שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סדרה ממש חמודה!


סדרה ממש חמודה!VV2
פורסם לפני 4073 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

ראיתי אותה לפני כשנתיים ומאוד אהבתי אותה...אפילו כתבתי עליה בזמנו בפורום הישן בנענע...זה מה שכתבתי אז:

Spring Waltz היא סדרה קוריאנית בת 20 פרקים ששודרה בערוץ KBS2 בחודשים מרץ עד מאי בשנת 2006. היא אחת מארבע הסדרות הקרויות בשם עונות השנה אותן ביים הבמאי יהון סואק או.
שלוש הסדרות האחרות הן: Winter Sonata, Autumn Tale ו – Summer Scent. אין קשר עלילתי בין הסדרות.

העלילה:
מה יקרה אם לעולם לא תוכלי לשכוח מהאדם הזה? האדם איתו חלקת את אותו אביב?
סו הו ואביו הנוכל שטו לעבר אי נידח שהיה אי הולדתו של האב. הם התארחו אצל שכנה שלה הייתה בת צעירה וחולה בשם יון יאנג ולמרות שלא היה לה הרבה מה להציע להם היא עזרה להם במעט שהיה לה.
סו הו ויון יאנג הפכו לחברים מאוד טובים, מאחר ויון יאנג חולה היא נאלצה להישאר רוב הזמן בביתה מה שמנע ממנה להתיידד עם ילדים אחרים ולרכוש חברים. לכן, נוכחותו של סו הו מאוד שימחה אותה.
אביו של סו הו גנב את כספה של שכנתו ונטש את בנו על האי. הכסף אותו גנב היה אמור לשמש לניתוח חשוב אותו הייתה צריכה לעשות יון יאנג. האם אובדת עצות החליטה לעזוב את האי ולחפש את אביו הנוכל של סו הו במטרה להשיב את כספה הגנוב. בו זמנית, סו הו שמרגיש אשם לנוכח מעשיו המחפירים של אביו מחליט לחפש אף הוא את אביו. הוא לוקח איתו את יון יאנג אך טרגדיה מביאה את כולם לבית החולים שבעיר. שם סו או פוגש באישה מעורערת שמבלבלת בינו לבין בנה שמת. בשביל להציל את חייה של יון יאנג מסכים סו או לעזוב את הארץ עם האישה המעורערת ועם בעלה בתנאי שאלה ישלמו עבור הניתוח של חברתו. הדרכים של הילדים סו או ויון יאנג מופרדות אך 15 שנים מאוחר יותר השניים נפגשים מחדש.


האתר הרשמי:
http://www.kbs.co.kr/drama/springwaltz/

לצפייה און ליין:
http://www.mysoju.com/spring-waltz/

קליפ הפתיחה:


סרטונים מלווים בפס קול:דעתי על הסדרה:
סדרה שהפגישה אותי שוב עם השחקן המקסים דניאל האני. למעשה, בגללו החלטתי לצפות בסדרה. כשראיתי אותו ב"סאם סון המתוקה" לא התלהבתי ממנו אבל פה הוא עושה תפקיד הרבה יותר מוצלח לטעמי. השיפור שלו בשפה הקוריאנית ניכר וגם נהניתי מהמשחק שלו. הייתה לו דמות הרבה יותר מעניינת מדמותו ב"סאם סון".
השחקנית הראשית מקסימה! היא כל כך חמודה ושיחקה מצויין ועם הרבה רגש. את השחקן הראשי פחות אהבתי (העדפתי את דניאל האני שגילם את הדמות הגברית המשנית) אבל גם הוא שיחק טוב מאוד ובצורה מאוד משכנעת, עד כדי כך משכנעת שלמרות שכל כך חיבבתי והעדפתי את דניאל האני רציתי שהשחקן שגילם את הדמות הראשית יישאר לצידה של הכוכבת הראשית.
הסדרה מקסימה, מאוד מרגשת ורומנטית...אפשר לקלוט את האווירה דרך פס הקול העדין והמקסים...
מה שכן, יש לסדרה 20 פרקים ואני חושבת שאפשר היה לוותר על 4 פרקים ולסיים את הסדרה אחרי 16 פרקים כמו בסדרה קוריאנית ממוצעת...רק שפה הייתי מוותרת על הפרקים הראשונים...בתחילת העלילה מראים לנו את ההתרחשויות של הדמויות הראשיות כשהיו ילדים וזה נמשך ב-4 הפרקים הראשונים כשבפרק החמישי יש מן הקדמה שמסכמת את כל האירועים העיקריים שקרו בארבעה הפרקים הראשונים...מה שאומר שגם מי שמתחיל לצפות בסדרה רק מפרק 5 יכול להבין יפה מאוד את כל מה שקרה עד כה...טוב, אולי מומלץ גם לראות את פרק 4, בו למעשה יש את המעבר בזמן אבל אני חושבת ש-4 פרקים שהראו את העלילה ב-15 שנים קודם לכן זה קצת יותר מידי.
אבל למרות זאת אני ממליצה על הסדרה הזאת...מאוד נהניתי ממנה!!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)