שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Gumiho: Tale of the Fox's Child

StormGumiho: Tale of the Fox's Child Storm
פורסם לפני 3723 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

אתמול סיימתי לצפות בסדרה הזאת והרגשתי צורך לכתוב עליה...לא בכלל שהיא כל כך מומלצת אלא יותר בגלל שהיא הייתה מאוד מוזרה או כמו שאינס מ"הדרך להודו" אומרת "ביזארית"חחח

הסדרה שגם נקראת The Gumiho's Revenge היא סדרה בת 16 פרקים ששודרה בערוץ KBS2 במהלך חודשים יולי - אוגוסט של השנה. הרייטינג הממוצע היה 12.5%. הפרק הראשון קיבל 8.7% בלבד אך הפרק האחרון כמעט והצליח להכפיל את הרייטינג של הראשון כשעמד על 16.1%.אצבעלמעלה

העלילה:סרט
העלילה מספרת על "גומיהו".
לפי האגדה הקוריאנית "גימהו" היא שועל בעל 9 זנבות שיכול להתחזות לבן אנוש ובדר"כ מתחזה לאישה יפה ועדינה. הגימהו ניזון ע"י אכילת כבד נא ולכן, יש המון סרטים שבהם מסופר על גומיהו המפתה גברים על מנת שלאחר מכן תוכל לאכול את הכבד שלהם.
טוב, נחזור לעלילת הסדרה...
הגומיהו בעלילה חיפשה בן אנוש טוב לב שבו אפשר לבטוח על מנת שתוכל להינשא לו. לא, היא לא סתם מחפשת שידוךמצחקק אלא הסיבה לכך הייתה כזאת: אם במהלך 10 שנות נישואיהם הוא לא יספר לאיש שהוא ניתקל בגומיהו אז אותה שועלה תהפוך לבת אנוש.VV
אותו אדם לא תיאר לעצמו שהוא נישא לשועלהoops...תקופה קצרה לפני שהוא נישא, הוא פגש בשועלה שהסכימה לחוס על חייו בתנאי שישמור על המפגש שלהם בסוד.ששש
לאחר מכן, הגבר הזה פגש ב"בחורה" הצעירה ונאה והתאהב בה בלי לדעת שבעצם מדובר בשועלה שחסה על חייו קודם לכן.
השניים חיו להם בשלווה ואף נולדה להם בת מתוקה.
חלפו להם 9 שנים ו-364 ימים ונותר רק עוד יום אחד בודד על מנת שהשועלה תהפוך לבת אנוש...אך דווקא ערב לפני שמלאו עשר שנים לנישואיהם הגבר שב קצת שיכור לביתו והתחיל לספר לאישתו האהובה על איך ש-10 שנים קודם לכן היה לו מפגש מחריד עם שועלה נוראית וממש בנס חסה על חייו.
אחרי שהבעל סיים את סיפורו הוא הסתובב לעבר אישתו ולא האמין למראה עיניו! האישה היא לא אחרת מאשר הגומיהו המפחידה!!!כועס2
הגומיהו כעסה על הבעל שלא הצליח לעמוד בהבטחה שלו ושבגללו היא לא הצליחה לנטוש את העתיד שלה כשועלה, מה שיגרום גם לבתם הקטנה להפוך לשועלה ביום הולדתה העשירי.מבויש
האם הזועמת נטשה את הבית ובתה הלכה איתה. השתיים הגיעו לכפר ודי מהר הצליחו להסתבך עם הרשויות. למרבה מזלן, אדם חשוב ובכיר המתגורר שם עזר להן ואף פתח בפניהן את שערי ביתו.מנופףשמח
לאותו אדם עמיד יש אישה ובת מפונקת שמגיל מאוד צעיר היא תמיד חלתה והייתה חלשה.
בנוסף, יש לו פילגש וממנה נולדו לו שני בנים.
הגבר העמיד התחיל להימשך לבחורה הצעירה שהגיעה לביתו יחד עם בתה הקטנה. היא נראתה לו כל כך עדינה ושברירית והוא הרגיש צורך עז להגן עליה.קריצה
חיי המשפחה הפכו לסוערים כשבתם חלתה במחלה מסתורית אשר אף רופא לא הצליח לאבחן...
הכהן של הכפר אמר לאב שבתו גוססת והדרך היחידה להציל את חייה הוא ע"י מציאת ילדה באותו הגיל של בתו אשר נולדה באותו היום ובאותה השעה. אחרי מציאתה, האב צריך לרצחה ולתת לבתו החולה לאכול את הכבד שלה.חולה זאת הדרך היחידה להציל את חייה.
מכאן העלילה רק הולכת ומסתבכתעצור כשמסתבר שהילדה שהאב אמור לרצוח היא הבת של הגומיהו שבה הוא התאהב בלי לדעת כמובן שמדובר בגומיהו.פצצה

