שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טעם אישי - המשך וסוף חלק ראשון


Male_Female טעם אישי - המשך וסוף חלק ראשון
פורסם לפני 4025 ימים     מאת asole     אין תגובות    

אימו של ג'ין הו מגיעה לסאנג גו ז'ה כדי להתעמת עם קא אין כמה רגעים אחרי שהיא מגלה את ההפתעה של ג'ין הו - המרתף המשופץ ותקרת הזכוכית - וכל הרגשות והזכרונות שוטפים אותה.
אימו של ג'ין הו מדברת אליה והיא נזכרת ביום שבו נפלה דרך תקרת הזכוכית, היום בו אימה מתה, ומבינה מדוע אביה התנכר לה כל השנים. אימו המבולבלת של ג'ין הו עוזבת (בלי להתעלף אפילו פעם אחת) בדיוק כשאביה של קא אין נכנס הביתה. קא אין אומרת לאביה שהיא זוכרת הכל והוא מנסה לשכנע אותה שזה רק חלום רע ולשווא, זה כבר לא עובד עליה. ג'ין הו מגיע עם התמונה של קא אין ואימה שלקח למסגור לאחר שהיא נשברה לו ופרופסור פארק זועם כשהוא רואה אותה ועל כך שג'ין הו הוא זה שפתח את המרתף מלכתחילה.

בינתיים סאנג ג'ון מגלה אוצר - את התוכניות של סאנג גו ז'ה שג'ין הו מצא במרתף. הוא מורה לטה הון לצלם אותם ומביא אותם למנהל צ'וי כדי שייתן הערות שיקדמו אותם בפרוייקט בחושבו שאלו התוכניות של ג'ין הו לגלרית דאם. המנהל צ'וי ישר מבין שלא ג'ין הו הגאה עמד מאחורי המהלך אבל לוקח את התוכניות. המנהל צ'וי מזמין את קא אין ואביה למשרדו ומראה אותם לפרופסור פארק שנדהם לראות את תוכניותיו הגנוזות לסאנג גו ז'ה, ובדיוק אז נכנס ג'ון הו, ששמע מסאנג ג'ון על מה שעולל ובא להחזיר את התוכניות. הפרופסור מאשים את ג'ין הו שרימה את קא אין כדי לגנוב את תוכניותיו. ג'ין הו לא מכחיש שלקח את התוכניות אבל מצהיר שרגשותיו לקא אין אמיתיים, פרופסור פארק לא מאמין לו, קא אין בשוק. ליאור ליאון היה עושה חגיגה מרוב גלי ההלם שעוברים עליה בסך.ג'ין הו מרגיש אשם כי באמת נכנס לסאנג גו ז'ה באמתלת שווא, הוא בהתחלה נעלם לקא אין ואחר כך, שהוא נפגש איתה, מחליט להיות קורבן ולומר לה שהוא אכן רימה אותה לאורך כל הדרך מכיון שהוא מרגיש כל כך אומלל ואשם. אבל המנהל צ'וי עדיין מאמין בג'י הו ומנסה לשכנע את קא אין, גם יונג סון ששומעת מסאנג ג'ון שהוא זה שהביא את התוכניות מיוזמתו מנסה לדבר על ליבה, בינתיים אביה הזועם מקבל בפנים יפות את צ'אנג ריול ואביו ומורה לה להעיף את כל חפציו של ג'ין הו מסאנג גו ז'ה.

קא אין משתכרת בחברת יונג סאנן והיא רואה בכך הזדמנות לקרוא לג'ין הו, שבעמל רב מצליח לקחת את קא אין השתויה והזועמת על גבו הביתה. בסאנג ג'ו ז'ה הוא פוגש בפרופסור פארק הפיכח והזועם לא פחות אבל אז ג'ין הו מחליט להחזיר מלחמה ומתעמת איתו על כך שהיה אב מתנכר ומזניח, שהעביר את כל רגשות האשמה שלו לביתו והפך אותה לפושעת בעיני עצמה ושדיכא את עצמיותה כל השנים. הוא אף אומר לו שסאנג גו ז'ה הוא המקום של כשלונו כי הוא לא הצליח להפוך אותו למקום הקסום שבו אישתו וביתו יחלמו, הוא הפך למקום מותה של אישתו ולמקום בו צילק את ביתו. סצינה פשוט אדירה של לי מין הו, כל כך קל להזדהות איתו, הוא פשוט עומד שם כולו רועד מחימה ומאומץ.

מגיע ובא יום הפתיחה הגדול של אגף הילדים שקא אין עבדה עליו. כולם באים לברך, גם צ'אנג ריול וגם אביה של קא אין. כנראה שההטפה של ג'ין הו עבדה עליו והוא לראשונה משוחח בצורה גלויה ופתוחה עם ביתו ומכה על חטא כשהוא מצהיר על אהבתו הגדולה אליה, ג'ין הו שמח לראות אותם יחד אבל אז קא אין מבינה שהוא שם ושוב הם מתעמתים.

