שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הפעם הראשונה שלי.........חח

הפעם הראשונה שלי.........חח
פורסם לפני 4068 ימים     מאת shrekit144     אין תגובות    

הסדרה הקוריאנית הראשונה שהורדתי - סיטי הול. בחרתי בה בלי הרבה מחשבה. אך ורק כי היה קל להוריד והיא עם תרגום לעברית.
אחרי שהורדתי כמה פרקים (עדיין לא ראיתי אותם) לינה כתבה סיכום שלה ונרשמה התלהבות אצלה ואצל זרהמאד. אבל אצל דנה לא. (דרך אגב, אני עדיין בשוק חשבתי שאנחנו תאומות הטלנובלות...חח)
בכל זאת, המשכתי להוריד בלי לראות (לקחתי סיכון) והורדתי את כל הסידרה ואפילו צרבתי אותה לדיסקים. ככה הם ישבו כמה זמן בלי להסתכל בכלל.
האמת, שלא חשבתי שהסדרה משהו. קראתי עליה לפני בסיכום של לינה וחשבתי שאין לסידרה יותר מדי דברים שמושכים אותי. השחקן הראשי לא נראה משהו לטעמי. והשחקנית נראתה נחמדה ולא יותר. והכי גרוע שמדובר בפוליטיקה. שבכלל גרם לי להתקרר מהסידרה.
עד שהחלטתי שהגיע הזמן. ומהרגע שהתחלתי לא רציתי להפסיק. משכתי כל פרק. והתענגתי על זה שאפשר להעביר אחורה ולראות את הסצנות שוב.
ווואווו!!! התאהבתי בשחקנים הראשיים!! יש ביניהם כימיה נהדרת. ואהבתי כל סצנה וסצנה שלהם ביחד.
סיפור האהבה שלהם מקסים בעיני והמשחק שלהם איכותי ואמין.
כמה רומנטיקה הרעיפו עלינו התסריטאים. פשוט אהבתי כל רגע. יש נגיעות, יש נשיקות, יש את החוש הומור המפגר, יש את האיזכור למספר שתיים בשירותים....והשיר פשוט סוחף. פשוט התאהבתי.
איך יכול להיות שמשחקן שמבחינה פיזית ראשונית לא התחברתי אליו. עברתי למאוהבת שמתרגשת מכל סגנון הבעת הרגש שלו. צוחק, רציני, מלגלג- אני פשוט מאוהבת!!
והשחקנית - היא פשוט מתוקה בטירוף! ממש מקסימה. שחקנית מעולה וסוחפת.
מתחילת הסדרה העדפתי לא להיכנס יותר מדי לעניין הפוליטי. וככה כל הרעיון הפך להיות משני בשבילי בסדרה. הבנתי את הרעיון הכללי ולא נכנסתי לזה יותר מדי.
התסריטיאים לקחו את הסדרה לכיוון אמריקאקי. כולל את הסוף. כולם מסתדרים וכל הקצוות סגורים. ( גם הרעיון של הטלפון שבעצם הם כאילו נועדו זה לזו עוד מלפני שהכירו)
היו גם הרבה איזכורים של דמויות פוליטיות אמריקאיות אובמה והילרי. ובסצנת הצעת הנישואים תקעו שיר הכי אמריקאקי.
הקאסט היה נהדר. לא זיהיתי אף אחד מסדרה קודמת. נראה היה שיש כימיה בסט בכלל. כל השחקנים נראו נהנים (לפחות בסצנות הפיספוסים שיש בסוף של כמה מהפרקים).
כמה סצנות מרגשות וקשות שזכורות לי :
שין מי רה מפוצצת בביצים ו / או עגבניות.
וואוו, ריחמתי כל כך על השחקנית אבל כמה רגש יש בה.

ג'ו גוק עוקב אחרי מי רה ברחוב כשהיא בוכה אחרי שהוא פגע בה. וכשהיא נתקלת במשהוא ברחוב שצועק עליה. הוא מגיע ומגן עליה.
מי רה מתחננת לג'ו גוק שיחזור אליה במסעדה. היא מבקשת ממנו הסבר, והוא מתעלם ומעליב אותה. היא קמה ללכת והוא רודף אחריה, שלפחות תאכל. היא לא מבינה איך הוא חושב על אוכל, ומבהירה לו שהוא יכול ללכת ולעזוב אותה. אבל הוא תמיד יהיה בליבה. והיא תמיד תחשוב על שניהם מזדקנים יחד.

שימו לב - אף עם לא חשבתי כמה קשה עובדים בשביל סצנה שבסדרה לוקחת כמה שניות
תגידו לי שאתם לא רואים פה את הכימיה ביניהם??

סרטון 1
סרטון 2
סרטון 3

כבר הודעתי לאמא שלי שאני באה אליה ומושיבה אותה איתי להכיר את הקוריאנית הראשונה שלה.
אז מה לדעתכם הלאה?? המלצות?? אני רוצה להוריד כדי לצרוב ושיהיה תרגום עברית.|90|

תוקן על ידי iDana 8/12/2009 14:52

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)