שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים - BOF


Male Flower_Red בחורים רעים - BOF Male Flower_Red
פורסם לפני 3736 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 24     תגובה אחרונה לפני: 3731 ימים

שוב תודה דנה, בזכות הסיכומים של דרמבינס יש גם תמונות וגם זה עזר לי להזכר קצת בפרקים שהיו כל כך תפלים ולא ראויים להזכר.

אלו היו שני הפרקים הכי משעממים של BOF עד כה והסיבה לכך ברורה מאוד - בקושי היה בהם קו ג'ון פיו. אם למישהו היו ספקות שהסדרה הזו נשענת על דמות אחת ועל שחקן אחד, שיצפה בפרק 13 בו הוא על תקן נפקד ויווכח בעצמו. אין קו ג'ון פיו - יש שעמום מתמשך, פעם ראשונה שהרצתי קדימה בסדרה.

אז מה כן יש? מעט מאוד בשר.

אז ג'ון פיו נאלץ לעזוב את ג'אנדי ואת קוריאה למקאו כי אביו נפטר ועליו להכנס לעסקי המשפחה. הוא שולח לג'אנדי אס.אמ.אס שהוא אוהב אותה ושתחכה לו אבל במשך חצי שנה היא לא שומעת ממנו, לא היא ולא שאר חברי F4, דממת אלחוט. ג'אנדי ממשיכה לעבוד עם גא אול במסעדת הדייסה ושוב מבקר אותם הזקן המוזר שדורש מהבוס שלהם כל הזמן מנות שאינם בתפריט ואז מחסל אותן ואומר שהן גרועות. אני כבר הבנתי מיהו ומה תפקידו בדרמה אבל גם הידיעה הזו האלו לא מצליחה להפיח עבורי בעלילת המשנה הזו חיים. הזקן הטרחן הזה מעניין לי את תנוך אוזני השאמלי. בכל מקרה, מגזיר עיתון אנו למדים ש...


(ואנחנו יודעים באיזו מסעדה הטבח הזה עשה את הסטאז'...)

טוב, זה כבר די ברור הפרק שהזקן הזה הוא הסבא של ג'י הו, נשיא קוריאה לשעבר, ושהבוס של ג'אנדי וגא אול היה הטבח הראשי בבית הכחול, משכן הנשיא (למדתי משהו מ"סיטי הול!").

הזקן הנ"ל אומר לג'אנדי שהיא כמו פרח הלוטוס שגדל בביצה ומטיל עליה לברר למה הלוטוס גדל בביצה, הזקן הזה אוהב להטיל משימות. אני באופן אישי הייתי ממשילה את ג'אנדי ליבלית מצויה שצריך לנכש ולעקור מהעלילה. ג'אנדי היא פוסטמה ולכן לא טורחת לברר או לפתוח גוגל מכיוון שלא חוננה בשום סקרנות, אז אני ביררתי עבורה: לפי אגדה סינית הלוטוס נולד מדמעותיה של קיסרית רחומה, שליבה דאב בה בשל סבלם של בני האדם, הדמעות שמייצגות חמלה, אמת וסובלנות נחתו במקום המטונף ביותר, הביצה, ובמקום הזה צמח מתוכם צמח הלוטוס שמסמל את התקווה שגם מהסבל, הכיעור והניוול יכול לגדול דבר יפיפה. ג'אנדי? נראה לי שהזקן לוקח טריפים.


Say NO to drags

כשג'י הו בא לאסוף את ג'אנדי בגלל כאבי הכתף שלה ולקחת אותה לבית החולים הזקן מסתכל עליו. למדנו גם הפרק שג'י הו מאשים את עצמו בתאונה של הוריו כי שיחק עם אביו שנהג ברכב, מאז התאונה הוא לא ראה את סבו, והוא חושב שהסב לא סלח לו כי הוא הנכד שהרג את בנו. בבית החולים היא עוברת צילום ובדיקות מקיפות, נוזפים בה על ההזנחה ואומרים לה שהיא צריכה לעבור טיפול אבל שהיא לא תוכל להיות שחיינית מקצועית יותר. ג'אנדי האבלה אומרת לג'י הו שהיא יודעת שהיא לא יפה (לא אמת) ולא חכמה (אמת ויציב!) אבל לפחות הייתה לה את השחיה, כמו שלו יש את המוזיקה, ליי ג'ונג יש את הכדרות ולג'ון פיו ווון בין יש את החברות שהם ירשו. ג'י הו כואב את כאבה של ג'אנדי ומחליט לארגן לה מחווה, בה היא שוחה שחיית פרידה מהבריכה כשהוא, יי ג'ונג, וון בין וגא אול צופים בה ולבסוף מעניקים לה תעודת פרישה, האמת שזו הייתה מחווה נאה ורעיון יפה. גא אול דמעה בעת הבריכה האחרונה של ג'אנדי ויי ג'ונג כמובן הגניב לה מטפחת.


