שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

"The Kingdom Of The Winds"

כתר"The Kingdom Of The Winds"כתר
פורסם לפני 3887 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

The Kingdom Of The Winds היא סדרה קוריאנית היסטורית ששודרה בדרום קוריאה בערוץ KBS2 מספטמבר 2008 ועד ינואר 2009. לסדרה 36 פרקים והרייטינג הממוצע שלה עמד על 16%.

העלילה:סרט
הדמות המרכזית של העלילה הוא מו-יול, נכדו של המלך ג'ומונג שנולד עם קללה לפיה הוא יהרוג את הוריו ואחיו ויחריב את מדינתו גוגרויו.OO
מייד לאחר היוולדו, הכוהנת חשפה בפני המלך יורי את הקללה הרובצת על בנו הפעוט. הכוהנת דרשה מיורי שיהרוג את בנו אך המלך לא יכול היה לעשות זאת ולכן, העמיד פנים בפני אנשיו ועמו כי הוא רוצח במו ידיו את בנו ובסתר הוא הטיל משימה על בנו הגדול לקחת את מויול הרחק מהארמון ולדאוג שיחייה חיים פשוטים במקום מרוחק.ביי-עצוב
השנים חלפו, מויול גדל כבחור פשוט שנמצא כל חייו במערות כשתפקידו הוא צביעה וציור באותן המערות ששימשו כמקום קדוש שבו נשמר קברו של המלך הקודם ג'ומונג.
מויול מאס בחיים המשעממים שלו והחליט לצאת מן המערות ולהצטרף לאנשיו של יורש העצר האמיונג בלי לדעת כמובן שהוא בעצם אחיו הצעיר של הנסיך האמיונג.ששש האמיונג ידע שמדובר באחיו הנסיך אך בכדי להגן על חייו הסתיר את זהותו האמיתית מכולם.
מויול מצא את עצמו קרוב יותר ויותר לאנשי הארמון, בלי לדעת על הקשר האמיתי שלו למשפחת המלוכה. שבור

דעתי על הסדרה:קריצה
הסדרה בסה"כ לא הייתה רעה, אבל בהשוואה לשאר הסדרות ההיסטוריות שראיתי היא הייתה פחות מעניינת. אני חושבת שאחת הסיבות לכך הוא הדמות הראשית הנשית שאותה לא הצלחתי לסמפט...מבויש

אין ספק שמדובר בשחקנית בעלת מראה מלאכי...אבל החביבות שלה לעיתים הרגיזה אותי.

ולמרות זאת...היו כמה סצינות חביבות בכיכובה (רק שמויול היה בסביבה)

הבנתי שהשחקנית הזאת כיכבה בסדרה "Stars Falling From the Sky " אז אני מקווה ששם אני כן אצליח לסמפט אותה.

לעומתה, השחקן הראשי עשה עבודה מעולה!מאוהב

אני מאוד מסמפטת את השחקן הזה שגם שיחק מעולה ב"ג'ומונג" (שהייתה הרבה יותר מוצלחת לטעמי! גם מבחינת עלילה וגם מבחינת קאסט).

בדר"כ בסדרות ההיסטוריות המלכים לא כל כך נחמדים (שימו את סאני המדהים בצד!) והם לא דואגים למשפחתם. אבל בסדרה הזאת מאוד חיבבתי את המלך יורי שהוכיח פעם אחר פעם שילדיו חשובים לו.אצבעלמעלה

הייתה שחקנית שמאוד חיבבתי אותה...מדובר בשחקנית או יון-הא שגילמה את דמותה של הבחורה שגידלה את מויול...

כשרק התחלתי לראות את הסדרה ידעתי שאני מכירה את השחקנית הזאת מאיפשהו אבל לא הצלחתי לזהות מאיפה...אחרי בדיקה קצרה השתעשעתי לגלות שהיא שיחקה בסדרה "God Of Study" שאותה למעשה ראיתי לפני שהתחלתי לצפות ב"Kingdom"...התפקידים שלה בשתי הסדרות האלה כל כך שונים שזה רק מראה עד כמה שהשחקנית יודעת לגלם תפקידים שונים ומגוונים.VV

כמו בכל סדרה, יש את הדמות הגברית המשנית שגם הוא מאוהב בגיבורה הראשית...די חיבבתי את הדמות הזאת שעברה עליה שינויים במהלך העלילה...כוכבים

בסה"כ סדרה נחמדה אבל כאמור, ראיתי סדרות היסטוריות טובות יותרלהלהלה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)