שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

?Will it Snow for Christmas

שלג ?Will it Snow for Christmas שלג
פורסם לפני 3919 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה ?Will it Snow for Christmas שודרה ברשת SBS בין החודשים דצמבר 2009-ינואר 2010. לסדרה יש 16 פרקים והרייטינג הממוצע עמד על 10.8% [הסדרה התמודדה מול פצצות רייטינג כמו "אייריס" ו-Chuno].

העלילה:
קאנג ג'ין, נער כישרוני עם נטייה להתפרצויות אלימות כשמרגיזים אותו, מגיע עם אמו ואחיו לעיירה קטנה. הוא פוגש את ג'י וואן, נערה עקשנית וקצת מבולבלת, עם נטייה להסתבך בכל מיני מצבים מביכים. הם מתחילים להתקרב אחרי כמה סיטואציות מוזרות ולא פשוטות בתיכון שבו הם לומדים ובעיירה. אבל אז קורה אירוע טראומטי שמפריד ביניהם לכמה שנים טובות - עד למפגש המחודש שמאלץ אותם להתמודד עם זיכרון ושכחה, היסטוריה משפחתית שמשפיעה גם על ההווה והעתיד, רגשות אשמה, התרחקות והתקרבות ועוד...

ההתרשמות שלי מהסדרה:
הקליק שלי עם הסדרה היה מיידי, ממש מהסצנה הראשונה. היה לי כל כך קל להיכנס לסיפור, לגלות אמפתיה כלפי הדמויות, להתרגש מהרגעים הקטנים שבדרך וגם לחייך ברגעים המצחיקים. הסדרה הזו מוגדרת כ"מלודרמה" ובעיניי זו לא מילה גסה, כי אני אוהבת את האופן שבו נתנו כאן מקום לרגש להתבטא, לרוב בצורה עדינה, נוגעת ללב, יוצרת ציפייה ומסקרנת.

כמו בסדרות קודמות של התסריטאית לי קיונג הי [Sorry I Love You,Thank You], גם כאן יש לנו שורה של דמויות מלאות חולשות אנושיות, חלקן מוזרות ולא ממש הולכות בתלם. דמותו של קאנג ג'ין, לעומת זאת, דווקא זכתה לביקורת בגלל שהיא נראתה לפעמים מושלמת מדי, אבל אני חושבת שהשחקן גו סו הביא לתפקיד כ"כ הרבה חום ואנושיות כך שהדמות הייתה אמינה וכובשת. אבל רגע, אני עוד ארחיב לגבי גו סו אח"כ...

בשלב מסוים לטעמי העלילה נחלשת בעקבות מהלך עלילתי שתפס אותי לא כ"כ מוכנה, ונראה לי מעצבן יותר מכל דבר אחר... גם אחרי התפנית הזו, עדיין היו לא מעט סצנות שאהבתי ונהניתי מהן, אבל אני עדיין חושבת שהתסריטאית יכלה למצוא פתרונות אלגנטיים יותר [אחת הביקורות הייתה שהעלילה לא הייתה כ"כ מקורית]. ומה לגבי הסוף? בלי לפרט מה קרה שם, אני מודה שהתחושה הראשונית שלי הייתה של אכזבה. לא בגלל ה"מה", אלא בגלל ה"איך" – הקדשת זמן מסך לחלקים השונים, זוויות צילום וכו'. אבל בסיכום הכללי אהבתי את הסדרה ויש לי זיכרונות טובים ממנה, וכמובן גיליתי שחקן ראשי מצוין שמאוד מצא חן בעיניי לב_עיניים

וזה המקום לכתוב כמה מילים על השחקנים... הסדרה הזו הייתה הקאמבק הטלוויזיוני של גו סו, אחרי השירות הצבאי ותפקידים בתיאטרון ובקולנוע. הנוכחות שלו בסדרה הזו תפסה אותי מהשנייה הראשונה על המסך, למרות שדווקא בסצנה הראשונה שלו לא ראו כ"כ טוב את הפנים והעיניים... ומה שהיה הכי חזק זה המבט – העמוק, הכובש, המרגש, המיוסר לעתים. וואו. המבט הזה כבש גם את הצופים, שהעניקו לגו סו מגוון כינויים כמו Go Soo flu, Go Soo pangs, Go-vid, Go-neu-nim, God-Soo.

גו סו סיפר בראיון שהוא בחר להשתתף בתפקיד לא קל, אבל הוא לא ידע עד כמה זה יהיה כואב ומסובך לגלם את הדמות... הוא סיפר גם שלקח הפסקה משמעותית לפני ואחרי השירות הצבאי, כדי לברר עם עצמו האם המשחק הוא השביל המתאים לו בחיים, ושעכשיו הוא מרגיש שכן, והוא ימשיך להשקיע ולהתאמץ כדי להמשיך להתפתח כשחקן רציני. ומתברר שהוא מגלה כישרונות נוספים... באחד הפרקים הוא שר לא רע בכלל, ואת הרישום הזה שמופיע באחד הפרקים, גו סו צייר במו ידיו:

השחקנית האן יא סול שמגלמת את הדמות הנשית הראשית חמודה מאוד. היא הצליחה להעביר רגישות, פגיעות וגם שמחת חיים עם העיניים הגדולות-גדולות שלה. קראתי ביקורות קצת מעורבות לגבי המשחק שלה בסדרה, אבל בסך הכל חיבבתי אותה ונהניתי מהכימיה שלה עם גו סו.

ראויים לציון גם השחקנים הצעירים שמגלמים את הגיבורים בגיל הנעורים. השחקן קים סו היון זכה לשבחים על העומק שנתן לקאנג ג'ין הצעיר, וגם נאם ג'י היון [שמוכרת לחלקנו כדוקמן הצעירה ב"מלכה סון דוק"] הייתה טובה מאוד לטעמי. שניהם יחד יצרו תשתית מצוינת שממנה השחקנים הבוגרים יכלו להמשיך בצורה מוצלחת [והיו כאלה שטענו שהשחקנים הצעירים האפילו על המבוגרים יותר... אני חושבת ששני הצמדים היו טובים מאוד, והשלימו זה את זה].

חיבבתי גם את שחקני המשנה, שגילמו דמויות מעניינות שמתפתחות, לא דורכות במקום ואפילו מפתיעות. ראויה לציון במיוחד ג'ו מין סו, שגילמה את אמו של קאנג ג'ין, דמות מורכבת ולא שגרתית.

אחרונה חביבה היא המוזיקה הממכרת. אהבתי את הבלדה הזו [יש ספויילרים בקליפ]:

וגם את השיר הזה אני טוחנת אינספור פעמים...

תוקן על ידי iDana 24/4/2010 12:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)