שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים 9-10

Male Flower_Red בחורים רעים 9-10
פורסם לפני 3756 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 96     תגובה אחרונה לפני: 3749 ימים

הגיע הזמן לתת לבחורים שרשור חדש נפרד משלהם, מה גם שבקודם יש כבר 65 הודעות...

ובפרקים החדשים ג'אנדי, לצערי הרב, ממשיכה להיות פוסטמה מדופלמת עם תעודת הצטיינות מהמכון הפוסטמי. לאחר שג'ון פיו מבלה בביתה לילה ויום, היא יורדת למחתרת. נכון שהוא כופה את נוכחותו וג'אנדי מובכת בגלל התנהגות משפחתה לפרקים אבל עדיין לא ברור למה היא מתחמקת ממנו שלושה ימים אחרי כן. מוזר גם שג'י הו מעודד אותה לכך, אני לא ממש מבינה אותו בפרקים האחרונים: הוא מנסה שוב להתחיל איתה? הוא באמת ידיד אמת לג'ון פיו ורוצה שמערכת היחסים שלו עם ג'אנדי תצליח? מה הקטע שלו בכלל? ג'ון פיו מנסה לשחק אותה קשוח בעצת חבריו אבל כמובן שזה לא הולך לו וברגע שג'אנדי מאותתת לו לבוא הוא רץ כמו כלכלב חולה אהבה.

"רוצה למחוק עוגיות מייד? שאל אותי כיצד" גרסת ג'ון פיו.

מסתבר שג'אנדי רוצה לצאת עם גה אול וחברה החדש לדאבל דייט. החבר החדש מסתבר כשמוק בן שמוק: הוא מאחר בחצי שעה ואפילו לא מתנצל, מכרכר סביב ג'ון פיו מחד ומתנשא עליו מאידך ("אחי הקטן", לועג לו שהוא לא אוכל את האוכל במסעדה וכו') ובאופן כללי מתנהג כמי שרץ לבחירות נשיא מדינת השמוקים. ג'ון פיו, בזכות אהבתו לג'אנדי, מתאפק כל פעם מחדש שלא לארגן ליצור את הפרצוף מחדש, ולבחור עם פתיל קצר כמו ג'ון פיו זה לא קל (ג'י הו במקומו היה מחייך באדישות ולא יותר) אבל ג'אנדי הפוסטמה לא מעריכה את זה, מי שכן שמה לב לכך היא גה אול, ששמחה שהחבר של חברתה הוא בחור טוב למרות התדמית הראשונית. בסוף השמוק מגדיש את הסאה ומציע לג'ון פיו לנטוש את הבנות כדי לפגוש בחורות במועדון וג'ון פיו מכה אותו. מה עושה ג'אנדי כשהיא רואה את זה? ישר דנה את ג'ון פיו לכף חובה, למרות שהיא ראתה כמה הוא השתדל כל הערב וכמה זוועתי הוא השמוק. היא כל כך מעצבנת!!! היא דורשת מג'ון פיו להתנצל בלי לברר מה היה שם בכלל וג'ון פיו, בצדק, מסרב.

למחרת היא שוב שועטת לחדר הבנים ודורשת מג'ון פיו להתנצל באשמה שהוא הרס את אושרה של גה אול. ג'אנדי, נראה לי שהכלור בבריכה שרף לך את תאי המוח! אם הבחור לא מתקשר לחברה שלך שמפציצה אותו בהודעות ואס.אמ.אסים זה בגלל שהוא לא מעוניין ולא בגלל שהחבר שלך היכה אותו! חוץ מזה, אפשר לחשוב איזה מציאה הוא, גם בלי לדעת למה ג'ון פיו היכה אותו היא צריכה לרצות אותו קילומטר רחוק מהחברה שלה יען כי דפקט הוא.

