שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים 5-8

Male Flower_Red בחורים רעים 5-8
פורסם לפני 3764 ימים     מאת asole     אין תגובות    

למעשה את 5 ראיתי בעצם בפעם הקודמת והתבלבלתי... לצערי הרב העלילה לקחה אזימוט מבית הספר למחוזות אחרים כי דווקא הזירה הזו עיניינה אותי, גם הדמות של ג'אנדי די עיצבנה בפרקי החופשה (5+6) והפרקים 7 ו 8 עומדים בצל טורניר הספורט שאירגנה אחותו של ג'ון פיו, אפשר היה לוותר עליו לדעתי או לפחות לקצץ אותו אבל עדיין אני נהנית מהסדרה.

אז מה היה לנו?

ג'ון פיו חוטף את ג'אנדי לחופשה, להורים שלה כמובן לא אכפת שבחורה בגילה (בת כמה היא בעצם? היא בכיתה יוד, לא? אז היא צריכה להיות בת 15) נוסעת לכמה ימים עם בחור שהם לא מכירים (ראו אותו רק פעם אחת) לטיול עם עוד חברים שהם לא מכירים. ממש הורים למופת, ד"ר יצחק קדמן היה מעניק להם את עיטור העוז והתפארת. לפחות ג'ון פיו דואג לג'אנדי לתגבורת בדמותה של גה אול החמודה (מה עם ההורים שלה?).

עד כה די הבנתי את ג'אנדי, אבל בחופשה היא הייתה די פוסטמה לדעתי. ג'ון פיו עשה הכל כדי להראות לה כמה היא חשובה לו, נכון שלפעמים בצורה גסה ומחוספסת אבל אי אפשר לפספס כמה שהוא דואג לה ורוצה לשמח אותה (מופע הזיקוקים, הטיסה עם הלב, הארוחה ליד הים וכו'), אבל ג'אנדי מצד אחד לא ממש משתפת פעולה, שאת זה אפשר להבין, היא חוששת שהוא ינסה לשכב איתה, היא לא מאוהבת בו אלא בג'י הו וחוץ מזה, ג'ון פיו, מרוב התלהבות הוא כמו מכבש דרכים, מרוב שהוא עושה, ויוזם, ופועל אין הרבה מקום לאף אחד אחר לעשות משהו... אבל ג'אנדי מהצד השני מקבלת את כל המחוות האלו, היא לרגע לא אומרת לו: סטופ! אני לא רוצה להיות החברה שלך... מילא שלא אמרה את זה כשהוא חיבק אותה כמו דוב גריזלי מול כל בית הספר, אבל בחופשה היו לה המון הזדמנויות לכך והיא לא ניצלה אותן. נכון שזה קשה, הבטן שלי רק מתהפכת מהמחשבה שאני צריכה לומר למישהו שתודה אבל לא תודה, אני לא מעוניינת בו, זה הסיטואציה הכי לא נעימה ומביכה שיש, אבל מצד שני אותי לא הטיסו לאי פרטי וכירכרו סביבי כאילו הייתי מלכת שבא. לפחות היו רואים שג'אנדי מנסה לומר לו ולא מצליחה, או מדברת על זה עם חברה שלה, אבל לא, ג'אנדי משתפת פעולה עם ג'ון פיו בכך שהיא ממשיכה לקבל את מתנותיו ואת תשומת ליבו ועם זה ליבה יוצא לג'י הו.

שניהם לא בסדר, ג'אנדי וג'י הו. גם ג'י הו היה יכול לדבר עם ג'ון פיו על ג'אנדי (ה"אני מתנגד" שלו כשהוא חזר מצרפת נשמע כמו בדיחה ואף אחד לא התייחס אליו), אבל ג'י הו לא באמת מאוהב בג'אנדי, הוא מחבב אותה, חברתה נעימה לו והיא קיבלה את בירכתה של הפיה הסנדקית סו היון אבל הוא לא רוצה אותה כמו שג'ון פיו רוצה בה. לפחות הסבר להתנהגות של ג'י הו אנחנו מקבלים מאוחר יותר.