המנהל צ'וי מציע לג'ין הו את הוילה שלו כמקום מקלט, הוא גם מציע לו כסף כדי לשקם את חברתו אך ג'ין הו הגאה מסרב. לאחר מכן המנהל צ'וי מנסה לשכנע את קא אין להצטרף לג'ין הו בוילה ולהשלים אבל היא עדיין פגועה. בשיחה עם אביה בבית, כשהם אוכלים תפוחים, פרופסור פארק מבין מה הייתה ההשראה לתוכניות של ג'ין הו - תפוח. קא אין קולטת זהו התפוח שהביאה לו כמתנת התפייסות, דגם שולחן התפוח שתכננה לאגף הילדים של גלריית דאם!אני אהבתי בשל תפוח...

היא מבינה שאולי כוונותיו של ג'ין הו לא היו טהורות כשנכנס לבית אך כשנכנס למערכת היחסים איתה הוא נטש את תוכניתו המקורית לשאוב רעיון מסאנג גו ז'ה. היא ממהרת לוילה של המנהל אך אין הי כבר הקדימה אותה.

ג'ין הו מבקש מאין הי שתעזוב, היא בלית ברירה עושה זאת אחרי שהוא מסתגר במכוניתו, ונתקלת בכניסה בקא אין. היא אומרת לה שתמיד קנאה בה ושנאה אותה ושמעולם לא הייתה חברתה, רק העמידה פנים קא אין מסרבת להאמין לה היא גם אומרת לה שהיא טיפשה כי היא לא מבינה בקנאתה הקטנונית כמה הרבה יש לה בזכות עצמה. אין הי מקבלת את תבוסתה לראשונה ומגלה לקא אין שג'ין הי רצה לעזוב בגללה והוא במכונית שלו.

קא אין מטפלת בג'ין הו שהצטנן מהגשם (הם מתקררים נורא מהר שם בקוריאה ומחלימים מהר!) והם משלימים. קא אין אומרת לו שהחליטה לחזור להיות מי שהיא, קא אין שמאמינה באנשים, אפילו אם ינצלו אותה שוב ושוב, ומעל הכל, היא מחליטה לבטוח בו, יהיה מה שיהיה וסוף סוף שני המעצבנים האלו מפרגנים לנו ליל (ובוקר) אהבים, אחרי שמשכו אותנו 16 פרקים! אני בטוחה שהמנהל צ'וי לא יתנגד לכך ששכבו במיטתו ואכלו מצלחתו, זה הכי קרוב שהוא יכול להגיע לג'ין הו...

חוזרים לסיאול ומתפייסים עם פרופסור פארק והמתעלפת הסדרתית, אפילו היאה מי מופיעה עם טה הון במשרד כאילו כבר ויתרה על האופפה (די בזריזות, יש לתאר, הייתה חסרה לי עוד סצינה אחת לפחות כדי להסביר את זה).במכרז הגדול התוכנית של ג'ין הו זוכה ואילו צ'אנג ריול מגיע למקום השני ומקבל זאת באצילות נפש. הוא וג'ין הו יושבים בבית קפה וצ'אנג ריול נזכר בטיול שערכו ביחד עם הוריהם כשהיו ילדים ובתחביבו הישן - איסוף חרקים (הוא עדיין יכול לאסוף את אין הי), ומסכם שלו לא היה מה שהיה בין אבותיהם הם היו יכולים להיות חברים טובים. הוא גם מודה לו על איזה פרוייקט שג'ין הו העביר לו שבעקבותיו הוא נוסע לסין לשנתיים או לתמיד, הוא עוד לא יודע, וג'ין הו אומר לו להתקשר כשיחזור.

ג'ין הו וקא אין חוגגים את הזכיה בשתיה וג'ין הו שוב מחזיר את קא אין השתויה הביתה לאביה שמבקש ממנו לשמור עליה ומזהיר אותו לא לפגוע בה וג'ין הו מבטיח. אח"כ סצינה חמודה של הצעת נישואים מקורית וסצינה בה יונג סון מגלה שהיא שוב בהריון והולכת לבית החולים עם סאנג ג'ון כדי לקבל את צילום האולטראסאונד. אז אנחנו פוגשים לראשונה את בעלה שללא ספק הגיח מהספר "שבט דוב המערות". הוא נוהם קצת על סאנג ג'ון המפוחד אבל נראה כאילו יונג סון ממש כרוכה אחריו.


כמו למשל: לשחוט ממותה ולהמליח אותה.

גם היא מי נראית מבסוטה עם טה הון המאוהב ואילו סאנג ג'ון יוצא לפגישה עיוורת שסידרה לו יונג סאן ופוגש במקרה את אין הי במקום, שניהם סובלים בדייטים שלהם ובסוף מחליטים לאחד כוחות בסצינה שרומזת לנו שאולי יהיה בינהם משהו אחרי הכל. ברור שסאנג ג'ון יהיה מעוניין, אבל לא נראה לי שאין היא תסתפק בו לאורך זמן למען האמת. קשה לי גם לראות אותם יוצאים ברביעיה עם ג'ין הו וקא אין ויש מצב שהאוני של סאנג ג'ון תשלח את בעלה להתיישב עליו כשתשמע שהוא יוצא עם אין הי.


איך מישהו לא ירצה כלבה תככנית, מניפולטיבית וקנאית כמוך?

אנחנו נפרדים מג'ין הו וקא אין כשהם יושבים בסאנג גו ז'ה, ביתם המשותף בחייהם המשותפים החדשים. סוף.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)