דעתי על הסדרה:קריצה
כשהחלטתי לצפות בסדרה הזאת לא ידעתי אפילו לא מעט ממה שמחכה לי...האמת, הופתעתי ונדהמתי מהשתלשלות האירועים בסדרה...בהחלט לא מדובר בסדרה קוריאנית "רגילה" אלא בסדרה מסוג אחר לגמרי.
אחת הסיבות שרציתי לצפות בסדרה היא הכוכבת הראשית האן און-ג'ונג אותה ראיתי בסדרות כמו "פול האוס" ו-The Lawyers of The Great Republic Korea והתרשמתי לטובה מתפקידיה. הפעם התפקיד שלה היה מאוד מאוד מאודדד שונה ושוב, היא עשתה עבודה מצויינת!!! גם מדובר בסדרה תקופתית אז זאת עוד נקודת זכות לסדרהאצבעלמעלה
אך יחד עם זאת, הסדרה לא מתאימה לכולם...בסה"כ מדובר בסדרה שלמרות שאותי אישית היא לא הפחידה היא סדרת אימה עם סצינות לא מעטות מלאות בדם ורציחות.
הסדרה הזאת גם הפגישה אותי בשנית עם השחקנית הצעירה סו שין-הא שהייתה כל כך מקסימה ב"Thank You". פה התקשיתי לחבב את דמותה כי היא גילמה ילדה ממש רעה ומפונקת ולעיתים היא הפחידה אותי בהבעותיה יותר מאשר הגומיהוROFL

בפרקים הראשונים של סדרה מאוד אהבתי את העלילה אבל איפשהו באמצע העלילה פנתה לכיוון שלא הייתי מרוצה ממנו (בלשון המעטה) ודי התאכזבתי מהשתלשלות האירועים...חשבתי שיקרה משהו אחד וקרה משהו אחר. אז נכון...אפשר לומר שמדובר בסדרה לא צפויה אבל דווקא פה קיויתי שמה שחשבתי הוא מה שיקרה אך התבדיתידגל-לבן
מי שבכל זאת אוהב סדרות אימה בדיוניות שלא ידלג על "נקמתה של הגימהו" כי לא יהיה לו רגע אחד של שיעמוםקריצה

הנה שחקן מישנה חמוד שמאוד חיבבתי...היה בו משהו שהזכיר לי את נאם-גיל כוכב "Bad Guy":

הנה הראשית יחד עם השחקנית הצעירה והמתוקה שגילמה את יון-יי, בתה של הגומיהו:

ופה רק הילדה המקסימה הזאת:

אין לי מושג איך השחקניות הצעירות יכלו לככב בסדרה הזאת בלי שיהיה להן סיוטים בלילהמבוגרים

מצד שני, האוירה מאחורי הקלעים נראית ממש כייפית!להלהלה

וגם בסדרה כזאת כל כך שונה ולא רגילה מצאתי שיר פשוט מקסים!!! ממש אהבתי את הסצינות העדינות (לשם שינוי!) שהיו כשהוא הושמע:

והנה קליפ הפתיחה שאותו אני רואה לראשונה ממש ברגעים אלה:

ולסיום - הטריילר:

צפייה מהנהשבור

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1074)