החופשה נגמרת כמובן בנשיקה של ג'אנדי עם ג'י הו על החוף מול עיניו של ג'ון פיו, לדעתי מרחו אותה קצת יותר מידי, את החופשה, לא את הנשיקה, שהייתה ניקורית למדי, על מגדת העתידות בכלל היה אפשר לוותר מחמת דביליות יתר וגם על הילדה הקטנה הנדבקת עם הפרח, כשג'י הו חיבק אותה נזכרתי במייקל ג'קסון, לא דה ז'ה וו הכי מוצלח... בכל זאת היו כמה סצינות טובות: הסצינה בה גה אול מכריחה את יי גונג לטפס על ההר (חמש פעמים אני כאן ובחיים לא עלה בדעתי לטפס!) והסצינה בה הוא מנסה לחלוב ממנה מידע על ג'אנדי כשהם מדוושים על הסירה והיא מדברת על "האחד". נחמד לראות איך מתרקם בינהם משהו... אהבתי גם את הסצינה שבה ג'ון פיו עומד משותק על החול כשג'אנדי טובעת ונאלץ לראות את ג'י הו מציל אותה, ואת הסצינה בה הוא מקנא בג'י הו, אבל אין לו עוד הוכחה מוחשית והוא יוצא אחריו בקייק בחתירה זועמת בעוד שג'י הו האדיש פשוט חוזר חזרה לחוף. אבל הסצינה האחרונה לא הייתה כל כך אמינה, בחור שמפחד מטביעה לא יכנס בכזה ביטחון לקייק.

כשהם חוזרים הביתה ג'אנדי ממשיכה להתנהג כמו פוסטמה. עיצבן אותי שכל מה שהיא עושה בפרקים האלו זה לומר: קו ג'ון פיו.... ראבק, הבנו, את זוכרת את השם שלו בע"פ, כל הכבוד לך, אבל אם את פותחת את הפה אז תגידי משהו חוץ מזה. היא רודפת אחרי ג'ון פיו שלא מוכן לדבר איתה, לא מבינה למה, במילא כל מה שיש לה לומר זה: קו ג'ון פיו... לא יהרוג אותו לשמוע את השם שלו עוד כמה פעמים. לפעמים היא פולטת גם: אני מצטערת. לפתע באה לעזרתה של ג'אנדי עוד פיה סנדקית - אחותו הגדולה של ג'ון פיו. הן רודפות אחרי ג'ון פיו במכונית עד שאחותו מצליחה לעצור אותו וחובטת בו קמעה.

משום מה, ג'ון הי, אחותו של ג'ון פיו לוקחת ישר את הצד של ג'אנדי, בלי אפילו לשמוע את הסיפור. נניח שהעסק נודע לה משני החברים הנותרים, אז? למה לצודד ישר בבחורה שבגדה באחיך? כי זה בשורה התחתונה בדיוק מה שג'אנדי עשתה, היא הסכימה להיות החברה של ג'ון פיו בכך שלא התנגדה והתנשקה עם החבר הכי טוב שלו. ג'ון הי מחליטה ללמד את אחיה הסורר להיות בנאדם. יופי, אבל למה עכשיו? אני מבינה את זה שהיא מתנגדת לכך שיסלק את ג'אנדי וג'י הו מבית הספר, קביל, אבל מוזר שהיא נזכרת רק עכשיו. ג'ון פיו מתנהג בביריונות זה שנים רבות, מילא אם היא הייתה מתעוררת משנתה אחרי המקרה עם הנער שניסה להתאבד, אבל עכשיו? טוב, אולי היא הייתה עסוקה בלהחלים מניתוח פלסטי, היא נראית כאילו עברה כמה.

אבל הופעתה של ג'ון הי לא לגמרי מיותרת, היא מאירה את ג'ון פיו באור מעניין: ג'ון הי מאשימה את אחיה הצעיר בביריונות בעוד שהיא עצמה מתייחסת אליו בביריונות, גם פיזית, ואין לה בעיה להשפיל אותו בציבור. לא פלא שג'ון פיו יצא כפי שהוא יצא, בבית רודות בו אמו ואחותו, ובחוץ הוא רודה בכל השאר. ג'ון הי מחליטה על תחרות הספורט שבסופה יקבע אם ג'י הו וג'אנדי ישארו בבית הספר או לא. מהלך מטומטם לדעתי, כי מה יקרה אם ג'ון פיו היה זוכה? אז שניהם היו עפים וג'ון פיו לא היה לומד שום לקח. לא ברור גם למה ג'אנדי פתאום רוצה להשאר בבית הספר כל כך, היא בכלל לא רצתה ללמוד שם מלכתחילה, בין אם אהובתו של ג'ון פיו או שנואתו - התלמידים מציקים לה בדרך זו או אחרת. אז יש שם בריכה, יופי, היא יכולה ללכת לשחות במתנ"ס הקרוב לביתה.

