ! יש מעט ספויילרים בתמונות, בעיקר לקראת הסוף:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)