שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Loving You A Thousand Times

שבורLoving You A Thousand Timesשבור
פורסם לפני 3915 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

Loving You A Thousand Times היא סדרה קוריאנית בת 55 פרקים ששודרה בערוץ SBS מאוגוסט 2009 ועד מרץ 2010. הסדרה שהתחילה עם כ-14% רייטינג הכפילה את אחוז הרייטינג שלה וסיימה עם כ-30% רייטינג.VV

העלילה: סרט
גו און-נים נאלצת להגיע להחלטה קשה במיוחד בכדי להציל את חייו של אביה. כשהאב זקוק לניתוח חירום ולמשפחה אין כסף לשלם עבורו, און-נים מחליטה לשמש כאם פונדקאיתOO, מה שיבטיח לה כסף רב איתו היא תציל את אביה. לשמחתה הרבה, הניתוח מצליח והאב הבריא, כעת עליה להתרחק מביתה על מנת שהסובבים אותה לא יגלו שהיא בהריון. בתירוץ של עבודה ביפן אצל האדם שהלווה לה כביכול את הכסף לניתוח היא עוזבת את הבית לתקופה של שנה.ביי-בוכה ובזמן שמשפחתה בטוחה שהיא נמצאת בחו"ל היא בעצם התגוררה בכפר בקוריאה.
החודשים חולפים ואון-נים נמצאת בהריון מתקדם, היא מתחילה להיקשר לעובר שבבטנה ומחליטה לעזוב את הבית שסיפק לה הצד השני בעסקת הפונדקאות ולברוח. המקום היחיד שהיא מעזה ללכת אליו הוא ביתו של סבתה שמזדעזעת לגלות על ההחלטה הקשה שנכדתה נאלצה לקחת.SS
מהר מאוד מי שהייתה ה"מתווכת" של העסקה מאתרת את און-נים ובבית החולים אחרי הלידה ואחרי שאון-נים מספיקה להניק את התינוק פעם אחת, התינוק נלקח ממנה.שבור
ה"מתווכת" בעסקה מעבירה את התינוק לאוק-סון שהיא אמו של בק סה-און אשר אישתו סון-יונג עקרה. למעשה, רעיון האם הפונדקאית היה של אוק-סון והיא בכלל לא ידעה את בנה במה שהיא עשתה וכפתה על כלתה לשקר ולומר שהיא בהריון ע"י שימוש בכרית.הלם
גו און-נים נואשת לאחר שהתינוק נלקח ממנה והיא מחליטה לשים קץ לחייה אך ניצלת ע"י בחורה שעברה במקום.
חלפו להם 3 שנים, און-נים עדיין לא התגברה לגמרי על הפרידה מהתינוק אך מצבה הרבה יותר טוב נפשית. היא הצליחה להתקבל לעבודה בחברת משפחת "בק" שהיא לא אחרת מהחברה של הצד השני בעסקת האם הפונדקאית.פצצה
הבן הצעיר לבית משפחת בק העונה לשם קאנג-הו מתאהב באון-נים וגם היא מתאהבת בו בלי לדעת שהוא למעשה אחיו של האב של התינוק אותו הוא נשאה ברחמה.לא היא כמובן לא יודעת בכלל פרטים אודות המשפחה ששילמה לה כסף עבור הפונדקאות. היחידה שמכירה את זהויות שני הצדדים היא המתווכת שהיא נוכלת העונה לשם גאום-ג'ה.טיפוס
האם און-נים תגלה את מיקומו של התינוק אותו היא נשאה ברחמה? איך יגיב אב התינוק שיגלה על הפונדקאות? ומה יקרה בין און-נים וקאנג-הו אחרי הגילוי המצמרר? כל זאת ועוד בסדרה הדרמטית "Loving You A Thousand Times".נשיקה

הזוג הראשי גו און-נים ובק קאנג-הו:

בק סה-הון ואישתו העקרה סון-יונג:

צ'ול (אחיה של סון-יונג) עם אימו התסריטאית ודודתו הרווקה:

דעתי על הסדרה:להלהלה
הרושם הראשון שקיבלתי מהסדרה הוא שמדובר בסדרה טלנובלית אם כי באיזשהו שלב במהלך הסדרה (לא אפרט בשביל לא לספיילרששש) העלילה דאגה להזכיר לי שללא ספק מדובר בסדרה שנכתבה ע"י תסריטאים קוריאנים!כועס2
את השחקנית הראשית לי סו-קיונג ראיתי קודם לכן בסדרה "LAWYERS OF THE GREAT REPUBLIC KOREA" והתרשמתי ממנה לטובה. כאן התפקיד שלה היה שונה לחלוטין.
השחקן הראשי הוא ג'ונג גיו-וון ששיחק ב"My Sweet City" וב"La Dolce Vita".
השניים היו זוג מקסים בעיני ולמרות העלילה הדרמטית היו סצינות רומנטיות ויפות.לבבות

בתפקיד יחסית קטן שגדל ככל שהתקדמו הפרקים שיחק הזמר-שחקן המתוק קים הי-צ'ול שרבים מכירים אותו כחבר הלהקה המצליחה "Super Junior". היצ'ול גילם את דמותו של צ'ול (מקורי, הא?מצחקק), בנה של תסריטאית אלמנה ואחיה של סונג-יון העקרה.
צ'ול מתאהב בנאם-ג'ונג שהיא אחותה החורגת של און-נים. (אביה של און-נים נישא בשנית לאישה שהייתה לה כבר בת ואח"כ לשניים נולדה בת נוספת שהיא בעצם אחות למחצה של און-נים ונאם-ג'ונג).
נאם-ג'ונג שהיא בחורה מאוד חומרנית מאוהבת בבק קאנג-הו אותו היא הכירה בעת לימודים בחו"ל. לקאנג-הו אין רגשות כלפיה והיא רואה בה אחות קטנה ותו לא.oops

אז כפי שאתם יכולים לראות, יש לא מעט סיפורים ודמויות שונות ומגוונות במהלך הסדרה שהייתה מעניינת לטעמי ובשבתות הייתי צופה אפילו ב-6 פרקים במהלך היום מרוב שעניין אותי לראות מה יקרה בהמשך...VV

המוסיקה בסדרה חביבה, השחקנים מעולים והעלילה טובה ומעניינת. היו כמה פרקים שהוציאו ממנה כמות די גדולה של דמעות...מזמן לא יצא לי לבכות בסדרה קוריאנית!ביי-בוכה זה רק מראה שניקשרתי לדמויות...בכל זאת, 55 פרקים זה בכלל לא מעט.
אגב, בטקס הפרקים האחרון של SBS, רק השחקנית המעולה לי ווי-היאנג שגילמה את האמא אוק-סון (שאירגנה את עסקת הפונדקאות) קיבלה פרס על תפקידה. אני מאוד אוהבת את השחקנית הזאת! תמיד היא מגלמת תפקידים של מרשעת ובכל פעם מחדש זה יוצא לה נהדר!כפיים

בפרקים האחרונים הייתי ממש במתח לראות מה יקרה ואני יכולה רק לומר שהתרחשו דברים שממש לא תיארתי לעצמי שיקרו...בניגוד לטלנובלות שבהן אפשר לנחש בקלות את מה שיקרה, פה התסריטאים השאירו הפתעות (טובות או רעות? תגלו לבד!קריצה).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1710)