הולגרמה מנחמת פוסטמה
טוב, ג'אנדי נזכרת איך היא נזפה בג'י הו שיילך בעקבות אהבתו ומחליטה לנסוע למקאו. משפחתה, שנאנקת תחת קשיי הפרנסה לא ממש מרימה גבה כשג'אנדי מגייסת פתאום 2000$ לנסיעה למקאו, ואת הפלא הזה היא מבצעת תוך יום של מכירת דייסה! נכון שהמכירות היו מעולות בזכות חברי ה-F4 אבל ראבק... קצת אמינות! ועם כל הכבוד לאהבה של הפוסטמה, אהבה שהיא בקושי מביעה כשיש לה הזדמנות (למשל בוידאו המצולם שנשלח לג'ון פיו), לא יותר הגיוני לעזור למשפחה כדי שלא יצטרכו להפוך את ביתם לסווט-שופ?

טוב שיי ג'ונג וגא אול היו שם כדי להציל קצת את הפרק האידיוטי הזה. גא אול, שמודאגת ממצבה של חברתה הולכת לדבר עם יי ג'ונג המכדר לו להנאתו בסטודיו שלו, הוא כמובן מפלרטט איתה בדרכו כשהוא רומז שהיא באה בשבילו ולא בשביל ג'אנדי ושכל הבנות נמסות כחומר בידיו כשרואות אותו עובד על הכדים שלו. הוא ממליץ לה לא לבזבז את זמנה ולחפש את אהבת חיה האחת והיחידה, למרות שהוא לא מאמין בדברים האלו.
גא אול נעלבת ומפטירה שזה היה בזבוז זמן לבוא ולדבר איתו, אבל לאחר רגע נמלכת בדעתה ואומרת לו שהיא חושבת שהוא מכחיש יותר מידי, הוא כל כך אנטי האמונה הזו וזה מעיד על דבר אחד - שהוא כן מאמין בזה ופוחד מזה. היא אומרת שהיא שמחה שהיא באה למרות הכל, כי היום לראשונה היא מרגישה שהוא אדם אמיתי. יי ג'ונג נראה מופתע.

וזו הייתה הסצינה הכי מעניינת בפרק.

ג'אנדי נוסעת למקאו לפגוש את ג'ון פיו. היא מגיעה למלון שלו שנראה כמו בול כמו מלון הקאזינו הוונישיאן בלאס ווגאס, מסתבר שיש אחד כזה גם במקאו:אז בסדרה הוא שייך לשין-האווה, החברה שבבעלות משפחתו של ג'ון פיו. ג'אנדי מגיעה למלון ומנסה להגיע לג'ון פיו, וכמובן נזרקת החוצה על ידי עובדי המלון שמגלים חושים בריאים:


כל הפוסטמה - ליאורה השליכוה

ג'אנדי הולכת לטייל בינתיים במקאו וקונה אוכל באחד הדוכנים כשפושטק מקומי מכייס לה את התרמיל. היא כל כך מטומטמת שהיא שמה את הארנק בכיס הכי חיצוני כמובן של תיק הגב שלה, אבל זה עוד לא שיא הטימטום שלה. חכו. פתאום קופצת לזירה בחורה קרבית מלווה בשומרי ראש ומפליאה את מכותיה בגנב האומלל. כשהוא מרגיש שהלך עליו והוא מכותר, הוא מוציא סכין ומאיים על חייה של ג'אנדי.תזוזו והפוסטמה חוטפת!

