שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים , פ' 15-16

MaleFlower_Red בחורים רעים , פ' 15-16 Flower_RedMale
פורסם לפני 3727 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 25     תגובה אחרונה לפני: 3690 ימים

הגיע הזמן לסיכום, הא?
אבל רק אתמול הספקתי לצפות בפרק 16 ומחר יש כבר פרקים חדשים...

יש משהו בחיוך של ג'י הו שמאוד מטריד אותי, יש בו משהו לא אנושי, כמו בובת שעווה. ג'י הו מחייך כל הזמן, כמו דולפין, ופרק 15 מלא בג'י הו על תסרוקתו הבלתי אפשרית וחיוכיו הבלתי נלאים, לפחות בפרק 16 הצטמצמה נוכחותו החייכנית-כפייתית.

אנחנו עדיין במקאו וג'אנדי עדיין פוסטמה. היא קונה לג'י הו ולה כופתאות וכמובן שוכחת את הארנק בדוכן. לבחורה הזו צריך להצמיד קצין מבחן או חונך או משהו. משהו מאוד לא מסתדר בדמות של ג'אנדי, מצד אחד היא בחורה מאוד אחראית וחרוצה שאחרי הלימודים עובדת באינספור עבודות ועוד מתנדבת בקלינקה של רופא ומצד שני היא קלולס גמלונית שאי אפשר להשאיר אותה לרגע לבד פן תאבד את הארנק, תלך לאיבוד או תכנס לצרה כלשהי.

הפוסטמה וההולגרמה הלכו לטייל במקאו וארנקה של ג'אנדי אבד. מצאו את הארנק ילדים וצבעו אותו בצבעים עליזים.

גם לג'י הו אין ארנק וזה בגלל שהידיד/מעריץ/ווירדו הסיני שלו כייס לו אותו, ולמה? לא ברור, נראה כאילו הוא שם תמונה שלו ושל ג'י הו בארנק. קריפי.

ג'י הו וג'אנדי מגלים שארנקה נעלם ושגם לו אין ארנק ופה ציפיתי כמובן שהם ירוצו לדוכן הכופתאות כמו בני אדם נורמלים, זה מדהים אותי שכל פעם מחדש אני מצפה שג'אנדי תפעל כבן אדם סביר מהישוב, למה אני לא לומדת? במקום זה, ג'י הו לוקח גיטרה מאיזה נגן רחוב (עוד קטע לא סביר, הוא משלם לנגן במה שנשאר מהכופתאות, למה שהנגן יאמין לו שהוא יחזיר לו את הגיטרה? ג'י הו יכל לקח את הגיטרה ולברוח, בטח נגן הרחוב הוא קרוב משפחה רחוק של ג'אנדי) ומנגן ושר איזה שיר להנאת העוברים והשבים שממלאים את כיסיו ממון רב (שהוא לא טורח להתחלק בו עם בעל הגיטרה המקורי). מהכסף הזה הוא לא רק מממן את המשך יום הכייף שלו ושל ג'אנדי, הוא גם קונה לה את נעלי הבלרינה היקרות בטירוף מהפרקים הקודמים. שמעתם עבדי היי-טק? חשבתם שאתם במקצוע מכניס? הייתם צריכים ללמוד לנגן גיטרה ולשיר ברחובות. משהו לא ברור לי עם נעלי הבלרינה, אם יש כל כך הרבה זוגות מהם, למה ג'ון פיו וג'ה קיונג התקוטטו בכלל על הנעליים?

מקצוע העתיד

בדרך ג'אנדי כמובן שוברת עקב וג'י הו לוקח אותה שק-קמח. מה ההגיון בללכת על עקבים גבוהים כשמטיילים? מילא אם היא הייתה בחורה סופר אלגנטית, אני יודעת שהקוריאניות הולכות הרבה על עקבים, אבל ג'אנדי הוצגה לנו עד כה לא פעם כטום בוי וראינו אותה בדרך כלל עם נעלים שטוחות, אז מה הקטע? ואז אנחנו רואים את ג'ון פיו עוקב אחרי ג'אנדי וג'י הו ברכב עם המזכיר הנאמן (לו או לאמא שלו - לא לגמרי ברור) כמו אז, בדייט הראשון והאחרון של ג'י הו וג'אנדי.

