שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Boys Over Flowers


Boys Over Flowers
פורסם לפני 4034 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 29     תגובה אחרונה לפני: 4023 ימים

וידוי קטן תחילה - התחלתי לצפות מהפרק השלישי , אין לי שמץ של מושג איך היתה ההתחלה,לא הספקתי להשלים את הפרקים אך הם עדיין שמורים על המקס.
שנאתי את התספורת הגבוהה ומקורזלת של ג'ון פיו, הוא ניראה כל כך לא טבעי. הבחור גבוה ודיי מרשים אך כל העוגה על ראשו לא מתאימה. התחלתי בדיעה שלילית אך עד מהרה נמשכתי.
נכון שהעלילה קצת קיטשית אך יש להתחשב בעובדה שאפשר להכלילה ברצועת נוער,ההתקוטטויות בבית הספר והנסיון להפיל את ה"לא מקובלת" בפח, מחזקות את קו המחשבה שזוהי סדרה לנוער.

ולמרות זאת, יש בסדרה הזו משהו מושך. אולי התמימות של ג'אנדי ואולי הסקסאפיל של ג'ון פיו וחבורתו- משהו בסדרה מחבר את כל החלקים כמו פאזל תמים שהנה אוטוטו, הכל מתחבר לתמונה שלמה.
ג'ון פיו מצטייר כחסר לב . קשה לו להתבטא או להביע תודה אך זה לא משהו שחדש לנו מהסדרות הקוריאניות, הכרנו את זה גם בעבר. ג'אנדי מצליחה לשנות אצלו דפוס מסויים, אפילו אימו חשה בכך. שוב, שאר התלמידות בבית הספר מעריצות את הקרקע שהוא דורך עליה ואילו ג'אנדי קצת חצופה ומתריסה נגדו וההפך הזה , זה כנראה מה שמושך את ג'ון פיו.
למרות עזיבתו של ג'י הו עולה בי התחושה שעם חזרתו לג'ון פיו לא הולכים להיות חיים קלים. במשולש כמו במשולש, צריך שלוש צלעות ולדעתי הוא זה שיהיה הצלע השלישי.

דבר נוסף- היה קשה לי להמנע מההשוואה ל"נסיכה" . הדובים, מדי בית הספר, העוקצנות בין התלמידים ואפילו הבדלי המעמדות. כל אלו יצרו השוואה מיידית ל נסיכה.

אתם לא סקרנים לדעת מה ג'ון פיו לחש לג'ונדי באוזן כאשר המטוס המריא? לדעתי זה עוד יתגלה בהמשך אך עצם העובדה שהוא קפא בשלג 4 שעות מרמזת על רגשותיו, נכון?
טוב, אגש להשלים את הפרקים הראשונים ובתקווה שלא אמשיך בצפייה ישירה

ואיך אפשר בלי הפנים המוכרות והאהובות אצלנו
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)