הבחורה אומרת לג'אנדי בקוריאנית שכשהיא תספור עד שלוש שתנשך את היד של הגנב, ג'אנדי המטומטמת מוצאת זמן לתהות איך זה שהבחורה יודעת קוריאנית ולשאול אותה אם היא אמורה לנשוך כשהיא אומרת שלוש או לפני ושאר הבלים. בסופו של דבר היא מצליחה להבין בשכלה הדל מתי היא אמורה לנשוך, משתחררת מהפושטק (נניח שהנשיכה הספיקה כדי שישחרר אותה, אולי הוא לא רצה לחטוף ממנה כלבת) והבחורה האלמונית גוברת על הגנב. ג'אנדי מודה לה מקרב ליבה הפוסטמי והשתיים מבלות יחד זמן איכות במקאו. כשהן נפרדות למדה ג'אנדי ששם מצילתה הוא ג'י קיונג אבל זו לא יודעת את שמה של ג'אנדי.

נגלה בהמשך שכמו ג'ון פיו ג'י קיונג נצר למשפחה עשירה מאוד שאמורה לעשות עסקים עם קבוצת שין האווה ולכן ההורים שלה ואימו של ג'ון פיו רוצים להפגיש בינהם, אך לא כמו אימו המכשפה של ג'ון פיו, הוריה של ג'י קיונג מקבלים את זה שהיא עושה דברים בדרכה.

בחזרה במלון ג'אנדי רואה את ג'ון פיו בלווית בחורה אבל הוא מעמיד פנים שהוא לא רואה אותה והיא משכנעת את עצמה שאכן הוא לא הבחין בה.

ג'אנדי שוב יוצאת לשיטוט במקאו, היא פוגשת ילד שמציע לקחת אותה למלון זול ולוקח לה את המזוודה, הסתומה הולכת אחריו בסימטאות עד שהוא חוטף ספרינט עם המזוודה שלה, היא רודפת אחריו הישר לתוך המלכודת, כנופיה מקומית שמתכוונת לא רק לקחת ממנה את רכושה אלא גם את גופה ובצר לה היא זועקת לעזרתו של ג'ון פיו. ומי מופיע כבמטה קסם? שלושת חברי F4 הנותרים!!! סליחה, נשברתי, איך לעזאזל אפשר לסספנד את זה? איך הם ידעו שהיא במצוקה, איך הם ידעו שהיא בסמטה הקטנה והעלובה הזו, איך הם ידעו בדיוק מתי להופיע? ראבק, זה כבר יותר מידי. חברנו הנועזים עושים שפטים בכנופיית הפושעים הנלוזים וכשוון בין מזכיר את מוצאו המאפיונרי הם משתחווים ומבקשים סליחה.


חסמב"ה נגד נערי ההפקר

טוב צרותיה של ג'אנדי הסתיימו כעת שהיא תחת חסות ה-F4, היא מבלה איתם וזה משעמם מכדי לכתוב על זה, רק נגיד שהם לא מצליחים לפגוש בג'ון פיו. משהו אחד - כשהם שטים בגונדולה במלון הם רואים את ג'י קיונג שטה בגונדולה ומזייפת להנאתה, הבנים משחקים אותה סיימון קאוול וג'אנדי מספרת להם שהיא קוריאנית ומצילת נפשה, וון ביון ספק תמה ספק נעלב - אנחנו הצלנו אותך! כל כך אופייני לג'אנדי! את העזרה של ג'ון פיו וה-F4 היא לוקחת כמובן מאליו, כאילו הם שומרי הראש שלה והם חייבים לה משהו, היא אפילו לא הודתה להם על הצלתה, אבל כשבא אדם זר ומציל אותה אז הוא מושיע נפשה, ככה זה גם היה עם הדוגמן הפסיכופט. אגב, שמתם לב כמה פעמים צריך להציל את ג'אנדי? הבחורה הזו פשוט מועדת לפורענות, שום חברת ביטוח לא תבטח אותה.

באיזהו שלב ג'י הו מודה בפני ג'אנדי שהוא אוהב אותה ושהוא הבין זאת כששחרר אותה. ג'אנדי לא אומרת כלום כתגובה, רק מסתכלת בו בהבעה ריקה, כשהוא הולך היא רושמת את האות ג' בהבל פיה על החלון. ג' כמו ג'ון פיו? ג' כמו ג'י הו? ג' כמו הג'ננה שהיא מביאה לי?

