שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי את "בטהובן וירוס"

Music_3 סיימתי את "בטהובן וירוס" Music_3
פורסם לפני 3943 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

יש ספיישל מצוין של לינה - אז לא ארחיב לגבי העלילה:

http://www.agenda.co.il/243/forum/126648

עם הסדרה הזו הייתה לי חוויה מיוחדת. חיבבתי מאוד את הפרקים הראשונים שנראו מבטיחים, באמצע קצת איבדתי עניין, ובשני הפרקים האחרונים חזרתי למסלול. ואני יכולה אפילו להגיד שאהבתי את הסוף [ואני כנראה שוב בדעת מיעוט...], שהיה בעיניי מאוד מתאים לרוח הסדרה. בתמונת הסיום היה לי מעין דז'ה וו חיובי לתחילת הסדרה...

במרכז העלילה עומדת האהבה למוזיקה, ואיתה שלוש דמויות: מנצח התזמורת, קאנג גון-הו ה"רע"; העילוי המוזיקלי הצעיר, קאנג גון-הו ה"טוב", והכנרית דו-רו-מי. אני חייבת להודות שבהתחלה המנצח ה"רע" לא עורר בי את העניין ואת האנטגוניזם המצופה, אבל ככל שהתקדמו הפרקים התחלתי לחבב אותו ובעיקר להעריך את השחקן קים מיונג מי, שיש לו באמת נוכחות חזקה ומסירות לתפקיד. אני חושבת שהכי נהניתי ממנו דווקא בקטעים שבהם הוא ניצח על התזמורת ולא דיבר הרבה...

ג'אנג גון סוק, שמגלם את קאנג גון-הו ה"טוב", הצליח להקסים אותי בפרקים הראשונים עם החיוך והכריזמה, אבל בשלב מסוים הקסם הפך לשגרתי... וקצת נעלם, עם הבזקים שחזרו מדי פעם. היו סצנות שבהן הפרצופים שלו הצחיקו אותי, למרות שאלה לא היו אמורות להיות סצנות מצחיקות דווקא. ולמרות הקסם והכריזמה שאי אפשר להתעלם מהם, אני אומר בזהירות שאני מקווה שהוא לא ינוח על זרי הדפנה וההצלחה וימשיך להתאמץ ולהתפתח כשחקן.

לי ג'יה שמגלמת את דו-רו-מי חמודה וחיננית. היא מזכירה לי שילוב של כמה שחקניות במראה ובהתנהלות [לא סגורה על השילוב של מי...]. גם היא בסה"כ די חדשה בביזנס, ואני לא בטוחה שהתפקיד הזה איפשר לה להראות את מלוא הפוטנציאל, וקראתי שהיא אמורה לשחק לצדו של קאנג ג'י הוואן בפרויקט "טלסינמה", בתפקיד המכוערת...

הבנתי שהסדרה הוארכה ל-18 פרקים בעקבות ההצלחה היחסית, אבל לטעמי היה דווקא מקום לקצר כמה וכמה פרקים, ולאוורר קצת. היו פרקים שהיו לטעמי דחוסים באירועים ודיאלוגים [ואין פלא שמקש הרווח עבד שעות נוספות, בניסיון להספיק לקרוא את התרגום], אבל למרות זאת התחושה שלי הייתה שהדברים תקועים ולפעמים חוזרים על עצמם. הרגשתי שחלק ממערכות היחסים נתקעו לפעמים במעין לופ כזה, ושיש דיאלוגים שלא תמיד ברורה לי מה הפואנטה שלהם... וזה נכון גם לגבי הדמויות הראשיות וגם לגבי דמויות המשנה. ולגבי המשולש הרומנטי – הוא היה לטעמי קצת חיוור, ולמען האמת לא הייתה לי עדיפות ברורה לזוג כזה או אחר.

מבין סיפורי המשנה, חיבבתי במיוחד את הקשר המיוחד שנרקם בין החלילנית הצעירה והפרועה ובין נגן האבוב המבוגר שחולה באלצהיימר [השחקן המצוין לי סון ג'ה, שמוכר כמלך יונג ג'ו ב"יי סאן"]. וחיבבתי גם את השחקן הזה:

אה, ולגבי המוזיקה שהיא הכוכבת העיקרית בסדרה הזו: נהניתי מחלק מהיצירות, למרות שאני לא חובבת מוזיקה קלאסית או מבינה גדולה בתחום. אבל היו שני דברים שקצת הפריעו לי: לעתים היה מאוד מורגש שזו "תזמורת בצורת" שכאילו מנגנת [זה ברור שהם לא מנגנים באמת... אבל עדיין], והיו כמה יצירות שחוקות, שנטחנו בפרסומות/מזכירות אלקטרוניות של פעם, כך שלא היה לי חשק להאזין להן שוב [ואני לא זוכרת אם זו הסימפוניה החמישית, התשיעית וכו' Smiley_Silly].
למזלי, דווקא בישורת האחרונה התחברתי לסדרה, כך שבסך הכל נשארתי עם טעם טוב למרות הקיטורים הרבים בדרך Smiley_Rambo.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.0625)