שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טעם אישי/העדפה אישית 9-16


Male_Female טעם אישי/העדפה אישית 9-16
פורסם לפני 4025 ימים     מאת asole     אין תגובות    

טוב, ראיתי הרבה פרקים ברצף עד בסוף, אז נראה לי שכמו בצה"ל אחלק את הפוסט לשלושה חלקים - סצינות מרכזיות, דמויות ודעה אישית... חלק ראשון יבוא עכשיו, השאר אח"כ.סצינות מרכזיות

צ'אנג ריול מחזיר את קא אין לביתה מבית החולים והיא לא מוכנה שהוא יכנס, היא אומרת לו שהיא למדה להעריך את עצמה מאז מה שעשה לה והוא עונה שהוא נהג להעריך רק את עצמו ולחשוב רק על עצמו ועל צרכיו ומעתה ישים אותה במקום הראשון. הוא מבטיח שישתנה וזה האמת נשמע כנה ואמיתי, אם כי כנות ואמת לחוד, צ'אנג ריול, אתה עדיין שמגגה, נא להפנים.


מי מוקיר את האיש שבקיר?

ג'ין הו מרגיש קצת בצד. אין הי התחמנית מביימת פריצה כדי שיבוא אליה, והוא בלי רצון בא ומפגין נוכחות כה קרה שכל הפרחים ברדיוס של קילומטר כומשים, אבל קא אין לא נרתעת. מי מבין את הבחורה הזו? היא אמורה להיות פאם פאטאל ומתנהגת כמו קרציה מעיקה, איזה גבר ירצה בחורה כל כך פאטתית? ג'ין הו לא רוצה, זה בטוח, אבל הנחשה מודה לו ששהה אצלה בלילה וקא אין שומעת את זה בגלריה וליבה מתכווץ: ג'ין הו ידע שהיא נפצעה ובילה את הלילה אצל צרתה. בינתיים צ'אנג ריול שומע על ההתערבות הלא ברוכה של אביו בעינייניו הרומנטיים ומפתיע את קא אין בזר פרחים, הראשון שהביא לה מימיו, מול הפרצוף של אין הי וג'ין הו. אין הי מצליחה לגרור שוב את ג'ין הו לביתה שוב באמתלה שהיא מפחדת אבל כבר נשבר לו סופית והוא חותך. אין היא מבטיחה לו שהיא תטריד אותו לעד, כמו פטריה בציפורני הרגליים, אי אפשר להפטר ממנה אפילו בדי.די.טי.


מה תודה, רדי ממני קרציה משוגעת.

קודם לכן המנהל צ'וי וקא אין שתו יחד קפה ןדיברו על אהבתם הנכזבת לג'ין הו, והמנהל צ'וי אף כינה את קא אין הסאנבה שלו לעינייני אהבות נכזבות. קא אין אמרה שמי שאוהב בצורה חד צדדית הוא מי שאין לו אומץ לאהוב באמת. יש בזה משהו.

היאה מי מגלה איפה אופפה שלה גר וסאנג ג'ון מנסה לצלם את את סאנג דו ז'אנג, לא ממש חשוב. מה שחשוב שכל אי ההבנות נפתרות מהר, קא אין מגלה למה ג'ין הו הלך לאין הי ושהוא גם בא לבית החולים כשנפצעה, היא הולכת למשרד שלו כדי לפייס אותו ומביאה לו כמתנת פיוס דגם של שולחן בצורת תפוח (תפוח והתנצלות בקוריאנית נשמעים אותו הדבר כפי שכבר למדנו מ"בחורים רעים"), ובסצינה מטרידה מעט היא מתלבשת כגבר והם עושים יום כייף, זו דרכה לומר לו שהיא מעוניינת בו, היא גם אומרת לו שהלוואי שהיא הייתה נולדת בגלגול הבא כגבר והוא היה נשאר כפי שהוא, הוא מחזיר שהיא סבבה כפי שהיא, גם הוא מוטרד מעיניין השפם.


לפני דייט נא לגשת לקוסמטיקאית לעשות שפם ושחי.