שיא הפוסטמיות של ג'אנדי מגיע בבוקר, היא קמה ישנונית והולכת לשירותים, משום מה בבית הענק הזה אין שירותים בקומה השניה, היא שוכחת לנעול וג'י הו פותח את הדלת. הוא לא רואה כלום בשבריר השניה כי ג'אנדי לובשת איזה בייבי דול וסרט דבילי לשיער אבל היא צווחת בהיסטריה כאילו הוא תפס אותה ערומה לגמרי ומסתגרת בחדש שלה, מייבבת בבכי היסטרי כשחתיכת קלינקס תקועה לה באף. בחורה בת 20! ראבק!

בא לי לבכות, בא לי שטויות, בא לי לצעוק: אני פוסטמה

סוף סוף חוזרים לקוריאה, אה-מחייה. ג'י הו מעניק לג'אנדי את הנעליים, ג'ון פיו נמצא שם גם, גם הוא רצה להעניק לפוסטמה את הנעליים אבל ג'י הו הקדים אותו אז הוא מעניק לו סנוקרת הגונה בפרצוף במקום. ג'י הו מצהיר שרק בגלל שג'ון פיו הוא חבר הוא ויתר למענו על ג'אנדי, אבל הוא לא מתכוון לותר עליה שוב.
ג'י הו וג'אנדי עוזבים, באופן משונה הם לא ממש הוגים בכך שג'ון פיו הגיע לנמל התעופה ונראה שבור לגמרי וקינא בג'י הו - סימן שיש לו רגשות לג'אנדי, לא? אבל האישיות של ג'אנדי כל כך חד מימדית שאפשר לפקסס אותה, היא לא מתעניינת באמת בג'ון פיו ובמה שעובר עליו, בעולם של ג'אנדי יש רק ג'אנדי, אם ג'ון פיו טוב לג'אנדי או ג'ון פיו רע לג'אנדי, סה טו. על מה עובר על ג'ון פיו היא לא ממש מהרהרת. המזכיר אוסף את שבריו של ג'ון פיו השבור והנעליים נשארות מאחור באולם הנוסעים, ואז באה ג'ה קיונג ומוצאת אותן... איזה צירוף מקרים מעצבן. טוב, לפחות היא קיבלה את הנעליים שרצתה.

טוב, בקוריאה ג'אנדי חוזרת לשגרת חייה וכשהיא מסייעת בקליניקה היא עוזרת לרופא (הסבא של ג'י הו) ליילד אישה, מה שלמחרת ממלא אותה באושר רב והיא מספרת על חלומה להיות רופאה לג'י הו למרות שהיא אידיוטית מדופלמת (היא אמרה, פעם ראשונה שהסכמתי איתה) וג'י הו מעודד אותה כמובן. נקסט.

כשג'אנדי מסתובבת ברחוב וקולטת את ג'ון פיו בטלויזית פרסום ענקית נופלות פניה אבל אז הפיה הטובה נחלצת לעזרה, אחותו של ג'ון פיו רואה אותה ברחוב (עוד צירוף מקרים ממוזל) ומזמינה אותה לתה בבית. תהיות: 1. איפה האחות הייתה עד עכשיו? באפסון חפצים? 2. למה האחות מזמינה את ג'אנדי הביתה לתוך מאורת הלביאה? בנס האם המכשפה לא הייתה בבית.

בבית משפחת קו ג'אנדי לפתע מגלה אנושיות ורגש. למרות שמול האחות היא מנסה להראות כמי שלא אכפת לה, בחדר של ג'ון פיו היא נשברת ופורצת בבכי ואחותו של ג'ון פיו מחבקת אותה. פעם ראשונה שהצלחתי לחוש קצת אהדה לג'אנדי! סוף סוף... להוציא ממנה רגש או כנות זה כמו להקיז דם מסלע.

