שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טעם אישי - המשך...


Male_Female טעם אישי - המשך...
פורסם לפני 4025 ימים     מאת asole     אין תגובות    

אחרי קצת כעס ודמעות ואחת היאה מי שיכורה ג'ין הו וקא אין מתפייסים ומתחילים דף חדש. קא אין מספרת ליונג סון שמבינה גם שהידיד ההומו שלה לא ממש הומו, אבל למרות שהם מישבים את ההדורים סאנג ג'ון ממשיך לכנות אותה אוני. ג'ין הו וקא אין נפגשים עם אימו הנוירוטית של ג'ין הו, הפגישה עוברת די בסדר, אבל הבקשה של האם להמנע מהריון לא רצוי מכניסה את קא אין לבעיה, איך היא תוכל עכשיו לחיות תחת קורת גג אחת עם ג'ין הו? היא מסלקת אותו מהבית אבל הוא מוצא תירוצים כדי להשאר בסצנה מאוד חמודה. אין הי לא מתכוונת לוותר כצ'אנג ריול המדוכא שמבקש מאביו לעבור לסין, היא פותחת עוד חזית נגד קא אין, הפעם החזית הביתית ומספרת להיאה מי שבגלל קא אין חתונתה עם צ'אנג ריול נהרסה ושקא אין מטפחת קשר עם צ'אנג ריול במקביל לג'ין הו. היאה מי הנרגשת מעבירה הכל לאימו המתעלפת המקצועית של ג'ין הו שכמובן שמחה להטיל וטו על קא אין ופגישה מקרית עם אביו של צ'אנג ריול בפתח ביתה של קא אין לגמרי סוגרת את הגולל מבחינתה על מערכת היחסים הזו.


אפשר להסדיר את זה Smiley_Devil

קא אין, ג'ין הו, צ'אנג ריול, אין הי והמנהל צ'וי טסים כולם לאי ג'גו לועידה. בשביל קא אין זו הזדמנות לנחם את ג'ין הו, בשביל ג'ין הו זו הזדמנות לספר למנהל צ'וי שהוא לא הומו ושהוא יוצא עם קא אין, בשביל צ'אנג ריול זו הזדמנות להפרד יפה מקא אין ובשביל אין זו הזדמנות לבחוש בקלחת. לאחר השיחה של קא אין וצ'אנג ריול קא אין כמעט נדרסת וצ'אנג ריול מציל אותה אבל נחבל בראשו ומבלה חמש שעות בחוסר הכרה בבית חולים המקומי. קא אין נמצאית איתו וג'ין הו כועס ולא נותן לה להסביר, גם היא כועסת שהיא רואה אותו במעלית עם אין הי. המנהל צ'וי אומלל ורק סאנג ג'ון ויון סונג עושים חיים באי ג'גו...


Whiskey on the rocks

בסופו של דבר, קא אין וג'ין הו משלימים ומצליחים להנות מהחופשה. צ'אנג ריול מודיע לג'ין הו שהוא פורש מהמאבק על ליבה של קא אין אבל בארוחת הבוקר עם אין הי הוא מגלה את הסיבה לבואו של ג'ין הי לסאנד דו ז'אנג, מתעצבן ומחליט לפעול.


מועדון המעריצות של ג'ין הו מצטרף לקריאה הנרגשת.

בסיאול קא אין מיישרת את ההדורים עם המנהל צ'וי, מערכת היחסים שלה איתו מעוררת את קנאתה של אין הי הנחשה ולשמחתי קא אין מודיעה לה שהיא פאתטית. הגיע הזמן.

כשלקא אין מתחילים לקרות דברים טובים - אחרי העבודה בגלריה היא מקבלת חוזה מחברת רהיטים גדולה - לג'ין הו מתחילים לקרות דברים רעים, הביניין בו נמצא המשרד שלו נמכר והוא חייב לעזוב, עובד לשעבר תובע אותו על פציעה בשטח בניה. מסתבר שידו הארוכה של צ'אנג ריול מאחורי כל ההתפתחויות, כשהוא רוצה, מסתבר, הוא יכול להיות נכלולי לא פחות מאביו. מנהל העבודה שבא לג'ין הו כדי להתנצל על התביעה של הפועל מגלה לו באקראי שהוא עבד על סאנג גו ז'ה והסוד של הבית נחשף: מסתבר שיש מרתף נסתר מתחת לחלל הראשי. ג'ין הו בא הביתה וחושף אותו ומגלה שם גם תמונה של קא אין עם אימה. הוא מראה את המרתף והתמונה לקא אין, ומגלה לה שגם בשקע המרכזי הייתה רצפת זכוכית, שם היא הייתה נמצאת כשהייתה קטנה והייתה יכולה לראות את אימה עובדת. הזכרונות מתחילים לגאות הראשה של קא אין והיא מתעלפת.

יום הולדת לקא אין! צ'אנג ריול רוצה לתת לה כסף כדי שתעזור לג'ין הו ובכך להראות לה איזה בחור טוב הוא, אבל היא מסרבת לקבלו אם כי זה עדיין מעורר מריבה בינה לבין ג'ין הו. המנהל צ'וי נותן לה שני כרטיסים להחלקה על הקרח כדי שתלך עם ג'ין הו ומשמיד את השלישי - לא הבנתי את זה, למה היו לו שלושה כרטיסים מלכתחילה? הוא התכוון לערוך מנז'-אה-טרואה על הקרח? מאוד מוזר.

ג'ין הו מבין שצ'אנג ריול מאחורי כל מה שקרה לאחרונה וצ'אנג ריול מבהיר לו שזה בגלל שהוא מרמה את קא אין. סאנג ג'ון ויונג סון מכינים לקא אין מסיבת יומולדת ומכינים את השטח לליל אהבים עבור הזוג הצעיר, יונג סון אפילו קונה לקא אין לאנג'רי סקסי, אבל לא יוצא מזה כלום, חוץ מליל התשוקה הבלתי ממומשת הכי ארוך בעולם. הרגו אותי שני אלו. קא אין דווקא מנסה לרמוז לו שהיא מוכנה אבל ג'ין הו נזכר בפעם ששאלה מדוע אי אפשר לקיים מערכת יחסים בלי סקס. אנשים עם זיכרון טוב יכולים להיות כל כך מתסכלים!

קא אין עובדת טוב על אימו הטיפשה של ג'ין הו ומחממת אותה נגד קא אין, לדעתי אמא של ג'ין הו כל כך תלותית בו ושתלטנית שהיא בנקל משתכנעת שקא אין היא השטן בהתגלמותו ואחראית לכל הדברים הרעים שקרו לג'ין הו. אין הי משכנעת אותה לבקש מקא אין לעזוב את ג'ין הו. ג'ין הו מחליט לשפץ את המרתף ואת תקרת הזכוכית בהפתעה עבור קא אין. בינתיים צ'אנג ריול ואביו מגלים שסאנג ג'ו ז'ה הוא המפתח העיצובי לתחרות גלריית דאם, ושפרופסור פאר התחיל לעצב את התוכניות לגלריה לפני שנים ואז פרש. גם הם מגלים בעזרת אחד הבנאים שמתחת לסאנג ג'ו ז'ה היה מרתף וצ'אנג ריול מחליט לעבוד ברצינות על הפרוייקט כפי שמעולם לא השקיע מימיו. הוא גם מחליט להתחרות ביושר ולהפתעתה של אין הי מסרב לגלות ממנה מידע מוקדם. המנהל צ'וי מזמין את פרופסור פארק להיות השופט בתחרות.המשך בפוסט הבא...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)