שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים ופסטה


Male Flower_Red בחורים רעים ופסטה Smiley_Cook_B
פורסם לפני 3767 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 71     תגובה אחרונה לפני: 3762 ימים

טוב, סוף סוף גם סיימתי את "פסטה" וגם התחלתי לראות "בחורים רעים", אז הנה רשמי...

פסטה

לא יודעת למה נתקעתי ככה אם פרקי הסיום, בהתחלה חשבתי שיש רק פרק אחד בסוף ולא שניים, אז חיכיתי לעוד שבוע כדי לראות הכל יחד, אחר כך התחוור לי שיש ארבעה, אבל בינתיים קצת פספסתי את המומנטום. בגלל שזו הייתה סדרה שמאוד אהבתי, לא רציתי לצפות בה כלאחר יד, אלא לפנות לה זמן מכובד ומהצד השני, זה לא שהייתי ממש במתח לגביה ולגבי גורל הדמויות, זו לא בדיוק סדרת מתח שאתה שואל את עצמך מי הרוצח...

בכל מקרה, כפי שנהנתי מכל הסדרה, כך נהניתי מפרקי הסיום, למרות שהם לא היו מושלמים, תחושת סגירת הקצוות לפחות במקרה אחד הרגישה לי מאולצת, ועל כך בהמשך, בראיון שהביאה דנה, אאל"ט, נכתב שהכותבת כתבה את הסדרה מפרק לפרק או משהו כזה, ויש באמת פחות הרגשה של הבניה מסודרת.

אהבתי שאו סה לא הייתה כלבה בסופו של דבר, היא אומנם הייתה מניפולטיבית אבל השקר שלה התנקם בסופו של דבר רק בה, היא פגעה בהיון אוק (הפכה אותו לאדם קשה יותר) אבל בזכות יו קיונג הוא התרכך וקיבל את סליחתה של או סה מכל הלב. אגב, גם קודם לכן הוא לא היה נוטר טינה וההגינות שלו כשף הייתה מעל האגו שלו. או סה נשברת ומנהלת דיאלוג מעניין עם אחותו של סאן שמספרת בגילוי לב על המשבר אחרי גירושיה. היה נחמד לראות קצת יותר מהדמות הזו, חבל מאוד שהקראש שלה על פיליפ נשאר לא ממומש, התחילו משהו ולא ממש סיימו אותו. מצד שני, ככה זה גם בחיים... סאן ואו סה היו יכולים להיות ה"רעים" הקלישאתיים שעושים הכל כדי להפריד בין הזוג הראשי והם לא היו.

כמו שאו סה ויתרה, כך גם סאן, בצורה המופנמת שלו, בלי להזמין עיתונאים... בשיחה בדירה של השפ! עוד נראה שהוא מתכוון להלחם על יו קיונג, היון אוק אמר לו, בצדק, שהוא היה צריך להחשף כקקטוס לפני שהוא הגיע ל"לה ספרה" ושהוא את ההזדמנות שלו פספס. סאן ענה לו שהכל פתוח, ואני תהיתי אם הוא הולך להופיע עם קקטוס בידו בחתונת הזהב של יו קיונג והיון אוק... אבל סאן נחשף סוף סוף מול יו קיונג כקקטוס, התפלאתי שהיא הופתעה. מסתבר שברגע שהוא אמר לה מפורשות שהוא לא הקקטוס היא קיבלה זאת כאמת, למרות שכל הסימנים הצביעו עליו, חלק מהתמימות של יו קיונג, היא כל כך לא מניפולטיבית ותמיד כנה שקשה לה להבין חוסר כנות אצל אחרים, לכן היא וסאן לא מתאימים כזוג. סאן ויתר סופית לדעתי כשאמר ליו קיונג שהיון אוק לא רוצה שהיא תעזוב.