יי ג'ונג בינתיים נותן לגא אול הזמנות למסיבת יום הולדתו של ג'ון פיו ומצייד אותן בבגדים. גם המזכיר של ג'ון פיו/אמא מכשפה בא למסעדת הדייסה כדי להזמין את ג'אנדי למסיבה בשם האם. מילא שיי ג'ונג יזם את המהלך אבל המכשפה? לג'אנדי אין מספיק שכל כדי להבין שהיא צריכה להמנע ממתנות היוונים. לא הבנתי מה הקטע של המזכיר - הוא בעד ג'ון פיו? אז למה הוא לא מזהיר את ג'אנדי או אומר לג'ון פיו שהיא תהיה? הוא משחק משחק כפול? מה הקטע שלו בכלל? ג'אנדי באה למסיבה עם גא אול, ג'ון פיו ישב לצד אימו בשולחן הכבוד ונראה כאילו הוא בלוויה של עצמו.

its my party and I cry if I want to

אמא של ג'ון פיו מבקשת מג'אנדי שתנגן למען בנה, מתוך מחשבה שג'אנדי הפשוטה לא יודעת לנגן ןתביך את עצמה. איזה מהלך גמלוני וילדותי! כמה עלוב... ציפיתי ליותר קלאסה מהמכשפה. ג'י הו מתנדב לעלות במקומה אבל ג'אנדי מתעקשת, היא תנגן. מסתבר שהיא יודעת (זכור לי במעומעם שג'י הו פעם נתן לה שיעור כי היא לא ידעה לנגן, אז אולי הוא לימד אותה מאז או אולי, כרגיל, התסריטאים התרשלו. הנגינה של ג'אנדי מקוטעת אבל היא עומדת במשימה ואפילו שרה יפה שיר אהבה שנשמע כמו שיר קינה, יחד עם הבכי בחדרו של ג'ון פיו זה אחד הרגעים היפים והמרגשים הבודדים של ג'אנדי בסדרה.

ליבו של ג'ון פיו נשבר, הקהל מריע לג'אנדי בעוד שהמכשפה מנסה לשפוך על הצלחתה של ג'אנדי מים קרים בצורה אוילית למדי, אבל אז היא מנחיתה את המהלומה על ג'אנדי וג'ון פיו כאחד: ג'ון פיו מאורס. הכלה המיועדת היא ג'ה קיונג שנסחבת בכוח לאולם. ברור לכל בר דעת שהאירוסין האלו הם לא לרוחם של שני הצדדים ששמעו על כך כעת לראשונה.

חברי ה-F4 פלוס ג'אנדי, גא אול, ג'ה קיונג ואמא מכשפה מתאספים במבואה (איפה אחותו של ג'ון פיו?). אמא מכשפה צוהלת מול ג'אנדי בנצחונה. ג'ון פיו נסער מבקש מג'אנדי לבוא איתו אבל היא נזכרת שהיא פוסטמה ומחליטה לשחק את משחק האגו. ג'ון פיו תופס את ידה וסוחב אותה אחריו, אבל זו היד הלא נכונה, הוא סוחב את ג'ה קיונג המבולבלת לשמחתה של אימו.

אין שמחה כשמחה לאיד

כשג'ון פיו מגלה שהוא גורר את הבחורה הלא נכונה הוא מאשים את ג'ה קיונג שהיא הלכה אחריו בסצינה משעשעת. ג'ה קיונג לא נשארת חייבת, קופצת עליו מאחור ותובעת התנצלות וכסף למונית (כי הוא סחב אותה החוצה לקור בלי ארנק, בלי כסף ועוד בשמלת ערב), ג'ון פיו מנסה להשתחרר ממנה וקורא לה קופה פסיכית. בסוף האנשים שלו באים ולוקחים אותו והאנשים שלה לוקחים אותה.

צ'יפופו למורל

בדרך חזרה ג'י הו מנסה לשכנע את הפוסטמה שהאירוסין נכפו על ג'ון פיו, אבל היא זיהתה את ג'ה קיונג כבחורה במקאו, ואם ג'ון פיו היה במקאו וג'ה קיונג הייתה במקאו סימן שהם מכירי ומאוהבים ואני לא יודעת מה, הגיון של פוסטמה. יכולת התפיסה של ג'אנדי פשוט מדהימה, כשג'י הו מנסה לדבר איתה על מה שאמר לג'ון פיו בשדה התעופה של מקאו היא מנפנפת אותו באומרה: כן, אני יודעת שאמרת את זה רק כי כעסת על ג'ון פיו, כאילו יומיים קודם לכן הוא לא הצהיר בפניה על אהבתו. או שהיא סתומה בלומה שלא מבינה כלום, או שהיא נכה רגשית שכן מבינה ולא מסוגלת להתמודד. ג'אנדי הולכת ומשאירה במכונית את המתנה לג'ון פיו - הבובה של החתול עם התלתלים ואילו ג'י הו מגיע הביתה ומצלצל לג'ון פיו רק כדי לראות אותו שם מחכה לו.