בסוף ג'אנדי מגלה שהשמוק שמוק והיא שפטה לא בצדק את ג'ון פיו, שהתנהג כמו ג'נטלמן בעצם. והאם היא מיוזמתה הולכת להתנצל? לא, היא לא חושבת שהיא צריכה להתנצל ואלמלא גה אול לא הייתה מכריחה אותה היא גם לא הייתה הולכת. בסוף היא מתנצלת בצורה עקומה ומתחמקת ומסרבת לומר לג'ון פיו מה שהוא רוצה שהיא תגיד (אופפה, אני כל כך מצטערת... או משהו כזה). אפילו את הפירור הזה היא לא מוכנה לתת לו, אבל ג'ון פיו כל כך אוהב אותה שהוא מוכן לקבל ממנה הכל.

ג'אנדי פשוט לא ראויה לג'ון פיו ולאהבתו, היא לא אוהבת אותו ויש לה אגו ענק, האגו שלה יותר חשוב לה מהרגשות של ג'ון פיו, היא כל הזמן מעמידה אותו בעמדה שהיא עושה לו טובה בכך שהיא יוצאת איתו, בכך היא לא יותר טובה ממנו, כשהציע לה להיות חברתו לראשונה כאות של חסד, רק שג'ון פיו התבגר מאז וג'אנדי לא.

לא מגיע לג'אנדי תמונה שלה היום אז קבלו את גה אול במקום.

חזרה אחורה לבילוי של ג'ון פיו בבית משפחת גום: למרות כמה קשיים (למשל, בהתחלה מגעיל אותו שאימה של ג'אנדי נוגעת במזון שלו בידיים) הוא עושה חיים ונראה שהוא נהנה מהמשפחתיות הדביקה הזו, משהו שמאוד חסר לו בביתו הקר והמנוכר. לאחר סאגת השמוק של גה אול הוא מכין לג'אנדי הפתעה מול ביתה, מעיין פאוויליון של אורות. ג'אנדי כמובן לא מעריכה את ההשקעה, כהרגלה. ג'ון פיו אומר לה שהוא נהנה אצלה בבית והיה רוצה לבוא כל יום ולטעום את הקימצ'י שהוא עזר בהכנתו ואז סוף סוף הוא מנשק אותה, היא לא בדיוק מנשקת אותו חזרה אבל גם לא נרתעת.

בינתיים יי ג'ונג שיש לו פינה רכה בליבו לגה אול, אם כי הוא לא מודה בזאת, רואה אותה הולכת בדיכאון ברחוב. מכיוון שהוא מכיר את הסיפור מן הסתם הוא הופך אותה לסינדרלה ליום אחד, לוקח אותה לשופינג ולממכון היופי ובפיאנלה למועדון בו מסתובב השמוק עם ידידתו ומקדיש לה שיר כשהוא מכנה אותה בפני הכל כבחורה שגנבה את ליבו. מוזר היה לי שגה אול הייתה מוכנה לקבל ממנו את כל זה, אני מחבבת את גה אול אבל היא התנהגה באופן נורא פסיבי, ומפריע לי שהיא הייתה מוכנה, כמו ג'אנדי, לקבל מתנות יקרות כאילו כלום, אבל אולי זה משהו תרבותי שאני לא מבינה, אולי בקוריאה זה נהוג שבחור מממן את החברה שלו ככל יכולתו. לפחות לגה אול יש הכרת תודה והיא הכינה ליי ג'ונג שוקולד תוצרת בית ליום האהבה ובזכותה ג'אנדי הכינה גם לג'ון פיו. ג'אנדי כמובן פוצחת בעוד קטע פוסטמי ותוהה למה היא בכלל צריכה לתת לג'ון פיו שוקולד? למה לא? למה שלא תזיזי את התחת הצנום שלך פעם אחת ותעשי משהו עבורו לשם שינוי? אחרי שהוא יוצא מגידרו כל פעם כדי לשמח אותך? והיא עוד מתלבטת למי לתת את השוקולד וחושבת על ג'י הו, שוב הקטע הזה? לא עברנו את זה כבר? בסוף היא מכינה לג'ון פיו עוגיות שוקולד מקושטות חמודות. האמת שחשבתי בהתחלה שהן מייצגות אותו ואת חברי ה-F4.

