שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טעם אישי - הדמויות וחוות דעת

Male_Female טעם אישי - הדמויות וחוות דעת
פורסם לפני 4024 ימים     מאת asole     אין תגובות    

הדמויות

קא אין - מאמצע הסדרה קא אין הופכת לבחורה שמאוד קל לסמפט ולהזדהות אחרי שבחצי הראשון היא הייתה קלוצה מעצבנת. יש משהו קצת לא הגיוני בדמות שלה, בהתלה היא הייתה קרציה לג'ין הו שאותו בקושי הכירה ואחר כך, כשהם כבר היו חברים ואפילו אוהבים, היא התנהגה באופן נורמלי. גם סגנון הלבוש שלה השתנה, מרגע בלי דודלי אבל עם מיס קפלן לבחורה חמודה שמתלבשת בטעם עם אפיל קצת ילדותי. אם זו ההשפעה של ג'ין הו אז חסרו לי כמה סצנות מהותיות, חוץ מלקחת אותה לשופינג בשביל שמלה לנשף וביקור במספרה לא ראינו אותו נותן לה שיעורי סטיילינג. אני חושבת שזו בעיה עם בנית הדמות, הייתי יכולה לחיות עם פאזת הרגע שלה ולהניח שהיא מדוכאת ושאין לה חשק להתלבש ושמערכת היחסים עם צ'אנג ריול לא עוררה אותה להשקיע למרות אהבתה אליו ואילו החיכוך עם ג'ין הו כן, אבל אז זה לא מסביר את פאזת מיס קפלן שלה.

ג'ין הו - בניגוד לקא אין, הדמות שלו הייתה עקבית לאורך כל הדרך, בחור שרגיל לקחת על עצמו את כל האחריות משום שאביו מת והוא נושא על גבו את אימו ההיסטרית והתלותית. הוא סגור ואפילו נראה כקר מול קא אין החמימה והפתוחה, קא אין מתקשרת מהר ככלבלב חולה אהבה לכל מי שמראה לה חיבה וממהרת לשתף בעולמה בעוד שג'ין הו רגיל לחסוך מאחרים את צרותיו ושומר הכל בפנים. לי מין הו היה פשוט מצויין כג'ין הו, אהבתי בעיקר את הרגעים הנדירים שבהם הוא הרשה לעצמו להשתטות ובעיקר את הסצינה מול פרופסור פארק, בה הטיח בו את כל מה שהוא חושב עליו.

המנהל צ'וי - פשוט דמות מקסימה ומשובבת נפש, הכי מענטש בכל הסדרה, אהבתי את הקטעים שבהם הוא ניסה להתבדח, אחת הסצינות הטובות שלו: הוא מנסה לעשות לקא אין בווו! בפינת הילדים, מה שמסתיים במבוכה משותפת. חבל שלא דאגו לו לעזר כנגדו.

סאנג ג'ון ויונג סון - שניהם היו נהדרים והביאו הרבה הומור לסדרה ומערכת היחסים המשנית שלהם, קלילה ונטולת סיבוכים הייתה ליווי הולם למערכת היחסים המרכזית. היו להם גם רגעים של מתח מיני, בעיקר בסצינה אחת במשרד האדריכלות, אבל למרבה הצער אי אפשר היה להפוך אותם לזוג כי יונג סון נשואה עם ילד. אין הי כתחליף ובת זוג לסאנג ג'ון נראתה קצת תלושה האמת, אבל לפחות השאירו את זה פתוח, אני מאמינה שאחרי שאדי הסוג'ו יתפגגו מראשה של אין הי היא תסנן את סאנג ג'ון, הוא לא מספיק עשיר או יצוגי בשבילה והוא לא שייך לקא אין, אז אני לא רואה אותה מתעניינת בו ברצינות.

צ'אנג ריול - יותר חלש אופי מנבל אמיתי. בהתחלה הוא התנהג בנבזות אמיתית לקא אין, אבל בניגוד לאין הי, הוא באמת היה מאוהב לדעתי. צ'אנג ריול הוא בתחילת הסדרה ילד אנוכי שרגיל לחשוב על עצמו בלבד ושקל לעשות עליו מניפולציות, הטלטלה שעברה עליו, ההבנה שהוא עדיין אוהב את קא אין והדוגמא שהציב בפניו ג'ין הו שינתה אותו. בקטעים שבהם נקם בג'ין הו ראינו שיש בו משהו מאביו, אבל הוא שואף ליותר, היה לו נוח להאמין שג'ין הו נוכל אבל ברגע שנוכח בטעותו היתה לו מספיק אצילות נפש לזוז הצידה. הוא התבגר, התחיל לקחת את העבודה שלו ברצינות ולא נתן לאנשים (לאין הי או לאביו) להשפיע עליו.