ג'ון פיו תמיד היה קרוב יותר לג'י הו מלשני האחרים, כבר היינו בסיטואציה דומה. ג'י הו נותן לו את המתנה של ג'אנדי והולך לאכול פאנקייק בבדידות. מה הקטע של הבחור הזה עם פאנקייק?

קטע מוזר - במקאו ג'ון פיו היה ביג שוט, כל הזמן עסוק בישיבות ובעבודה ופתאום אחרי חצי שנה כאיש עסקים הוא שוב בבית הספר! מה קרה? ג'ה קיונג באה לבית הספר כדי לחפש את ג'ון פיו ומוצאת גם את ג'אנדי, אותה היא מזהה ממקאו, וישר רוצה להיות החברה הכי טובה שלה

מי הפוסטמה הכי חמודה בעולם, מי?

נראה שג'ה קיונג החליטה שעיניין האירוסין לא כזה גרוע ושהיא מעוניינת בג'ון פיו. היא קופצת מולו ומול חבריו ההמומים ומכריזה שתאלף אותו. אוף, למה ג'אנדי נתקעה באמצע? אם ג'אנדי לא הייתה קיימת ג'ה קיונג וג'ון פיו היו יכולים להיות ביחד...
ג'ה קיונג מגיעה למסעדת הדיסה (איך היא ידעה איפה ג'אנדי עובדת?) כדי לקחת אותה ואת גא אול לגיבושון בקניון ומשאירה את שומרת הראש המפחידה שלה כמלצרית מחליפה. ג'אנדי וגא אול נהנות על חשבונה של ג'ה קיונג ובסוף מקבלות ממנה כל אחת תיק מעצבים (גם מי-רה רוצה אחד!). בסוף גם ג'א אול מודה שפשוט אי אפשר לשנוא את ג'ה קיונג, רק לא ברור מה מוצאת ג'ה גיונג בג'אנדי שלא ממש חמימה או נחמדה אליה (גם לא לא נחמדה, סתם פוסטמה לא קומונקטיבית במיוחד כהרגלה) ולא נראית כמו בן אדם מעניין, אבל גם לא ברור מה כל העולם מוצא בג'אנדי. ג'ה קיונג אומרת שאין לה חברים כי כל חייה נדדה בעולם ולכן היא החליטה שג'אנדי וגא אול יהיו חברותיה הטובות, אבל גא אול היא רק ספיח לג'אנדי אליה היא באה במפתיע שוב זמן קצר אחרי שנפרדה ממנה, הפעם לביתה. המשפחה שאבלה על אירוסיו של ג'ון פיו (הם עוד לא יודעים למי), קופצת כשמצלצל הפעמון, בוודאי בתקווה שזהו ג'ון פיו באחד מביקוריו הלא צפויים, אבל זו ג'ה קיונג. היא מביאה איתה אוכל (כמו ג'ון פיו) ורוצה להשאר לישון (כמו ג'ון פיו), והפיג'מה קטנה עליה (כמו על ג'ון פיו) ולכולם יש דה ז'ה וו. לפחות היא לא ישנה אם כל המשפחה אלא בחדר של ג'אנדי, שם היא משוחחת איתה על ג'ון פיו שעליו נדלקה ומנסה לשאוב ממנה מידע ולדובב אותה אודותיו. היא גם מגלה שג'אנדי גם הייתה או עדיין מאוהבת במישהו. מוזר שהיא לא קולטת שיש משהו מוזר בין ג'אנדי לג'ון פיו - מה בחורה עניה כמותה באה לחפש במקאו? למה היא מכירה כ"כ טוב את ג'ון פיו? היא לא שמעה מה אימו של ג'ון פיו אמרה לה במסיבה, שהיא לא מספיק טובה לג'ון פיו? נדמה לי שהיא הייתה ליד. למחרת שוב מתרחשת סצינה טעונה כזו וג'אנדי מנסה להתחמק ומבקשת מג'י הו שייקח אותה טרמפ, ג'ה קיונג קופצת למסקנה שג'אנדי מאוהבת בג'י הו ומביכה את כולם. מה הקטע בלהגיד דבר כזה מול כולם? אולי ג'אנדי באמת מאוהבת בג'י הו ולא רוצה לחשוף את רגשותיה ככה לפניו? מעשה פוסטמי מצד ג'ה קיונג, ככה זה כשמבלים יום שלם עם ג'אנדי - נדבקים. גא אול כנראה מחוסנת מלידה.

