שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

במה אתם צופים בימים אלה?

במה אתם צופים בימים אלה?TV
פורסם לפני 3715 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

אני צופה בסדרה ההיסטורית "Kim Soo Ro" בכיכובו של השחקן ג'י-סונג אותו ראיתי בסדרות "תשמור לי את הריקוד האחרון", "לב חדש" ו"Swallow the Sun".

העלילה היא כזאת:סרט
בפרק הראשון מתקיים עימות בין שני אזורים כשבאזור אחד המנהיג נרצח אך אישתו שהיא בהריון מתקדם מצליחה לברוח באמצעות ספינה שבה היא יולדת את בנה. הספינה טובעת והאם מתעוררת על החוף שמסביבה הריסות של הספינה וגופות של אנשים. היא בטוחה שבנה הפעוט טבע ומת.ביי-עצוב
ברגע של יאוש היא מנסה להתאבד אבל תושב של "גויה" (שהוא אדם מאוד חשוב באזור מאחר והוא מוסר לעם את דבר האלים) מציל את חייה והיא ממשיכה בחייה לצידו.
מה שהיא לא יודעת הוא שבנה הפעוט לא מת אלא ניצל ונלקח לביתו של האדם שמנהל את מפעל ייצור המתכת שאישתו ילדה בפעם השלישית בן מת והוא ניצל את ההזדמנות שהגיע לביתו תינוק שרק נולד והחליט להביא אותו לאישתו כאילו היה בנם.
כשהתינוק מובא לביתם נמצא בבגדיו מדליון עם ציור שהוא זהה לקעקוע שיש לאמו הביולוגית על היד. (כנראה כך הם יזהו שהם אם ובן בעלילה העתידית).
וכך השנים חלפו, סו-רו גדל כבנם של המנהל (של ייצור החרבות ושאר אמצעי הלחימה) ואישתו. ואמו הביולוגית התחתנה עם האדם שהציל את חייה ולשניים נולד בן.
לפי נבואת האלים, בנה של האישה שהגיעה בספינה לגויה הוא יהיה המלך העתידי כי בינתיים אין בשטחם מלך.
לכן, האישה בטוחה שהבן שלה אמור להיות המלך, היא כמובן בטוחה שבנה הבכור מת והאבסורד הוא שכשהיא פוגשת בו עוד בהיותו ילד היא סולדת ממנו.ouch
בהמשך יווצר מצב שבו שני האחים יאבקו על הכתר בלי לדעת על קשר הדם ביניהםשבור

(מצטערת על שלא רשמתי את שמות הדמויות...זאת הסדרה עם השמות הכי מסובכים שניתקלתי)מצחקק

הפרקים הראשונים לא ממש תפסו אותי, כנראה שבגלל שעדיין לא ראינו את הדמויות הראשיות הבוגרות אלא רק את הילדים.

מזהים את הילד??? הוא גדל מאז שראינו אותו בויוה פלטינה.

מה שהכי קשה לי בסדרה הוא שמות האזורים שבהם העלילה מתרחשת...עד עכשיו ניתקלתי בשני סוגים של סדרות היטוריות...הסוג הראשון והמועדף עלי הוא הסדרות של תקופת צ'וסון. הסוג השני שגם אליו די התרגלתי הוא סדרות מתקופת שלושת הממלכות שילה, בקג'ה וגורגריו. תמיד העלילה התרחשה באחד משלושת האזורים האלה.

בסדרה "קים סו-רו" מדובר במדינה בשם "גויה" שלפי הויקיפדיה מדובר ב"גאיה" שאני זוכרת שהזכירו אותה בסדרות בהן צפיתי אבל מעולם היא לא הייתה אזור מרכזי בעלילה.
נראה לי שגם ב"המלכה סון-דוק" "גאיה" הוזכרה...משם הגיעו המורדים שחברו ליו-שין, לא?

ונחזור ל"סו-רו", את דמותו אני די מחבבת אבל אני לא מצליחה לחבב את הראשית שאם הבנתי נכון היא נסיכה הודית (הלבוש גם די מתאים).
אני חושבת שהבעיה שלי זה השחקנית שאותה אף פעם לא הצלחתי לסמפט.

אבל למרבה השמחה, מלבד השחקנית הזאת ישנה עוד שחקנית די מרכזית בעלילה (ככה זה נראה לפחות) שהיא ממש חמודה.

הנה תמונות של הדמויות המרכזיות:

בצד ימין למעלה - הנסיכה ההודית שפוגשת בסו-רו ומתאהבת בו.
למעלה באמצע - האמא של סו-רו ושל אחיו למחצה אותו היא רוצה להפוך למלך
למעלה משמאל - הרע בסדרה שמנסה להפוך למלך
צד ימין למטה - מרגלת ממדינה שכנה שמתאהבת בסו-רו שאמור להיות אוייב שלה
באמצע למטה - חבר טוב של סו-רו שהשאפתנות שלו מביאה אותו לבצע תחבולות גם נגד מי שאמורים להיות חבריו.
למטה משמאל - אחיו למחצה של סו-רו שבטוח שלפי נבואת האלים הוא יהיה מלך. הוא לא יודע שסו-רו הוא אחיו

כרגע אני בפרק 8...הסדרה משתפרת מאז שחלפו להם השנים. מקווה שיהיו התפתחויות מעניינות בהמשך

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)