שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המשך...


המשך...
פורסם לפני 4027 ימים     מאת asole     אין תגובות    

קא אין וג'ין הון יוצאים לסיבוב, היא מבקשת מועד ב' בבחינת הסיום. ג'ין הון פונה אליה כאילו הם בדייט ואומר לה שהוא היה בקשר עם בחורה שהוא מאוד אהב ושהיא מזכירה לו אותה ולכן הוא התחיל לצאת איתו אבל שהוא לא מסוגל להפסיק לאהוב את האקסית ושהיא תצטרך לקבל את זה או משהו כזה. קא אין ישר מנחמת אותו ואומרת שלא נורא, והיא תתמוך בו וכולי. ג'ין הו אומר לה שברגע זה היא נכשלה ושהיא לא צריכה להיות סמרטוט רצפה, ואז יש דיאלוג נחמד:


קא אין: לאהוב זה לזרוק את הגאווה שלך
ג'ין הו: האהבה לא מבקשת ממך לזרוק את הגאווה שלך, אהבה היא להגן על מי שאוהבים.

בקיצור הוא מנסה לומר לה שמי שבאמת אוהב אותה לא ידרוש ממנה לבטל את עצמה ועם זה אני מאוד מסכימה איתו. לו אתר מגה אפלוד היה אוהב אותי הוא לא היה מתעלל בי כך! עם הרבה דברים שג'ין הו אמר אני לא מסכימה, אבל אני מניחה שהם תלויי תרבות, האישה האולטימטיבית לפי ג'ין הו צריכה להיות קצת ביץ' וקצת בובת חרסינה, היא נותנת לגברים לחכות לה, אוכלת בבית כדי שבדייט היא תכרסם בנועם עלה חסה ותגיד שאין לה תיאבון וכולי, היא תמיד צריכה להיות מאופרת ומטופחת וכולי. לא צריך כמובן להיות מוזנחת כקא אין שאפילו לא מתרחצת כל יום (!), כמובן, אבל אני ממש לא מתלהבת מהמודל לנשיות של ג'ין הו. אגב, מעניין שקא אין, למרות השלוכיות שלה, הולכת לא פעם עם עקבים! אם היא הייתה ישראלית בטח היא הייתה רק עם קרוקס, אבל בקוריאה מסתבר שאפילו שלוכיות נועלות נעלי עקב.

כשקא אין רוצה לנקום בצ'אנג ריול ג'ין הו מנסה להניא אותה מכך, הוא אומר לה שזה ללכת נגד הטבע שלה, היא לא בנויה לנקמות ואז הוא אומר לה שבכך היא מזכירה לו את אימו. הופה אופפה! הוא מתחיל להתאהב אם היא מזכירה לו את אימו היקרה!

ג'ין הו כמובן לא חולק מה שעובר עליו עם סאנג ג'ון שמתלוצץ שאולי הוא באמת מתחיל להתאהב בו. סאנג ג'ון כזה מאמי, הוא מעלה על פני חיוך בכל הסצינות שלו. באחת הסצינות הוא נפגש עם ה"אוני שלו, יאנג סאן, וכמובן משחק את הגיי, כשהיא הולכת לשירותים הוא מעיר לעצמו שהוא ממש מתמכר למשחק הזה ותופס את עצמו קורה למלצר בתנועה נשית פלרטטנית. בסופו של דבר, כשסאנג ג'ון מבין מה קורה הוא לא רוצה שג'ין הו ינפנף את המנהל צ'וי אבל ג'ין הו בחור ישר ומבהיר למנהל צ'וי שהוא לא בקטע שלו והם נשארים ידידים. הוא אבל לא מספר לו שהוא סטרייט, לא יודעת למה.

בסופו של דבר ג'ין הו וקא אין יוצאים לדייט שלהם וקא אין אפילו מתלבשת בהתאם, ג'ין מבסוט מהתוצאה. קא אין באמת נראית יפה מאוד, אבל יש היררכיה פה בפוסט:הם הולכים לראות סרט ופוגשים את און סו, האקסית של ג'ין הו (און יו אי בתפקיד קמאו) למרות שקא אין לבושה יפה ונראית מאוד יפה ליד הרעננות והחיוניות של און הי (שטכנית פחות יפה ממנה) היא קמלה.ותחנקו מהפופקורן.

מסתבר שזו האהבה הגדולה שג'ין הו שוחח אודותיה עם המנהל צ'וי. און סו מזכירה לו בנחישות שלה את עצמו. קא אין מזכירה לו את אמא שלו (כבר אמרתי ששתיהן ילדותיות ותלותיות...), מי מנצחת? אין כמו אמא.

פרק 8 היה הפרק הכי משעשע עד כה, גם בזכות סאנג ג'ון וגם כי ג'ין הו פשוט חסר הומור. הוא אומר לקא אין שהיא צריכה להיות מצחיקה ובעלת הומור ושלפול ולהמרח על הפנים או לשבור דברים כהרגלה זה לא בדיוק סוג ההומור הנחשק. הוא לא מעריץ גדול של לורל והארדי, מסתבר. היא מספרת לו בדיחה והמאסטר לא מרוצה, היא מבקשת דוגמא אבל ג'ין הו עומד לפני שוקת שבורה. במשרד הוא מבקש מסאנג ג'ון והבחור השני שיספרו לו בדיחות, ומתקשר לקא אין המשועשעת שבוחרת עצים במחסן עצים כדי לספר לה אותן. כל אחת יותר קרש מהשניה. אחרי שהוא ממטיר עליה בדיחות קרש, שלא באשמתה (גם קורה) נופלים עליה קרשים של ממש ומפילים אותה בדיוק כשהיא מדברת איתו בטלפון.

ג'ין הו ממהר לבית החולים אבל מסתבר שמישהו הקדים אותו - צ'אנג ריול שגם דיבר קודם עם קא אין. הוא מדמיין סצינה שבה הוא מכריז לפני צ'אנג ריול וקא אין שהוא מתכוון להתחיל איתה רומן אבל בפועל הוא פשוט מסתלק ומשאיר אותם לבד.תוקן על ידי asole 31/10/2010 0:7

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)