שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כמה מילים על prosecutor princess

כמה מילים על prosecutor princess Smiley_Fancy
פורסם לפני 3794 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

אז היום סיימתי את prosecutor princess שהתגלתה כהפתעה נעימה מאוד מבחינתי – וללא ספק הייתה הסדרה הנכונה בזמן הנכון 111

הסדרה זכתה לסקירות יפות בפורום (של lady fanni ושל palgang), כך שלא ארחיב לגבי העלילה, ותרשו לי לעשות קצת העתק הדבק מרוצה

העלילה:
מא היי-רי היא בחורה חכמה עם זיכרון מעולה ואייקיו 146, מה שמאפשר לה לעבור בקלות את מבחני הקבלה לתובעים. למרות יכולותיה, היא מתעניינת יותר באופנה, רכישת מותגים יקרים והיא שונאת עבודה קשה לכן היא רחוקה מלהיות התובעת האידיאלית...

ביום המינוי, במקום ללכת לסדנת התובעים, היא מעדיפה לחפש אחר נעלי גרייס קלי שמוצגות למכירה פומבית באתר סקי אקסקלוסיבי. אבל מסתבר שזה לא בדיוק היום שלה, ואחרי סדרה של תקלות מעצבנות היא נתקלת בעורך דין בשם אין-וו, שנחלץ לעזרתה, אבל בהמשך מתברר שיש לו כוונות מסתוריות כלפיה...

רשמים אישיים:
הסדרה מתחילה כקומדיה קלילה ואולי טיפה מוגזמת בתחילה – אבל היא גם מאוד כייפית, וככל שהפרקים מתקדמים היא מעמיקה ומתפתחת לכיוונים חדשים. לא הכל מושלם כמובן, אבל יש לסדרה הזו נשמה גדולה לבבות ושחקנים נהדרים (בעיקר הראשיים אבל לא רק) עם כימיה מצוינת. בשלב מסוים בסדרה העלילה נעשית רצינית יותר, אבל גם כשלכאורה היינו יכולים לגלוש למחוזות המלודרמה, הסדרה שומרת גם על האופטימיות, ההומור והנשמה Smiley_Love_B

קים סו יון (גורמה, אייריס) הייתה נהדרת בתפקיד הראשי Smiley_King. היא נכנסה לנעלי העקב של התובעת היי רי בקלילות, והצליחה להביע רגש, הומור, כנות וקלולסיות חיננית Smiley_Party. הייתה לה כימיה מצוינת עם פארק שי יו ("מאיזה כוכב את"), שהיה מקסים לב_מחייך

נהניתי גם משחקני המשנה שעשו עבודה טובה אצבעותכפולות כולל הגנרל הקשוח מצ'ונו שגילם כאן תובע קשוח אבל חמוד. וכמובן ההורים של היי רי.

הפסקול טוחן כמה שירים ללא רחמים – והם עדיין דבוקים אליי. אני מניחה שזה יעבור בדרמה הבאה (מחר אני מקווה להתחיל סופסוף את דונג יי!)

לכבוד מיוחד זוכות הנעליים של התובעת היי רי מנצח. אני מודה שהסטיילינג שלה היה משעשע ביותר, והייתי סקרנית לראות באילו נעליים, עגילים ופרנץ' לציפורניים היא תפתיע הפעם...

כך נראה הארון של היי רי ציוואווה

הנעליים שבגללן התחיל הכל...

הומאז' לנעליים של היי רי:

וקליפ לסיום (כולל ספויילרים בעיקר לפרק הראשון...):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)