שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כמה מילים על WHO ARE YOU +ספויילרים

כמה מילים על WHO ARE YOU +ספויילרים
פורסם לפני 3972 ימים     מאת lady fanni     אין תגובות    

לפני שאתחיל..איפה נמצא הסימן של הספויילר? אני אף פעם לא מוצאת אותו..

אז ככה..כמו שכתבתי לפני כמה ימים התחלתי לצפות בסדרה ללא כל ציפיות,ממה שקראתי על העלילה חשבתי שתהיה סדרה הזויה ומוזרה.בסוף התברר שזה לא כך והסדרה הייתה עצובה ומרגשת מאוד.הפרקים הראשונים היו לא כ"כ מותחים לטעמי אבל בהמשך נהיה יותר מתח.
מאוד אהבתי את הדמויות.את הבת שהייתה חמודה וחיננית,האבא המקסים והמצחיק ואפילו את הנציג(סונג היו) שהצחיק אותי עם הפרעות הנקיון שלו ובהמשך איך שהוא השתנה והתאהב בבת.

הפרק האחרון היה עצוב אבל עם סוף טוב.אבל היו דברים שלא ממש פיתחו.למשל כל הזמן שהראו את החברה של הבחורה והבחור מהצבא,לאורך כל הסדרה חשבתי שיתפתח משהו ביניהם אבל בסוף לא היה כלום.חבל שלא פיתחו את העניין הזה זה היה יכול להיות נחמד.(ד"א הבחור מהצבא ששיחק גם בקופי פרינס קראתי משהו עצוב עליו..מסבתר שהוא מת לפני שנתיים מתאונת אופנוע..מסכןסמיילי_עצוב)
היו גם נושאים שנשארו די פתוחים..בפרק האחרון מראים את המנהל של הגלריה הולך לתחנת המשטרה - זה אומר שהוא הסגיר את עצמו? מה קרה לאח החורג של הנציג? ומה נסגר בסוף עם הציורים,אצל מי הם נשארו? היה נראה שבסוף התסריטאים העדיפו להתמקד בזוג הראשי ולא להתעסק בשאר הדברים.

אני בכל מקרה מאוד נהניתי מהסדרה ובמיוחד מהפסקול שהתנגן לאורך הפרקים..אין ספק שהקוריאנים יודעים איך לעשות פסקולים טובים לסדרותסמיילי_קורץ

עכשיו נראה לי שאני אלך על סדרה יותר קלילה..היה לי יותר מדי ריגושים בזמן האחרון ובגלל הלימודים שלי אני רוצה ללכת על משהו נחמד ולא מחייב.סמיילי_שמח

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)