שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טעם אישי/העדפה אישית 5-8


Male_Female טעם אישי/העדפה אישית 5-8
פורסם לפני 4027 ימים     מאת asole     אין תגובות    

בשורות טובות! קא אין השתפרה בפרקים האחרונים, פחות ניג'סית מקודם, אולי בגלל שהיא וג'ין הו חברים והיא לא צריכה לחזר כל כך אחרי תשומת ליבו. טוב, מכיוון שאני מבואסת עד דק מכייון שהפרק שהורדתי הלך פייפן וצריך להתחיל מחדש ננסה להעביר את הזמן בסיכום הפרקים הקודמים:

טוב, פרק 5 הסתיים במסיבה של גלרית DAM. קא אין באה כבת זוגו של ג'ין הו למגינת ליבם של צ'אנג ריול ואין הי, הערב נראה מושלם עבור קא אין שגם קיבלה הצעת עבודה מדהימה אבל אז שעטה לה לזירה הי מי, מלווה בסייד קיק הצייתן שלה ועשתה עיניין מכך שהאופפה שלו לקח כבת זוג מישהי מלבדה. קא אין הסתומה כמעט הלכה שוב לפלוט מול אדם ועדה שג'ין הו הומו אבל אז הי מי כיבדה אותה בכוס מלאה מים הישר לפנים, אני מתחילה לחבב את הבחורה הזו.


מים, מים בששון ממעייני הישועה


וגם הכינרת מתייבשת, ככה יפה?

קא אין הולכת לשירותים ומגלה שיש לה מחזור. כשג'ין הו מחפש אותה הוא נאלץ ללכת לקנות תחבושות היגיניות עבורה ומתעצבן עליה שהיא כזו פזורת רוח ולא יודעת מתי היא אמורה לקבל. הסצינה הבאה הזכירה לי גם את חוסה מ"הבעיה שלי עם נשים" שאף הוא נשלח לבית מרקחת למטרה דומה ואת סם שיק בבית המרקחת כשהלך לקנות קונדומים, גם ג'ין הו נתקל במועדון מעריצות כמו סם שיק...


בודקים את הסחורה...


כולנו, מותק, כולנו...


נשיאת מועדון המעריצות, המזכירה והגזברית נפרדות לשלום

אחר כך הוא גם הולך לבית אימו כדי להביא לקא אין משככי כאבים ומעסה את ביטנה ושר לה שירי ערש. אני גם רוצה להצטרף למועדון המעריצות של הבנות מבית המרקחת!

צ'אנג ריול ואין הי מדברים בגילוי לב והיא אומרת לו שהיא התאהבה בו כי היא חשבה שהוא הגבר המושלם בגלל קא אין, קא אין הייתה מדברת עליו כל כך הרבה ובכזו אהבה והתפעלות שהיא התאהבה בדימוי של צ'אנג ריול, באיש של קא אין ולא בו עצמו. צ'אנג ריול מחליט לשחרר אותה ולתת לה את הדירה. פראייר. הוא גם רוצה לחזור לקא אין וגם אבא שלו מתעצבן עליו כשהוא מבין שקא אין היא ביתו של פרופסור פארק הידוע והוא זרק אותה בשביל איזו "אפסונית".אז צ'אנג ריול מתחנן לפני קא אין שתבוא איתו לבקר את אימו-החורגת-שהיא-בעצם-אימו-הביולוגית-למי-אכפת-מהמשפחתולוגיה-של-צ'אנג-ריול וקא אין, עם לב הגלידה מחוץ למקרר נעתרת למלא את מקומה של אין הי ולבוא עימו לאימו. בגלל זה היא מבטלת את הדייט שקבעה עם ג'ין הי, שהתכוון לצאת איתה כדי לבחון אם היא השתפרה בלימודי הנשיות שלה, היא גם משקרת לו שהיא צריכה ללכת לבקר חברה שילדה בעוד שהוא שמע את השיחה שלה עם צ'אנג ריול מעבר לדלת. הארכיטקטורה בביתה של קא אין אולי מרהיבה, האקוסטיקה לא משהו. ג'ין הו כמובן מבואס ממנה וקא אין לא מבינה שהיא נכשלה בעצם במבחן האסרטיביות. היא לא מבינה גם למה ג'ין הו זעוף כלפיה. הסצינה הבאה מוכיחה עד כמה קא אין לא מבינה מהחיים שלה. היא עוברת ליד חנות בובות, נעצרת ונכנסת. שימו לב שיש בחנות הזו בובת מאי הקטנה מהמומינים.