צ'אנג ריול מגלה שתי עובדות חשובות: ג'ין הו לא הומו והוא גר עם קא אין. הוא מחבר שתיים ועוד שתיים ביחד אבל אין הי ממליצה לו לא לחשוף את הקלפים בינתיים. ג'ין הו וצ'אנג ריול הולכים מכות בפתח ביתה של קא אין. 0:1 לג'ין הו, אלא מה, אבל הוא חוטף נוקאאוט כשקא אין דואגת לצ'אנג ריול הפצוע. אין הי וצ'אנג ריול מאחדים כוחות ובבית קא אין מנסה לשכנע את ג'ין הי שהיא רק העמידה פנים שדאגה לצ'אנג ריול, הכל בשם הנקמה. ג'ין הון שואל אותה אם הוא יגיד GAME OVER האם היא תוכל לזרוק את צ'אנג ריול והיא מבטיחה לו שכן.

ג'ין הו וקא אין הולכים על שברי זכוכית, כל פעם שאין הי או צ'אנג ריול פולשים לחיהם הם נפצעים. יום צילומים נחמד עם סאנג ג'ון ויונג סון מסתיים בביקור לא צפוי של אימו הפולניה של ג'ין הו בביתה של קא אין עם היאה מי וטה הון. איך כולם נכנסו פנימה? הם לא נועלים בקוריאה דלתות? מה זה, קיבוץ? אמו ההיסטרית עושה עיניין מכך שבנה יקירה חי עם קא אין ומתעלפת, אחר כך מתאוששת, שומעת חלק מהשיחה של קא אין ובנה על היותו הומו ומתפלצת, ג'ין הו מכריז שהוא לא הומו והוא מתכוון להתחתן עם קא אין ואימו מחשבת להתעלף שוב, אבל כשהיא קולטת שהיאה מי וטה הון כבר לא מאחוריה ולא יתפסו אותה היא נמלכת בדעתה.


להתעלף או לא להתעלף? זו השאלה...

היאה מי עושה סקנדל וג'ין הו מבהיר לה אחת ולתמיד שהוא לא מעוניין ושתתחיל להתסכל על טה הון שאוהב אותה. קא אין מוכנה להתחתן עם ג'ין הו ולהיות אישתו אפילו שהוא הומו, העיקר להיות לידו. יונג סאן חושבת שהיא התחרפנה, ג'ין הו שוב כועס עליה שהיא מבטלת את עצמה. יונג סאן מחליטה לעשות מעשה ולשדך בין המנהל צ'וי לג'ין הון ומארגנת את ארוחת הערב הכי מביכה בעולם שמסתיימת במפח נפש כללי, מה גם שגם המנהל צ'וי וגם ג'ין הו מאמינים שקא אין האומללה הייתה היוזמת בעוד שהיא הייתה שרויה באפלה ממש כמוהם. אני ממש מחבבת את הדמות של המנהל צ'וי ואת העובדה שאף אחד בעולם לא מבין את הבדיחות שלו, הוא כזה מאמי! לפני כן, צ'אנג ריול מזהיר את ג'ין הו שהוא יודע שהוא מתחזה ושהוא לא מוכן שיפגע בקא אין ונותן לו אולטימטום להתחפף מסאנג גו ז'ה.

קא אין, צ'אנג ריול, אין הי וג'ין הו הולכים למחזמר, אין הי מתרפקת על ג'ין הו, קא אין לא מסוגלת לשאת זאת ויוצאת בסערה מהאולם, האחרים יוצאים אחריה. היא מתוודה בפני צ'אנג ריול שרק רצתה לנקום בו אבל הוא עדיין רוצה אותה ומאמין שיצליח לשנות את רגשותיה כלפיו, אבל היא אומרת לו שהלב שלה כבר תפוס, בנקודה הזו נכנס ג'ין הוף אוחז בעדה ומכריז GAME OVER ומנשק אותה מול פניהם הנדהמות של צ'אנג ריול ואין הי, אם כי אף אחד לא מופתע כקא אין...
Game Over - play again?

המשך בפוסט הבא...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)