שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Stars Falling From the Sky

Stars Falling From the Sky
פורסם לפני 3967 ימים     מאת palgang     אין תגובות    

מסתיימת השבוע...אני ממש הולכת להתגעגע אליה כי היא באמת מקסימה...

התחלתי לראות אותה למרות שאני לא ממש מכירה את השחקנים הראשיים בגלל ששמעתי שישחקו בה 5 ילדים וממש סקרן אותי לראות את האינטרקציה ביניהם, וממש לא התאכזבתי. זאת דרמה קלילה ומאוד משפחתית על בחורה די אגואיסטית וקלת דעת שמאוהבת חמש שנים בעורך דין קר ורציני שבכלל לא שם לב אליה. מתרחשת בחיים שלה טרגדיה, וההורים שלה מתים במסתורין. עכשיו היא צריכה לטפל בחמשת אחיה המאומצים והקטנים, וכדי להחמיר את העניין, הורסים להם את הבית והיא נחשבת לעובדת הגרועה בחברת הביטוח בה היא עובדת. אז היא מחליטה על תכנית - לעבור לבית העורך דין, שמחפש משרתת, ומחביאה שם את האחים שלה בלי ידיעתו.

אני לא אספר מה קורה אחר כך, כי זה יספיילר, אבל הדרמה ממש מקסימה ומרגשת, וכל השחקנים מעולים. הילדים האלה כל כך מקסימים ומדהימים שאין לי מושג איך אני אמשיך בלי שני הפרקים השבועיים שלי... התינוק המקסים נאמי, ופאראנג המתוק והמצחיק...איך הילדים ואפילו התינוקות שם משחקים כל כך מדהים? איך??

גם הראשיים הפתיעו אותי לטובה. השחקנית הראשית ממש חמודה ומשחקת טוב, וכמובן העורך דין הסקסי... מדהים מדהים! רק הדמות המשנית המכונה בפורומים "שפתי דג" היא הדמות המשנית המעצבנת ביותר שראיתי אי פעם... לא נורא, עדיין שווה לראות!

ממש חבל שזה מסתייםסמיילי_עצוב

הזוג האהוב עליי:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)