שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Shining Inheritance

Dollar_2 Shining Inheritance Dollar_2
פורסם לפני 4025 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה Shining Inheritance, שידועה גם בשם Brilliant Legacy, שודרה בין החודשים אפריל-יולי 2009 ברשת SBS ויש לה 28 פרקים.
הרייטינג הממוצע עמד על 32%, כשפרק הסיום גרף לא פחות מ-47.4 אחוזי רייטינג ונחשב לאחד הנצפים ביותר בקוריאה בשנה שעברה [נדמה לי שרק פרק הסיום של The Sons of Sol Pharmacy House עקף אותו]. השחקנים הראשיים זכו בלא מעט פרסים בטקס האחרון של SBS – כולל השחקן והשחקנית הטובים ביותר, הזוג הטוב ביותר וכו' רואה_כוכבים

העלילה:

גו און סאנג [האן היו ג'ו, "אילג'ימה"] היא סטודנטית שלומדת בארה"ב ומגיעה לביקור מולדת אצל משפחתה – שכוללת את אביה, אשתו השנייה, אחיה האוטיסט ואחותה החורגת, סאנג מי [מון צ'ה וון, Take Care of the Young Lady]. הכל נראה טוב ויפה, אבל אביה מסתיר מהמשפחה את המצב הקשה שאליו נקלע העסק שלו. ואז קורה משהו שמשנה את חיי המשפחה מהקצה אל הקצה, כשאון סאנג נאלצת להתמודד עם קשיים רבים בבת אחת, במה שמזכיר סיפור סינדרלה.

בדרך היא פוגשת גם את ג'אן סוק ג'ה, בעלת חברה לייצור מזון, את הנכד המפונק שלה, הוואן [לי סונג קי, שהוא גם זמר מצליח וזה אחד מתפקידיו הראשונים כשחקן], ואת פארק ג'ון סה [בה סו בין, "ג'ומנונג", Temptation of an Angel], מנהל מסעדה סימפטי. אה, ויש גם ענייני ירושה כאלה ואחרים כפי שמעיד שם הסדרה Dollar_1

טיזר [עם תרגום לאנגלית]:

רשמים אישיים:

כתבתי על העלילה בצורה הכי כללית שאפשר [רגע לפני שהיא מתאדה לי מהמוח], כדי לא לקלקל למי שיצפה – אבל הסדרה הזו כ"כ צפויה מקילומטרים. למרות שמה של הסדרה והרייטינג העצום שלו זכתה, לא מצאתי בה שום דבר מבריק או זוהר – העלילה די שטחית וכך גם הדיאלוגים [והם גם אוהבים לחזור על אותו משפט כמה פעמים למקרה שנפספס בפעם הראשונה].
לטעמי יש כאן אוסף של קלישאות, מוטיבים אגדתיים ודברים שראינו בכל כך הרבה סדרות וסרטים. השחקנים סימפטיים למדי [אם כי לוקח זמן להתרגל לשחקן הראשי ולפריזורה שלו שמשתפרת עם הזמן], אבל בגדול די השתעממתי וצפיתי בהמרצה פראית רק כדי לסיים כבר ולעבור לסדרה הבאה.

קראתי שהדרמה הזו משתייכת לז'אנר ה- makjang- לא שאני בטוחה מה זה אומר, אבל בפוסט הזה מתרגמים את זה כ-Blind end - כנראה סיפור שבו הגיבור מתמודד עם קשיים, ויודעים מראש איך זה ייגמר [אולי בהמשך אני אתעמק בנושא].

ונראה שבהשקת הסדרה הבנות התחרו מי תלבש מיני קצר יותר...

ואם כבר הזכרתי את השחקנים, האן היו ג'ו ובה סו בין יככבו השנה בדרמה התקופתית Dong Yi [של הבמאי לי ביונג הון שאחראי ל"יהלום שבכתר" ול"יי סאן"] לצדו של ג'י ג'ין הי, ובהחלט יש לי ציפיות לגבי הסדרה הזו לב_עיניים

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0630)