שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אחותה של סינדרלה (פרקים 1-8)

אחותה של סינדרלה (פרקים 1-8)Heart_01Pencil
פורסם לפני 3925 ימים     מאת palgang     אין תגובות    

קיבלתי השראה מהסקירות של דנה והחלטתי לכתוב סקירה קצרה ל"אחותה של סינדרלה" (לפרקים ששודרו בינתיים)!

סיימתי את פרק 8 של "אחותה של סינדרלה", ואני חייבת להגיד שהדרמה הזאת מספקת חוויית צפייה שונה מהרבה דרמות אחרות. מה שמיוחד בה, זה שרוב הדמויות בה עגולות, מורכבות ומעניינות מאוד לצפייה, ואני כל הזמן משנה את הדעה שלי עליהן...

העלילה בקצרה: און-ג'ו (אחותה של סינדרלה) היא בחורה שגרה עם אמה האלמנה קאנג-סוק (האם החורגת), עם החבר המכה והשיכור של אמה ועם בנו השמנמן והחמוד ג'ונג-וו. למרות שזה לא מסופר מפורשות, ברור שעבר עליה הרבה בחיים, והיא הפכה לבחורה מרירה, קשה שלא סומכת על אף אחד בחיים. בזכות התערבות הגורל, אמה עוזבת את החבר המכה ומצליחה להינשא לאיש עשיר בעל חברת מאקולי (יין אורז קוריאני), לו יש גם בת חמודה ובגילה של און-ג'ו, קוראים לה היו-סון (סינדרלה). היא מאושרת ושמחה לקבל את אמה ואחותה החדשות, אבל און-ג'ו ממש לא מרוצה מהמצב, ורק רוצה לברוח רחוק. אדם משמעותי שאון-ג'ו פוגשת הוא קי-הון (הנסיך), עובד במפעל שמסתיר שהוא בן למשפחה עשירה שרק רוצה להיפטר ממנו. האם הוא יצליח לשבור את הקרח של און-ג'ו? במקביל, ג'ונג-וו החמוד שנשאר מאחור, מתוודה באהבתו בפני און-ג'ו ונשבע להגן עליה לנצח.

המשך (ספויילר בלבן): ההמשך וההתפתחות של הדמויות מעניינים מאוד. אחרי שקי הון ואון ג'ו מצליחים להתקרב קצת, הוא נאלץ לעזוב אותה, ומשאיר מכתב שמגיע לידיה של היו סון, שהסתכסכה עם און ג'ו כי בחור שהיא הייתה מאוהבת בו התאהב באון ג'ו. כמובן שהמכתב לא מגיע לידיה של און ג'ו. אחרי 8 שנים יש מעבר זמן, וחבל מאוד שעושים קארה למון גון יונג, לה היה שיער ארוך ויפה בתחילת הדרמה. כשקי הון חוזר, אי ההבנה בינו ואון ג'ו ממשיכה, והם מתרחקים זה מזה. החלק שהכי אהבתי בינתיים: ג'ונג וו השמנמן חוזר בתור טה קיון החתיך, ונשבע להגן על הנונה שלו! וזה בדיוק מה שהוא עושה.

זאת ממש מערבולת רגשות, וברגעים ספורים אפשר לעבור מלאהוב דמות מסויימת ללשנוא אותה. מבחינתי, שלוש הכוכבות הגדולות של הדרמה הן האמא החורגת ושתי הבנות. מון גון-יונג, סאו וו ולי מי-סוק שחקניות ענקיות ומדהימות, שנותנות משחק חזק ומרגש!

און-ג'ו היא ממש לא הדמות הראשית הטיפוסית, היא חזקה, נחושה, נראית אנטיפטית, לא נותנת לאף אחד להתקרב, אבל רואים שבעומק הלב כן אכפת לה. לפעמים היא מעצבנת בהחלטיות שלה לעשות הכל בדרך שלה ולא לנסות להתגמש ולהיפתח לאנשים שכן אכפת להם ממנה. אבל... אפשר להתחבר אליה מאוד, יש בה הרבה פגמים, אבל רואים שהיא פשוט לובשת מסכה כדי לא להראות כמה היא פגיעה ורגישה.

היו-סון גם כן דמות מרתקת! האם באמת סינדרלה טובה ותמימה כל כך? היא דמות שפונקה וגודלה כנסיכה בביתה, אבל עקב המפגש עם "אחותה", היא מגלה שלא כל האנשים טובים ואוהבים כמו שהיא חשבה. ההתנגשויות איתה משנות אותה, כשהיא נפגשת עם רגשות כמו קנאה ושנאה. אבל בעומק הלב היא עדיין אוהבת את אחותה. מערכת היחסים ביניהן מעניינת מאוד, ואחד ממרכזי העניין בשבילי בדרמה.

קאנג-סוק האמא היא דמות שונה מאוד. היא מניפולטיבית, מלכת השקרים, אינטרסנטית, אבל בסופו של דבר אפשר לראות שהיא אוהבת את המשפחה שלה, למרות שזה מוחבא עמוק עמוק עמוק בתוכה. היא מאמינה שהיא עושה את הדבר הטוב בשביל בתה, אבל לא מבינה שהיא רק פוגעת בה. מאוד מעניין מה יקרה איתה בסוף הדרמה!

האב והבעל של קאנג-סוק הוא קים גאב-סו, ששיחק דמויות רעות מאוד בדרמות, אבל כאן הוא משחק דמות טובה ומקסימה מאוד, דמות אב אמיתית לאון-ג'ו, וקשה מאוד לסבול את הצביעות של קאנג-סוק ביחסים איתו.

לגבי צ'ון ג'ונג-מיונג, הגיבור הראשי של הדרמה, אני חייבת להגיד שלא ממש נפלתי בקסמיו, הוא לא הנסיך שהייתי מדמיינת לסינדרלה ולא לאחותה. הוא מקסים כשהוא מחייך, אבל אני מאוד אוהבת את ג'ונג-וו, המשני. הוא כל כך מקסים בדרמה ובטוח ברצון שלו להגן ולעשות הכל למען און-ג'ו, שקשה שלא להתאהב בו. זה תפקיד המשחק הראשון של טה-קיון, ונראה לי שיש למה לחכות, הוא עושה את העבודה יפה מאוד!

הנה קליפ מפרק 8 של און-ג'ו וג'ונג-וו...ספויילר! הקליפ חמוד מאוד ומרגש מאוד, ורק שתדעו שהשק קמח עבר מהאופנה...(לפחות בינתיים)Spoiler_05

ולמי שלא רוצה לראות ספויילרים, הנה שיר חמוד ושמח מהדרמה (לשם שינוי מכל הבלדות שבפסקול)!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)