אין הי - הכלבה האמיתית של הסיפור, הנחשה בגן עדן. היא זו שזורעת מדון בכל אשר תלך, בסך הכל היא בחורה מסכנה שכלואה בקנאה מטורפת לקא אין, כל עוד היא הייתה היפה והמוצלחת מול קא אין המוזנחת היא הרגישה על הגובה, לכן היא הייתה חייבת לקחת לה את צ'אנג ריול, לא רק כי היא התאהבה בדמות האידיאלית שקא אין עשתה ממנו, כדי לשרוד בעולמה המעוות אין הי תמיד הייתה חייבת להיות מדרגה אחת מעל קא אין, שאהבה אותה בתמימות ולא הניחה לרגע שהן בתחרות.

אמא של ג'ון הו - ילדותית, תלותית והיסטרית, אני מניחה שהיא תמכה בהיאה מי כי היא ילדה קטנה שלא מסכנת אותה ואולי כי ידעה שג'ון הו לא באמת ירצה אותה אף פעם וישאר של אמא לנצח. בתור ניחומים על כך שבנה יקירה העז להתחתן אני מציעה להעניק לה תואר קונסולית של כבוד מאת ממשלת פולניה.

הדמות החסרה - החבר של קא אין מההתחלה, זה ששעבד את הבית שלה וגם לקח כספים מסבתא שלו. לדעתי זה פישול של העלילה שלא סגרו את הקטע הזה, אני מבינה שהיו צריכים לתת איזה טריגר לכניסה של ג'ין הו לסאנג גו ז'ה אבל למה להשאיר את זה בלתי פתור? גם לא ברור אם קא אין פתרה את בעית השעבוד או לא (רק מזכירים את זה לרגע כשהיא מקבלת את החוזה מחברת הרהיטים). למה החבר היה צריך כל כך הרבה כסף? על מה הוא בזבז אותו? ואפילו, מה נגמר עם סבתא שלו? חסרות לי תשובות על כל השאלות האלו. אפשר היה לסגור את זה בקלות, חבל שחיפפו עם זה.

"מטריה בשנים" בנוסח קוריאה:

חוות דעת

קומדיה רומנטית חמודה ורגישה, עם אנסמבל שחקנים מוצלח. למרות שהיו לי בהתחלה הסתייגויות מהראשית, אחרי הטרנספורמציה שהיא עוברת היא בהחלט סימפטית וקל לחוש אליה אמפטיה, הראשי מצויין לאורך כל הדרך והכימיה בינהם נעימה. אהבתי את כל הרעיון שהבית הוא הסוד הגדול, לא רק סוד ארכיטקטוני אלא קבורים בו גם היסודות שהפכו את קא אין למי שהיא. למרות שזה נראה בהתחלה כמייק אובר של קא אין בלבד, כל הדמויות כמעט עוברות טרנספורמציה. אגב, למרות שחיצונית קא אין סוף סוף נראית כאישה והיא פחות סמרטוטית היא עדיין אותה בחורה תמה שאוהבת מכל הלב ונכונה להאמין ולבטוח באנשים. ג'ין הו השתנה כי הוא היה מסוגל בעזרתה לצאת מהקליפה שלו ולחרוג מהרגליו ולראשונה בחייו לפתוח את ליבו למישהי שהיא לא אמא שלו. צ'אנג ריול הפך מתינוק אנוכי לבן אדם ואין הי... טוב, היא לא ממש השתנתה אלא נחשפה במלוא כיעור נשמתה. גם פרופסור פארק והמנהל צ'וי הושפעו מהסיפור, פרופסור פארק ננאלץ להשלים עם העבר ולהבין כמה פגע בביתו ואילו המנהל צ'וי המסוגר נפתח לג'ין הו ולקא אין, אומנם הוא לא זכה באהבה אבל זכה בחברים (והם בו).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)