שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי לצפות בסיטי הול...ספויילרים בהודעה

סיימתי לצפות בסיטי הול...ספויילרים בהודעה
פורסם לפני 3982 ימים     מאת lady fanni     אין תגובות    

איזה סדרה!..השאירה לי טעם טוב ..אני ללא ספק אצפה בה שוב אם היא תגיע לארץ.
האמת שבהתחלה לא היו לי יותר מדי ציפיות ממנה והפרקים הראשונים לא מי יודע מה משכו אותי..אבל אחרי מספר פרקים ממש התאהבתי בסדרה והמשכתי לראות בלי הפסקה..2 פרקים ביום ואפילו 3.
אני מאוד מרוצה מהסוף ומזה שהוא היה הפי אנד,חבל שלא הראו בסוף אם הוא הפך לנשיא או לא אבל בקטנה.
כל הקטע עם השיחת טלפון של ג'ו גוק בלילה שהוא השתכר דווקא לא ציפיתי לזה למרות שהיה לי חשד קל שהוא התקשר למי-רה בטעות סמיילי_קורץ די משעשע..

במהלך הסדרה גם ציפיתי שיהיה איזה משהו בין מי-רה למנהל לי כי הראו כל הזמן איך הוא תומך בה ועוזר לה גם אם זה גרם לו לריב עם אשתו.רוב הסדרה אשתו די עצבנה אותי אבל אהבתי שבסוף הם לא התגרשו.

אבא של הראשי גם מאוד הפריע לי..היה די מגעיל ואם בפרקים הראשונים חשבתי שהוא ישתנה לטובה אז בפרקים האחרונים הוכיחו לי ההיפך.לפחות סיימו את הסיפור עם החברה בצורה יפה (אבל אני מודה שציפיתי שהיא תקבל איזה עונש על כל הדברים הרעים שעשתה למי-רהסמיילי_שד)

סה"כ מאוד נהניתי מהסדרה ואני חושבת שהיא לא נופלת מסאם סון אולי אפילו עולה עליה מבחינת הרומנטיקה (ובסדרה הזו היה הרבה רומנטיקה) הפסקול היה מעולה לסיכום אחת הסדרות שאני אזכור לטובה.
מקווה שיעשו עוד סדרה בהמשך עם שני השחקנים הראשיים האלה,אני חושבת שהם מאוד התאימוסמיילי_משקפיים

ובנימה אופטימית זו אני עוברת לסדרה הבאה.אני עוד לא החלטתי מה אני הולכת לראות אבל מקווה שאני איהנה לא פחות כמו שנהניתי מסיטי הול.סמיילי_צוחק

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)