שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

My Love Toram

Smiley_Dog My Love Toram Smiley_Dog
פורסם לפני 3950 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

My Love Toram הוא ספיישל/מיני דרמה של שני פרקים, ששודר בשנת 2005 ברשת SBS. העלילה מבוססת על סיפורה האמיתי של ג'ון סוק-יון, האישה הראשונה בקוריאה שנעזרה בכלב נחייה, ואת כל התהליך שהם עוברים יחד, עם הקשיים, ההצלחות והקשר המיוחד שמתפתח ביניהם.

הסדרה הזו היא בעיניי מלודרמה שמזכירה קצת את הסרטים ששודרו פעם בטלוויזיה החינוכית. למרות שהעלילה מבוססת על סיפור אמיתי, יש לי כמה השגות לגבי האופן שבו הדברים נבנו/הוצגו. ועדיין אי אפשר להתווכח עם עובדה אחת פשוטה. מספיק להראות לי תמונות כאלה כדי שאני אתאהב מהשנייה הראשונה Smiley_Love_A:

ציפיתי לסיפור חינוכי עם מסרים חיוביים על התגברות על קשיים, אהבה לבעלי חיים וההבנה שהם החברים הכי נאמנים שיכולים להיות, ובמידה רבה זה מה שקיבלתי. אבל לא יכולתי לצפות מראש את כמות הדמעות שאזיל בזמן הצפייה. היו שם סצנות שנגעו בנקודות הכי רגישות, והזכירו לי דברים שחוויתי עם הכלבים האהובים שטיפחתי במהלך חיי. בקיצור, בכיתי המון, אבל משום מה הרגשתי הקלה אחר כך. ואיך שהסתיים הפרק השני, בתזמון מופלא, הפינצ'רית המתוקה שלי הזכירה לי שהגיע הזמן לקחת אותה לסיבוב. אבל אני הייתי חייבת לפצוח קודם בסשן של ליטופים וחיבוקים, ושמחתי שהיא כאן לידי... Smiley_Love_B

לא הכרתי כמעט אף אחד מהשחקנים [חוץ מקוון הא-יו שמוכר כטבח שיצא עם אחותה של סאם סון שלא מבין איך אפשר לא ליהנות מהאוכל שלו, והיה מצוין גם כאן], אבל אין צורך לציין שהכוכב האמיתי של הסדרה הוא בלונדיני חתיך שמכשכש בזנב...

אגב, כפי שציינה לינה [שהמליצה לי על הסדרה Thanks_3], קטעי הקריינות בסדרה אינם מתורגמים, אלא רק הדיאלוגים בין הדמויות. בהתחלה חשבתי שהקריינית מתארת את מה שחושב הכלב... אבל ההשערה שלי היא שקטעי הקריינות מיועדים לעיוורים ולקויי ראייה שרוצים ליהנות מהסדרה, ולכן הקריינית מתארת את מה שרואים על המסך. זה היה דווקא נחמד כשלא צריכים לקרוא כתוביות כל הזמן Smiley_Happy

נראה לי שאפשר לצפות בסדרה במלואה ביוטיוב, אבל עם תרגום לספרדית. זה החלק הראשון:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0957)