טוב, לבסוף בזכות המזכיר של אימו שמשתף פעולה ג'ון פיו נפגש בתואנת שווא עם חבריו ל-F4 אבל הוא קר כקרח ולא רוצה לפגוש את ג'אנדי, הוא אף שואל אותם אם הפכו מהחברים שלו לאבירי הפוסטמה ומוסיף שלו באו כחבריו הוא היה יכול לבלות איתם. הם לא מבינים מה קורה איתו ומתעצבנים כהוגן על הדרך בה הוא מתייחס לג'אנדי, יי ג'ונג אפילו אומר לו שבגללו ג'אנדי לא יכולה לשחות. זה לא נכון, ג'אנדי לא יכולה לשחות כי היא נחטפה על ידי הפסיכופט ג'א הא וכי היא הזניחה את הפציעה ולא טיפלה בה, זו לא אשמת ג'ון פיו! בקיצור הם שואלים אותו מה עבר עליו ולמה הוא השתנה והוא אומר שהוא אחראי ל-700 אלף עובדים ובני משפחותיהם והוא רוצה לראות אם אחריות כזו לא הייתה גם משנה אותם. יותר מאוחר ג'י הו מבקש מג'ון פיו שוב שיפגוש את ג'אנדי, זה קורה כשג'ון פיו מול בריכת המלון וברור לנו שהוא חושב על ג'אנדי, בסוף הם נפגשים על גשר במלון וג'ון פיו מתנהג לג'אנדי כמו מאנייק קר רוח, זה הזכיר לי את הסצינה ב"סיטי הול" כשג'ו גוק עושה את זה למי-רה... הו, "סיטי הול"... טוב, האמת זה רגע טוב של ג'ון פיו, ברור שהוא עוצר את עצמו מלרוץ ולחבק את ג'אנדי ולומר לה שהוא אוהב אותה ושתאמין בו, במקום זה הוא אומר לה בקור רוח שהוא רק השתעשע בה ושכיום היא סתם כתם מעברו שהוא רוצה למחוק.נפרדנו כך, חיוור היה הליל

לאחר זאת, ג'אנדי הבוכיה שטה בגונדולה, ממררת בבכי ונזכרת בכל הרגעים היפים עם ג'ון פיו. כשג'ון פיו חוזר ונפגש עם אימו הוא מטיח בה אם היא מאושרת עכשיו, שעשה כל מה שרצתה? המכשפה לא מאושרת כי ג'אנדי הפוסטמה עדיין קיימת בעולם, וג'ון פיו מתרתח כשהיא קוראת לה "הבחורה הזו" ואומר לה שהיא האהבה הראשונה של הבן שלה, המכשפה לא מתרשמת, עוד בנרניה היא הייתה סקפטית.
המכשפה מזכירה לג'ון פיו שעליו ללכת בדרכו של אביו ואפילו מאיימת לגרום לג'אנדי לעזוב את קוריאה לנצח, ג'ון פיו מתרה בה שאם תפר את הבטחתה לא לגעת בג'אנדי הוא יהרוס הכל. שוב נזכרתי ב"סיטי הול" בסצינות האדירות של ג'ו גוק וביבי...

ג'ון פיו המדוכא והזועם מתבונן בקטע של ג'אנדי בוידאו ששלחו לו חבריו, אבל אז מציף אותו זכרון ילדות שבו אביו לוקח אותו לטיסה במטוס קל ומשביע אותו לקחת אחריות על החברה, אמא שלו ואחותו כשהוא לא יהיה בסביבה וג'ון פיו נחנק מכאב, דמעות ותסכול.

יי ג'ונג וו בין עזבו את מקאו אבל ג'י הו נשאר לעוד יום עם ג'אנדי, ומה הם עושים ביום הכייף שלהם? מבלים במלון ובאולם משחקים שכמוהו יש עשרות בקוריאה, בלילה הם מקנחים באיזה מופע אקרובטיקה, בכלל לא עולה בדעתם לסייר במקאו, מקום עם היסטוריה כל כך ייחודית! אבל לא, רגע לפני שהם עוזבים פתאום צץ לג'י הו איזה חבר מקומי שככל הנראה מאוהב בו עד כלות, מישהו שלמד עם ג'י הו בג'וליארד (מתי בדיוק ג'י הו הספיק ללמוד שם?!?) החבריקו מזמין את ג'י הו וג'אנדי להשאר עוד יום במקאו, ג'י הו מתנה זאת בהסכמתה של ג'אנדי אז החבריקו מספר לה שהוא נורא חולה ובלה בלה בלה, אבל החבריקו דנן, או מפני שהוא מאוהב בג'י הו ורוצה אותו רק לעצמו או כי יש לו אלרגיה לפוסטמות, לא מתייחס יפה לג'אנדי.