אהבתי את הסצינות של אבא של יו קיונג. הקטע שבו הוא משחרר את סאן הביתה הייתה משעשעת, הסצנה שבה היון אוק מצווה על יו קיונג להכין שוב ושוב את המנה לאביה הייתה חזקה, שמחתי שאביה חזר כדי לראות את החיבוק בינהם. הקטע שבו אביה של יו קיונג הולך עם בנו לשוק לקנות מרכיבים לארוחה של השפ! הזכירה לי את תחילת הסדרה, בה יו קיונג טענה שהיא מקופחת יחסית לאחיה המפונק, עכשיו האח התלונן שהאב מכין מנה יקרה עבור החבר של אחותו, מנה שהוא לא מכין בשבילו... אגב, לא שמתי לב שהמסעדה של האב נקראת "יו קיונג". הסצינה במסעדה הייתה מקסימה, הקטע שבו האב חושב שהיון אוק יבקש ממנו גם להכין את המנה שוב, הקטע שבו הוא והיון אוק מוזגים זה לזה שתיה ופוסחים על יו קיונג שדואגת לעצמה, הקטע שבו הם משתכרים... האב מצד אחד לא מבין אם הם זוג אז איך הם נפרדים ומצד שני מגן על הכבוד של יו קיונג כטבחית... זה היה מקסים, והסתיים בהיון אוק ויו קיונג פוסעים יד ביד כשהאב המודאג מתבונן בהם מתרחקים.

למרות שידעתי שהצוות של "לה ספרה" ינצח בתחרות ושיו קיונג תחליף את הו נאם הפצוע, זה עדיין היה מותח. אהבתי איך שהפרק הסתיים, כולם מחכים להכרזה, כל אנשי לה ספרה והנספחים מתוחים איש איש בדרכו, וג'י הון (מהצוות האיטלקי, עם השיער המתולתל, אגב מתאים לו יותר שיער חלק) לאט בלי קול: לה ספרה, לה ספרה... מצד אחד התחרות ליכדה את כל המטבח, מצד שני, ההרמוניה הייתה קצרת מועד כי הזכיה הבטיחה לזוכים מלגה באיטליה. בכל זאת היה נחמד לראות את היון אוק הפרפקציוניסט לוקח על עצמו את העבודה, שלא כאו סה שקיבלה על עצמה להיות השפית המנהלת ובפועל לא עשתה כלום. או סה אולי טבחית מחוננת אבל היא לא יודעת להנהיג צוות, כבר ראינו את זה. היון אוק במטבח היה כמו מנצח על תזמורת, יו קיונג, שגם לה אין תכונות של מנהיגה, לפחות עדיין, הייתה חיונית כדי שהוא ישאף להרמוניה אמיתית ולא רק לציות. חבל שהטבחים מהצוות המקורי לא יודעים שהוא התנה את חזרתו בעליית שכרם, זה אופייני מצד שני של היון אור לא לקחת קרדיט. בסך הכל הם היו חבורת כפויי טובה מעצבנים רוב הסדרה, אבל בסוף כמו השף, חיבבתי אותם בעל כורחי.

מה שלא אהבתי הוא שהיון אוק שכר את הטבחיות המפוטרות לעבודה, כל המהלך הזה נראה מופרך, כשדיברתי על זה עם אורלי היא ציינה גם שהמסעדה הצליחה ופתאום הראו לנו שאין להן לקוחות באופן די שרירותי. אין סיבה שהיון אוק ישכור דווקא אותן, זה לא שהוא מכיר את הבישולים שלהן (אם כי הסצינה שהוא בא למסעדה ומבקש מהן שיכינו שוב ושוב את המנה שלו הייתה משעשעת), לפחות הטבחית השמנה פוטרה בצדק והיא בנאדם קשה שלא קל להסתדר איתו. שלושתן היו די נבזיות ליו קיונג, ככה שמבחינתי לא הגיע להן לחזור וסגירת המעגל הייתה מיותרת. הייתי מעדיפה שהיון אוק היה בוחר צוות חדש מעורב ושהיינו נפרדים מהטבחיות בסצנה שבה הטבחית השמנה מחקה את היון אוק שנוא נפשה.

גם הסצינה שבה המנהל לשעבר והמלצר הזוטר בהווה סול פתאום מתאהב בעוזר המטבח און סו ועוזר לו לקלוף שרימפסים הייתה די תלושה, אבל לפחות פה הייתה קריצה עצמית בסצינה במסיבת הפרידה מהצוות הקוריאני כשסול הכריז: היי, גם אני יכול להיות טוב! אהבתי מאוד את הסצינה בינו לבין און סו על המדרגות עם הסוכריות על המקל, און סו כזה מאמי!!!

טוב, במפתיע אני צריכה לצאת עכשיו, אז אמשיך אח"כ...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)