שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

BAD GUY

WarBAD GUYWarTV
פורסם לפני 3733 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

אני בדר"כ מאוד אוהבת לכתוב על סדרות שמאוד נהניתי מהצפיה בהן. אבל כבר זמן מה שפשוט לא ניתקלתי בסדרה שהרגשתי שיש לי הרבה מה לומר עליה.oops
עכשיו למשל, סיימתי את "My Country Call" שהתחילה רע, המשיכה סביר והסתיימה בצורה די משעממת...גם פה הייתה חסרה לי הרומנטיקהכוכבים

אז אני דווקא רוצה קצת לכתוב על הסדרה BAD GUY:אצבעלמעלה

הסדרה שודרה השנה בערוץ SBS והיו לה 17 פרקים. במקור היו אמורים להיות 20 פרקים אך קיצצו ב-3 פרקים בגלל גיוסו של הכוכב הראשי קים נאם-גיל.ביי-עצוב

העלילה:סרט

בצעירותו, שים גון-ווק הופרד מהוריו והועבר למשפחה עמידה אשר בבעלותה החברה המפורסמת "האשין גרופ". נאמר לו כי האב שגידל אותו לא היה אביו הביולוגי וכי האב לבית האשין הינו אביו הביולוגי. לגון-ווק לא היה קל עם השינוי הדרסטי בחייוSS. דווקא כשלאט לאט הוא התחיל להתרגל לחייו החדשים, לפתע בלי הודעה מוקדמת הוא סולק מבית משפחת האשין בטוענה כי נעשתה טעות והוא לא בנו של אב המשפחה. בעת שהוא נזרק מהביתOO הילד הנכון נכנס לבית במקומו.
גון-ווק הקטן והמבוהל חיכה להוריו "הקודמים" על מנת שישיבו אותו לחיכם. אך טרגדיה איומה הותירה אותו לבדו.
שנים אחרי, גון-ווק שב כשמטרתו ורצונו היחידי הוא להרוס את כל משפחת האשין ולנקום בהם על שהרסו את חייו.פצצה
גון-ווק מתקרב בערמומויות למשפחה העמידה ובכל מיני דרכים מצליח לרכוש את האמון של רובם.טיפוס
תוך כדי תכנוני הנקמה שלו הוא ניתקל בבחורה שאפתנית ועניה שמאוד רוצה למצוא איזה גבר עשיר שיאפשר לה לחיות חיים מלאים במותרות.לחיים היחסים בין השניים מתחילים ברגל שמאל ועם שקרים רבים...אך לאט לאט הם הופכים לידידים קרובים.VV2
ככל שגון-ווק מתקרב לביצוע נקמתו, כך אנו נחשפים להתפתחויות מעניינות ולגילויים מפתיעים.VV

אז את השחקן הראשי אתם כבר מכירים...
הנה השחקנית שמגלמת את הדמות הראשית:

וזאת האחות הגדולה של משפחת האשין:

והאחות הקטנה שסיימתי את הסדרה כשאני ממש שונאת אותה (אך מסיבות מספיילרות לא אפרט):

וזה האח, אותו אחד שתפס את מקומו של גון-ווק בעת שהאחרון נזרק מהבית:

(זוכרים אותו? זה הואפל בוי מ"קופי פרינס").

כולם יחד:

דעתי על הסדרה:TV
טוב, אז נתחיל בזה שהשחקן הראשי קים נאם-גיל גילם תפקיד מאוד מעניין...למרות כל רגשות הכעס והטינה שהוא שידר לא הצלחתי לכעוס עליו. לעיתים קצת ניבהלתי מהתנהגותו אך חיבבתי אותו לאורך כל הסדרה.כפיים
את השחקנית הראשית הא גא-אין הכרתי קודם לכן מהסדרות "Witch Amusement" ו"Super Roocki" ומאחר ולא ממש אהבתי אותה בשתי הסדרות הללו לא היו לי יותר מידי צפיות גם הפעם...הדמות שלה רוב הזמן הרגיזה אותי...לא נחמד לראות בחורה שהכסף נמצא אצלה במקום הראשון ובשבילו הוא תשחק ברגשות של אנשיםחושב2...אמנם חל בה איזה שינוי במהלך הסדרה אבל לדעתי הוא הגיע בשלב מאוחר מידי...בכל אופן, זה לא הצליח להשכיח ממני את ההתנהגות הראשונית שלה.לאלא
ואם כבר שחקנית ראשית, העדפתי הרבה יותר את או יון-סו שגילמה את האחות הגדולה של קבוצת "האשין". הסצינות שלה עם קים נאם-גיל לא היו רעות בכלל.נשיקה2
העלילה הייתה מאוד מעניינת ומותחת!להלהלה כבר אחרי מספר פרקים ההשערה שלי הייתה שהסוף לא הולך להיות סוף שמח של וכולם חיו באושר ועושר...אבל תמיד היה אצלי איזה קמצוץ של תקווה שהסוף יכול גם להיות אופטימי.פליאה
אני רק אגיד שהסוף הצליח להדהים אותי...אתם בטח שואלים אם לטוב או לרע? את זה תצטרכו לגלות בעצמכםמצחקק

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.9063)