ומה קונה הקלוצה? את הבובה הזו:


אריה, אריה, האם חבר אמת לי תהיה?

בובת אריה שנראית כמו איזה דוד תימהוני בחתונה שאף אחד לא יודע אם הוא שייך לצד הכלה או החתן. לו הייתה מבינה עיניין היא הייתה קונה את מאי שתשמש לה מודל לנשיות אסרטיבית ולא איזה אריה גניחט!

צ'אנג ריול מנסה לכבוש שוב את קא אין ואבא שלו לא ממש עוזר לו כשהוא גם נפגש איתה ואומר לה שלו ידע שהיא הבת של אבא שלה הוא לא היה נותן לבנו להפרד ממנה וכיוצ"ב. אין כמו לכבוש לב של אישה כמו לומר לך שהיא שידוך טוב רק בגלל אבא שלה. אבל אבא של צ'אנג ריול נוחל הצלחה אחרת, הוא משכנע את אביו של המנהל צ'וי, שהוא יושב הראש והסמכות העליונה, להוציא את כל החברות הקטנות מהתחרות. דווקא צ'אנג ריול לא מאושר מזה, הוא רצה לנצח את ג'ין הו בהגינות, הנאום של ג'ין הו על האבנים באגרופים עשה עליו רושם, מסתבר. ביננו, צ'אנג ריול, אין לך צ'אנס, תפנים. כשג'י הו שומע על כך שהוא מחוץ לתחרות הוא מתרסק, הוא משתכר כלוט וכשהוא יושב בחצר עם קא אין שמנסה לנחמו הוא מנשק אותה.למחרת בבוקר הוא מעמיד פנים שהוא לא זוכר מה היה אתמול וקא אין משתפת איתו פעולה. המנהל צ'וי מנסה לרכך את רוע הגזרה ואפילו מאיים על אביו בפיטורים ומצליח ליצור פרצה שתאפשר לג'ין להתחרות. בראבו למנהל צ'וי! ג'י הון מבקר אותו בביתו, ומכיוון שהוא נראה חתיך, קבלו תמונה:


התמונה בחסות סניף המעריצות הישראלי של ג'ין הו, נפגשים כל יום בסופר פארם ליד מדפי מוצרי ההגיינה.

פה התחלתי לחשוד שאולי גם המנהל צ'וי משתייך למועדון המעריצות של ג'י הו... הם הולכים יחדיו לדוג דגים והמנהל צ'וי משועשע מכך שג'י הו נרתע מהפתיונות. שניהם מספרים זה לזה על האהבה הגדולה שהייתה להם בלי שמות ובלי כינויי גוף. יש להם עוד פגישה במשרד של המנהל צ'וי שזה אפילו ברור יותר, ג'ין הו אפילו לא מודע לכך שדבריו נשמעים כמו פלירטוט, אבל כשהוא בא להודות לו וכשצ'וי מבהיר לו שהוא יודע על נטיותיו ומבהיר בו שהוא מעוניין בו ג'ין הו משתנק. האמת שזה היה יכול להיות שידוך טוב! המנהל צ'וי הוא ממש אחלה... אבל ג'ין הו משיב את פניו ריקם. בינתיים גם צ'אנג ריול מגלה מאיזה חבר אמריקאי שהמנהל צ'וי הומו וכשהוא פוגש בג'ין הו ההמום בגלריה הוא מאשים אותו שפלירטט בכוונה עם המנהל צ'וי בגלל המכרז. את הויכוח שלהם שומעים גם המנהל צ'וי וגם קא אין, אבל את המנהל צ'וי השניים לא רואים, צ'אנג ריול שואל את ג'ין הו אם הוא באמת גיי ומול עיניה של קא אין אין לו ברירה אלא לומר שכן. לאחר שהוא עוזב בסערת נפש קא אין מתעמתת עם צ'אנג ריול בגלל ג'ין הו ואפילו סוטרת לו כשאין הי מתבוננת בהם. וזה צעד גדול עבור קא אין שרגילה להושיט את הלחי השניה.

המשך בהודעה הבאה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2344)