שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Painter Of The Wind

Nail_1 Painter Of The Wind Nail_1
פורסם לפני 3917 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה התקופתית The Painter of the Wind שודרה בין החודשים ספטמבר-דצמבר 2008 ברשת SBS, ויש לה 20 פרקים. הרייטינג הממוצע עמד על 13.2%.

העלילה:
שין יון בוק היא ציירת מתלמדת צעירה ומוכשרת, שמתחזה לבן כדי לממש את כישרונה האמנותי. יום אחד מגיע ללשכת האמנות צייר בעל שם וסגנון ייחודי, שחוזר מהגלות אחרי עשר שנים. בין השניים מתפתח קשר מיוחד, ומתברר שיש גם פרשה מהעבר שקושרת את גורלם...

התרשמות מהסדרה:
בגדול, נהניתי מהסדרה שהביאה איתה רוח קצת אחרת וכמה הפתעות. הצילומים יפים ויש הרבה הזדמנויות להתרשם מיצירות אמנות בהתהוות וממוזיקה קוריאנית עתיקה, והכל משולב בנופים קסומים... הקצב קצת איטי לעתים, ולדעתי היה אפשר לקצץ פרק או שניים, אבל בסך הכל מדובר בסדרה יפה ואמנותית.

הסדרה מבוססת על ספר באותו שם, שזכה גם לעיבוד קולנועי בשם Portrait of a beauty [בהשתתפות קים נאם גיל]. למרות שסיפור המסגרת דומה בפרטים הבסיסיים, מדובר בשתי יצירות שונות לחלוטין, עם הרבה מאוד הבדלים עלילתיים. אני מעדיפה את הסדרה – היא הרבה יותר עדינה, ומאפשרת התפתחות עשירה ומעניינת יותר של העלילה והיחסים בין הדמויות.

השחקנים הראשיים עושים עבודה מצוינת. מון גון יאנג משכנעת מאוד כשהיא מחופשת לבחור [בניגוד למקרים קודמים בסדרות אחרות, היא לא נראית נשית מדי]. כל כך משכנעת, שבסצנות שבהן יצא לה ללבוש בגדי אישה זה נראה לי פתאום מוזר. היא הצליחה להעביר היטב את מגוון הרגשות של הדמות שנמצאת בכמה סיטואציות עמומות, מאיימות ולא פשוטות בכלל.

הייתה לה כימיה טובה מאוד עם השחקן המצוין פארק שין יאנג – שיודע להיות מאוד משעשע וגם לגלות רגישות ונוכחות ייחודית. נהניתי לראות אותו בפעולה, והצטערתי לשמוע שבגלל כל מיני בעיות טכניות/חוקיות [או משהו דומה, לא סגורה על הפרטים] הוא מנוע מלהופיע בסדרות בשנתיים האחרונות. מקווה שזה יסתדר בהקדם...

הסיפור האמנותי השתלב גם הפעם עם תככים ומזימות בארמון ומחוצה לו, וזכינו לראות כאן את המלך יי סאן ומאבקיו מעל ומתחת לפני השטח עם המלכה המטרונית וחבר מרעיה. כפי שכבר ציינתי, את המלך גילם השחקן הסימפטי [אך נטול הגומות] בה סו בין, שהביא לדמות חום אנושי – ואולי זה הקל עליי לחבב אותו. ואני חייבת לציין לטובה גם את מון צ'ה וון היפה [שמוכרת לנו כאי ג'ו מ"גברתי הנאווה"], שמתאימה מאוד לתפקידה כגיאסנג יפה ומוכשרת בנגינה.

כוכבת הסדרה, מון גון יאנג, זכתה במספר פרסים על תפקידה, כולל פרס ה-Daesang היוקרתי [ היא השחקנית הצעירה ביותר שזכתה בפרס הנ"ל עד כה – בגיל 21]. אחד הפרסים שבו זכתה הסדרה הפתיע אותי מאוד, ואני אכתוב בלבן כדי לא לספיילר: Spoiler_05 מדובר בפרס "הזוג הטוב ביותר" שהוענק לצמד השחקניות מון גון יאנג ומון צ'ה וון... Spoiler_04

צוות השחקנים בהשקה:

פתיח הסדרה:

אחד השירים היפים בסדרה [כולל ספויילרים]:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)