אנחנו שנינו מאותו הכפר, אותה קומה, אותו מעצב שיער

חבריקו וג'אנדי מנהלים קרב משעשע למדי (הסטנדרטים שלי נמוכים בשל עליבות הפרקים האחרונים, זה בהחלט היי-לייט באופן יחסי) על האוכל שחבריקו הכין לכבוד ג'י הו וג'י הו מכריע את הקרב עבור ג'אנדי. אבל בחוץ החבר אומר לג'י הו שהוא כנראה מחבב את ג'אנדי מאוד כי הוא מחייך בחברתה כמו פעם, עם סו היון. ג'אנדי וג'י הו יוצאים סוף סוף לטייל במקאו, אבל בלי החבריקו.


סוף סוף קצת קולטורה, כנסיית סאו פאולו במקאו או מה שנשאר ממנה

ועכשיו לסצינה הכי חמודה שהייתה לדעתי בשני הפרקים האחרונים:

ביום הכייף של ג'י הו וג'אנדי הם מטיילים גם בקניון, ג'אנדי רואה נעלי בלרינה כסופות ומתלהבת מהן (נעליים הם אלוזיה חוזרת בסדרה לסינדרלה) אבל המחיר מרתיע אותה וג'י הו, שלא שם לב לכך בא לזרז אותה כדי שלא יאחרו למופע, אבל ג'ון פיו רואה אותה וכשהוא בא לקנות את הנעליים (מן הסתם עבור ג'אנדי...) לפתע בחורה מקדימה אותו, ג'י קיונג. הם רבים בצורה מאוד חמודה על הנעלים, בהתחלה ג'ון פיו מנצח (וחורץ לשון לג'י קיונג המובסת!) אבל אז הוא מגלה שהוא לא יודע את המידה של ג'אנדי ומאלץ אותה למדוד אותן, כשהנעליים עליה היא לא מוכנה לוותר והולכת איתן כמנצחת בקרב אבל אז ג'ון פיו תופס אותה והיא מועדת ונופלת הישר לזרועותיו, וכשהיא מסתכלת אל פניו רואים שהאירוע לא השאיר אותה אדישה, היא רק בשר ודם... ג'ון פיו זוכה בנעליים וזו הפגישה הראשונה שלו עם ג'י קיונג כשבינתיים הם זרים גמורים. נורא חבל שג'ון פיו בוודאי יסיים את הסדרה עם ג'אנדי (לא ספויילר, סתם ניחוש הגיוני) הייתי שמחה לראות אותו עם ג'י קיונג... לפחות היא לא הולכת להיות הביצ'ית מהגיהנום שתעשה הכל כדי להפריד את ג'אנדי מג'ון פיו (שוב, ניחוש, על סמך אופיה כפי שראינו עד כה היא לא נראית כמו הטיפוס הזה).


הקרב על הנעלים

חמודה כפי שהייתה הסצינה גם היא לא הגיונית, מה, יש רק זוג אחד בכל החנות? מה הבעיה לקרוא לזבנ/ית ולבקש עוד זוג?

מה שבעיקר אהבתי בסצינה זה שהצד הילדותי והשטותניקי של ג'ון פיו נחשף, וגם קוצר הרוח שלו והתובענות שלו לקבל מה שהוא רוצה, ראינו טיפונת מזה במגרש הגולף כשהוא התעצבן אבל פה הוא לא היה מעוצבן, הוא נהנה מהקרב כמו ילד. נזכרתי בעוד סצינה חמודה איתו כשמנהל המלון מעיר אותו עם חצוצרה.

ובינתיים בקוריאה...

אחיה הקטן של ג'אנדי סובל מכאבי בטן עזים (אפנדציט?) והוריו מבהילים אותו לבית החולים, ומי הרופא התורן? ידידנו הזקן הטרחן!


נו, אם הוא עובד בבית חולים ברור מאיפה הוא משיג סמים...

נ.ב.

משהו בפרצוף של ג'י הו מעצבן אותי, כאילו משהו חסר שם, אולי זו התסרוקת המעפנה ואולי זה פשוט כי הוא מזכיר לי את ג'סטין ביבר:


קים היונג ג'ונג


ג'סטין ביבר

תוקן על ידי asole 26/10/2010 5:24

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)