ג'אנדי לוקחת את ג'ון פיו למקום לא ברור שכנראה שייך לחברה של משפחתו ובקושי נותנת לו את המתנה שלו. הוא כמובן מאוד מתרגש מהמחווה, שיגיד תודה לגה אול! אמא של ג'ון פיו תופסת אותם על חם כשהם משתתפים בתחרות טיפשית בה ג'ון פיו מרכיב על גבו את ג'אנדי (מאוד סימבולי ליחסים בינהם, לא? והיא כמובן אפילו לא מעודדת אותו כפי שהמנחה מבקש, הוד פוסטמיותה) והאם לוקחת את הבן הסורר הביתה. ומי נחלץ לעזרתה של ג'אנדי? כמובן, ג'י הו על האופנוע הלבן, ממש הנסיך על הסוס הלבן. לא מבינה איך ג'י הו מתנייע לו ככה בחופשיות על אופנוע אבל במכוניות הוא מפחד לנהוג בגלל התאונה! פוביה מאוד מוזרה, אני חייבת לומר, כי אופנוע הרבה פחות בטוח ממכונית, אולי זו סתם רשלנות תסריטאית.

גם אני בעד הפחתת מיסוי הביטוח לרכב דו גלגלי

אמא של ג'ון פיו מסתערת קדימה ומציעה להוריה של ג'אנדי 30,000$ עבור הרחקתה של ביתם, העשב השוטה, מבנה, נרקיס מלך הביצה. אמא של ג'אנדי מתעצבנת ושופכת עליה מלח (אומרים שזה מביא מזל טוב, לא?) ולרגע נראה שבכל זאת להורים שלה יש איזה קו מוסרי באופיים, האח של ג'אנדי מתלהב מאימו אבל היא טוענת שעשתה זאת כי זה סכום קטן מכדי לוותר על נישואין עם יורש כמו ג'ון פיו. לא לגמרי ברור אם זו הייתה הסיבה היחידה, אבל שיהיה. אמא של ג'ון פיו כמובן לא מתכוונת לשבת בשקט וגורמת למשפחת גום לאבד את העסק ואת הבית ומחבלת בעסק החדש. ג'אנדי עובדת כמו חמור כדי להביא כסף הביתה, בחנות הדייסה, בצמתים כשהיא מוכרת פריכיות אורז ובתחנת דלק, שם פוגש אותה שוב הנסיך ג'י הו ואומר לה שהיא עובדת קשה מידי כשנוזל לה דם מהאף. לא הבנתי את הקטע הזה, למה שינזל דם מהאף כשעובדים קשה???

ראי ראי שעל הקיר, מי הכי מרשעת בעיר?

קטע נחמד התרחש בצומת בו ג'אנדי ומשפחתה מכרו מזון, אימה הייתה ממש משותקת ולא הצליחה לעשות זאת. כשאימו של ג'ון פיו קנתה מג'אנדי פריכיות כדי להשפיל אותה ג'ון פיו המרה את פיה ויצא אל ג'אנדי ונישק אותה מול כולם. הוא שאל את ג'אנדי למה היא לא סיפרה לו על מצבם והיא אמרה שהיא לא רצתה שייתן להם כסף ואז הוא ביקש ממנה להבטיח שלא תעזוב אותו והיא הייתה מוכנה להבטיח לו רק שלא תעזוב אותו עבור אימו כשהיא מכניסה לו בקטנה שהמון פעמים היא רוצה לעזוב אותו בלי קשר אליה. פוסטמה, כבר אמרתי?

כשג'אנדי מבינה שאחיה הצעיר מוותר על ארוחות היא הולכת לסוכנות הדוגמנות של האיש שהציע לה עבודה כששירתה אותו במסעדה, די ברור שזו עבודה מפוקפקת אבל פוסטמיותה של ג'אנדי כמובן עוצרת אותה מלהבין זאת והיא צועדת קוממיות פנימה כמו כיפה אדומה למועדון של זאבים. טוב, ברור שג'ון פיו, ג'י הו או כל החבר'ה יצילו אותה בפרק הבא.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)