בתחרות הראשונה ג'ון פיו זוכה למרות שג'י הו פרש טוב יותר, כי הוא מאיץ בסוס שלו בעליה התלולה ובכך גומר לסוס את הקריירה. לג'י הו הסוסה הייתה יותר חשובה מהניצחון, ג'ון פיו לפחות מרגיש חרטה על מה שעולל לסוסו. זה קצת דומה למה שהיה עם הקייק, רק שקייק זה לא סוס. בתחרות השניה ג'י הו נאלץ להתגבר על פחדיו ומצליח לנצח את ג'ון פיו במרוץ מכוניות. מסתבר שהוריו של ג'י הו נהרגו בתאונת כשהוא היה נוכח בה. ג'י הו מנשק את ג'אנדי לפני התחרות כדי לעצבן את ג'ון פיו והתחבולה מצליחה, ג'ון פיו נוהג כמו שור זועם ומפסיד. בתחרות האחרונה תורו של ג'ון פיו לעמוד מול פחדיו - תחרות שחיה. מסתבר שג'ון פיו נחטף, המכונית בה נסעו הוא וחוטפו נפלה למים והוא כמעט טבע, מאז הוא מפחד מכל מה שקשור לכך. יי ג'ונג מתנדב למלא את מקומו. ג'אנדי מתנדבת לשחות מולו. בסוף מסוכם שג'י הו וג'אנדי ייצגו את עצמם ויי ג'ונג ו-וו בין את ג'ון פיו, אבל במהלך התחרות ג'ון פיו דואג לכך שהאורות יכבו וכך אין הכרעה. ג'אנדי וג'י הו נשארים בבית הספר. ג'ון הי מרוצה מאחיה, אבל לדעתי היא לא יכלה לסמוך על כך שיפסיד או יתעשת. לפני התחרות ג'ון פיו בא לג'אנדי ואומר שהוא יבטל הכל לו רק תגיד שהיא מחבבת אותו, אבל היא מסוגלת כרגיל לפלוט רק: "קו ג'ון פיו!" ו"אני מצטערת". לפחות הייתה אומרת לו: You have no power over me!

הפרק הבא הוא דווקא נחמד. ג'אנדי וג'י הו יוצאים. קודם לכן אאל"ט היא נזכרת בכל מיני סצינות עם ג'ון פיו. בהתחלה הדייט עובר טוב אבל אז ג'י הו לוקח אותה למגדלי סיאול. הם עולים על הרכבל וג'אנדי רואה את השם שלה ושל ג'ון פיו - ביום שהוא חיכה לה בשלג והם נתקעו ברכבל הוא לקח ממנה את העט וכתב על הספסל כשהיא לא ראתה - קו ג'ון פיו Heart_01 גום ג'אנדי, הדייט הראשון. המחווה ממיסה את ליבה ליבה הפוסטמי של ג'אנדי. אחר כך הם הולכים לביתו הריק של ג'י הו ומבינים שזה לא זה וחותכים. מה שהיה נחמד, חוץ מהגילוי של הכתובת ברכבל, זה שג'ון פיו עקב אחריהם במכוניתו כל הדייט ושג'י הו המשועשע ראה אותו. ג'ון פיו המיואש ניסה גם לקפץ מול החומה בביתו של ג'י הו כדי לראות מה הוא עושה עם ג'אנדי.

מעניין שמצד אחד החברים של ג'ון פיו אוהבים אותו אבל הם גם נהנים קצת ללעוג לו, אולי בגלל שהוא רודה קצת גם בהם. ג'ון פיו מחליט לוותר לג'י הו כי הוא חייב לו כי בגן הילדים הוא שבר לג'י הו את הרובוט שסביו בנה עבורו לפני מותו. מסתבר שגם ג'י הו זוכר לו את זה, הוא מזמן אותו לתחרות הוקי כדי לומר לו שזרק את ג'אנדי כי היא סתם בחורה זולה ובעצם נותן לג'ון פיו להתנהג כמו האביר שלה. יפה בעיני שזה לא הוריד את קרנה בעיניו אלא להפך וזה לא ברור מאליו. הם משלימים ומביימים סצינה שבה ג'ון פיו גוסס בבית חולים וג'אנדי רצה אליו עם נעל ספורט אחת ונעל בית אחת, כולה בוכיה. הפוסטמה הקטנה הצליחה בכל זאת לקלקל קצת את הסצינה החמודה כשבכתה: קו ג'ון פיו, קום, יש הרבה דברים שעוד לא לימדתי אותך, או משהו כזה. שתלמד את עצמה לדבר קודם, פאקצה.

ומשם המשכנו לדייט הראשון, בעצם השני, של ג'ון פיו וג'אנדי. אחרי שהם כמעט מתנשקים ג'אנדי מתחמקת מג'ון פיו, למה? כי היא פוסטמה. ג'ון פיו מחליט לבקר אצלה בביתה ולישון בביתה. לא הבנתי למה כולם ישנו בחדר אחד ביחד, מה הקטע? הרי לג'אנדי יש חדר משלה...

אגב, יש משהו בלי מין הו (ג'ון פיו) שמזכיר לי את ברנדן פרייזר.

גם במראה וגם בפיזיות.

יורד גשם!!! Rain

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)