Stop! in the name of love...

ג'י הו לוקח את ג'אנדי למרפאה בה היא מתנדבת ומלווה אותה פנימה, שם הוא רואה את סבו פנים אל מול פנים ובורח, הסבא רץ אחריו וקורא בשמו. אחר כך אנחנו רואים את הסבא מאשים את עצמו במות הוריו של גי הו ומאידך את ג'י הו מאשים את עצמו בכך. מוזר שחזרתו לחיים של הסב האבוד עוברת כאילו כלום, הנה בנאדם שחשבו שהוא מת והיי, הוא דרך אגב היה נשיא קוריאה... אבל הנה הוא בעצם חי ולאף אחד לא ממש אכפת, ג'אנדי רק מספרת על כך לגא אול וזהו.

ג'י הו נותן ליי ג'ונג ו-וו בין רעיון - שהם יחזרו אחרי ג'ה קיונג כדי להוריד אותה מג'ון פיו, שני הקזנובות נרתמים למשימה אבל ג'ה קיונג גדולה עליהם וזו התוצאה:

הניסיונות שלהם לשבות את ליבה של הגברת דווקא נחמדים, כל אחד מפעיל עליה את המומחיות שלו (כישורי הכדרות של יי ג'ונג וכישורי הלחימה של וו בין) אבל ג'ה קיונג מתייחסת אליהם כאל כלבלבי מחמד וסוחבת אותם ללילה סוער בעיר שכולל זיופי קריוקי, סביאה ושתיה.

יי ג'ונג וו בין המותשים עוברים לתוכנית ב' ולשם כך חוברים לגא אול. הרעיון: גא אול ויי ג'ונג יעמידו פנים שהם יוצאים ביחד, ג'אנדי תרצה להציל את חברתה מדון הז'ואן שישבור את ליבה ולשם כך תאחד כוחות עם ג'ון פיו וכך יתאחדו "שני הסתומים יחד", כדבריו של וו בין. התוכנית עובדת משום מה. לא הבנתי למה בהתחלה ג'אנדי לא פירגנה לגא אול, אחך כך, שוו בין השמיץ את יי ג'ונג - מילא, אבל למה בהתחלה זה נראה לה כ"כ זוועתי? טוב, נניח ששמעו של יי ג'ונג יצא לפניו. ולמה ג'אנדי הולכת קודם כל לג'ון פיו ולא לג'י הו? גם לא ברור. בכלל כל רעיון המעקב לא היה נהיר לי, מה יוצא ממעקב פסיבי? בשום קטע של המעקב ג'אנדי לא עשתה דבר כדי להפריד בין יי ג'ונג וגא אול, אפילו כשהם היו יחד כביכול במלון, אז בשביל מה זה היה טוב? למה לא פשוט לתפוס את גא אול ולהזהיר אותה מהרפיוטשן של יי ג'ונג?
והתשובה היא כמובן כדי שג'ון פיו וג'אנדי יהיו ביחד. לפחות פרגנו לנו ג'ון פיו אחד חצי ערום ובשיער רטוב (וישר!).

