שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי לצפות ב-Sang Doo, Lets Go To School

סיימתי לצפות ב-Sang Doo, Lets Go To School Heart_01
פורסם לפני 3904 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

היום סיימתי לצפות בדרמה הזו, ואהבתי אותה למרות הכל.

על העלילה והרשמים מהסדרה לינה כבר כתבה בצורה מעולה לב_עיניים

זה לא נראה כמו הפוסטר של דרמה טרגית, נכון?

אז הסוף כידוע רע לתפארת, אבל הדרמה עצמה הייתה מקסימה, מצחיקה ומחממת לב לב_מחייך [ולפעמים גם צובטת] ומאוד נהניתי ממנה. היו בה כל מיני סימני שאלה, שרובם קיבלו תשובות באמצעות פלאשבקים לעבר וחזרה להווה, ולדעתי הדבר נעשה בצורה מאוד יפה ומעניינת.

לטעמי ריין היה פשוט נהדר בדרמה הזו, הוא נתן את כל כולו והצליח להראות רבדים רבים של הדמות – אב מסור ודואג, גבר אוהב עד כלות, ג'יגולו משעשע אבל גם מיוסר. הוא הצליח לרגש אותי, בעיקר בסצנות עם השחקניות שגילמו את בתו ואהובתו, והיו לו סצנות משעשעות ביותר גם עם היריב הרומנטי שלו בסדרה.

מעניין שריין היה רק בן 21 בזמן הצילומים ושזה היה התפקיד הראשון שלו, אבל הוא נראה כ"כ בוגר. לפעמים היה נראה לי שהוא קצת מגזים בסצנות מסוימות, אבל במחשבה שנייה זה התאים לעלילה, כשהוא צריך לזייף רגש כלפי הנשים שהוא מפתה, והכל כדי שיוכל לפרנס את בתו הקטנה ולשלם את ההוצאות הרפואיות.

את השחקנית שלצדו, גונג היו ג'ין, נוכל לראות בקרוב גם ב"פסטה" הדרמה הקוריאנית הבאה שתשודר ב'פלטינה':

למרבה המזל, ידעתי מראש מה יקרה בסוף, וכך הייתי לגמרי מוכנה ולא הזלתי דמעות. ואני חייבת לציין שהטעם שנשאר לא מר כל כך, כי האירוע הטרגי לא קרה ממש בדקה האחרונה כפי שחששתי, ואחריו ראינו איך החיים נמשכים, ונשאר טעם של חלום מאושר שבו הכל היה יכול להיות אחרת...

והנה טעימה מהפרק הראשון, כולל כתוביות באנגלית:

בהודעה הבאה אני אביא קטע שתרגמתי מדברי התסריטאית, שהתייחסה למשחק של ריין, לעבודה עם השחקנים ולסוף השונה שאמור היה להיות. זה מאוד ריגש אותי לקרוא, אז החלטתי לשתף, מה גם שלא תמיד התסריטאים חושפים את שיקוליהם בפני הצופים...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)