לי מין הו חוזר לדרך הישר

We Are Detective

היה גם נחמד לראות את גא אול ויי ג'ונג נהנים מהדייט הפיקטיבי שלהם. ג'ון פיו די נגרר אחרי ג'אנדי רוב הזמן אבל היה חמוד בזירת ההחלקה על הקרח, כשג'אנדי התלוננה שיי ג'ונג החלקלק נתן לגא אול את הז'קט שלו הוא שאל אותה אם זה היה יותר יאה אם הוא היה נותן לה לקפוא בקור? ואז הוא כורך את מעילו מסביבה, כמו אז בבקתת הסקי... יי ג'ונג סוגר את הבילוי בפיאנלה של זיקוקים, כביכול עבור גא אול ולמעשה עבור זוג הסתומים. ג'אנדי ממלמלת בהתפעלות: כמה קל ליי ג'ונג לארגן זיקוקים!, ג'ון פיו מסכים שזו מחווה מגניבה מצד יי ג'ונג ואז שואל - נכון שזה היה מגניב כשאני עשיתי את זה גם? (בקלדוניה החדשה). הקטעים האלו של ג'ון פיו הם אלו שכובשים אותי כל פעם מחדש, הוא כמו ילד, לפעמים מתוק ונדיב, לפעמים תוקפני ואנוכי, אבל יש בו כנות כובשת של ילד.

ג'אנדי הפוסטמה כמובן הודפת מעליה את ג'ון פיו וגוררת אותו בעקבות יי ג'ונג וגא אול שהולכים למלון. ג'ון פיו וג'אנדי לוקחים את החדר ליד, למה, אם הם לא טורחים לעשות כלום? כל מה שג'אנדי עושה זה לשלוח את ג'ון פיו לקחת להם את הרום סרוויס (כפי שתכנן מראש יי ג'ונג), ברור, לא? NO רום סרוויס NO סקס. הרום סרוויס הגנוב מכניס את ג'ון פיו וג'אנדי לאוירה אינטימית, היא מברכת אותו ליום הולדתו, הוא מודה לה על המתנה, היא מברכת אותו על אירוסיו, הוא מבקש ממנה שתהיה פחות פוסטמה אבל מוסיף בהשלמה: "לא היית גום ג'אנדי אם לא היית מעצבנת אותי". ג'אנדי מודיעה לו שארוסתו מחבבת אותו מאוד והוא מפטיר בכעס: אז אולי את רוצה שנתחתן מייד?
בחדר הסמוך, יי ג'ונג וגא אול מרוצים מהצלחת תוכניתם (וכנראה גם מהבילוי המשותף אם כי הם לא מודים בכך) ומפנים את הזירה. ג'אנדי מנסה להקשיב מאחורי הדלת וככה תופסת אותה אמא מכשפה שקיבלה כבר דיווח שבנה שכר חדר במלון והיא באה לחפש אותו.

ואני שואלת - למה כל העסק חייב להתרחש במלון של שין האווה?? מה הטימטום הזה? חסרים מלונות בסיאול?

פוסטמה בעין הדג (יי ג'ונג מציץ על ג'אנדי דרך העינית)

מכשפל'ה רעה תחתונים וגופיה.

המכשפה משפילה את ג'אנדי באומרה שהיא בחורה זולה ממשפחה זולה שבאה מתוך לחץ לנסות לפתות את ג'ון פיו ואף מרימה את ידה כדי להכות אותה, אך ג'ון פיו, שיצא אף הוא כדי לראות על מה המהומה עוצר את ידה בכוח ואז מתחנן לפניה שתעזוב את ג'אנדי והיא מרביצה לו במקום. לא אחת כמו אמא מכשפה תבזבז מהלומה טובה. ג'אנדי נשארת לבדה אחרי שאנשיה של אימו סוחבים את ג'ון פיו, הוא מספיק רק לשלוח אס.אמ.אס לג'י הו, שיבוא להציל את ג'אנדי כרגיל, ומרוב זעם, על אימו ועל חוסר היכולת שלו לעמוד לצד הנערה שהוא אוהב הוא מרסק את הנייד שלו (זה כן לטלפון?).

למחרת, בבית הספר, ג'אנדי מקבלת טלפון שמשהו רע קרה בבית, ג'י הו רק שומע על כך. היא חוזרת הביתה כדי לראות את אימה שנפלה למשכב, מסתבר שדורשים מהם תשלום על ערבות שאביה של ג'אנדי חתם לאיזה חבר. עוד מתנה של אמא מכשפה מן הסתם. הוריה של ג'אנדי לא מסוגלים ללכת לעבודת הניקיון שג'י הו סידר להם (אני מבינה למה האמא לא, אבל האבא?) אז סופר-וומן-ג'אנדי הולכת במקומם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)