שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים 19-20


MaleFlower_Red בחורים רעים 19-20 Flower_RedMale
פורסם לפני 3715 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 25     תגובה אחרונה לפני: 3713 ימים

טוב, הפרק הקודם הסתיים בג'ון פיו וג'ה קיונג על המיטה. היא מתערבת איתו שתנצח אותו במשחק וידאו ואכן מקרקסת לו את הצורה, ממש אנני או'קלי...


Anything You Can Do I Can Do Better

יש להם אפילו אותם תחביבים! שניהם גם אוהבים סרטי אימה כפי שנראה בהמשך. טוב, ג'ה קיונג זוכה, לצהלת המשרתות, וכפרס מקבלת יום כייף עם ג'ון פיו. היא לא היחידה ש"זוכה" ביום כייף עם אהובה, כפי שנראה בהמשך.

מצב הרוח של יי ג'ונג רק הולך ומתדרדר, הוא מקבל שיחת טלפון שאימו (שוב) בבית חולים אחרי ניסיון התאבדות כושל, אז הוא הולך לחפש את גא אול כדי להוכיח לה איזה גבר מאנייק הוא ביג טיים. הוא מציע לה לצאת לדייט כפי שרצתה אבל לוקח אותה למועדון אפלולי, בו הוא מפלרטט עם כל בחורה עוברת ולבסוף דג שתי בחורינות מצחקקות שיושבות איתו ועם גא אול לשולחן, גא אול המאובנת בורחת לשירותים, אבל הסאגה לא הסתיימה.


הנה מה טוב ומה נעים, שבט אחים גם יחד

גא אול לא חובבת שירים חסידיים

יי ג'ונג מקניט אותה באומרו שאם כל זה היה מספיק כדי לגרום לה לברוח היא לא הייתה צריכה לרצות לצאת איתו מלכתחילה. התחנה הבאה היא ארוחת ערב עם אביו, יי ג'ונג ואבא שלו ספוגים ברחמים עצמיים ותסכול, האמא בבית חולים אחרי ניסיון התאבדות, גא אול, את בטוחה שאת רוצה להצטרף למשפחה הזו? בטח סדר פסח אצלם זה כייף לא נורמלי. יי ג'ונג משתמש בגא אול כדי לפגוע באביו ובאביו כדי לפגוע בגא אול, עד שהוא מגדיש את הסאה מבחינתה של גא אול הסבלנית ומציע לאביו "לשאול" אותה אם היא מוצאת חן בעיני, בנקודה הזו גא אול מכבדת אותו במקלחת צוננת והולכת.

יי ג'ונג חוזר לבדו שיכור כלוט לסטודיו שלו ולא מצליח לפתוח את הדלת במפתח, גא אול באה לעזרתו, מסתבר שהיא ניחשה שהוא יהיה בקנטים, היא מכניסה אתו לסטודיו והוא נשכב על הספסל החביב עליו. לפני שהיא הולכת לדרכה הוא תופס בידה ואומר: "אני לא רציתי שהיא תבכה בגללי, כמו אבא ואמא שלי, אז הברחתי אותה ממני כדי לא לגרום לה לבכות בגללי".אני תוהה מדוע יי ג'ונג התעלל ככה בגא אול. הוא כבר הבהיר לה את הנקודה בגסות רוח קודם, למה הוא היה צריך את זה? זה לא שהיא המשיכה לחזר אחריו או משהו. אולי הוא ניסה לפגוע באדם האחרון שעוד מאמין בו ורואה בו משהו שהוא לא? ברור שיש לו רגשות כלשהם לגא אול, אחרת, פרדוקסלית, הוא לא היה טורח לפגוע בה.

ג'ון פיו וג'ה קיונג עושים קניות בסופר, נראה שהוא לא נורא סובל למרות שהוא מעמיד פנים ככזה (הוא בעיקר נהנה מדוכני הטעימות), אבל למה הם קונים כ"כ הרבה מצרכים? כדי להביא לג'אנדי כמובן.
אני לא קולטת את ג'ה קיונג בנקודה הזו, מה היא מנסה לעשות? אם זו מניפולציה (וזו סוג של, כי היא יודעת עתה מה טיב היחסים בינהם אבל משחקת אותה תמימה) מהי בעצם משרתת? היא רוצה להכאיב לג'אנדי? נראה כאילו היא מכאיבה יותר לעצמה. אולי היא פשוט רוצה להיות עם ג'ון פיו והיא יודעת שג'ון פיו רוצה להיות עם ג'אנדי? יש משהו הרסני בדרך של ג'ה קיונג, כמו יי ג'ונג, היא פוגעת קודם כל בעצמה.

אבל ג'אנדי לא בבית כי היא עסוקה בלחבר חזרה את ג'י הו לסבו. העלילה הזו ממש משעממת אותי אז אסכם אותה ככה: ג'י הו וסבא נפגשים. ג'י הו אומר שהוא אשם במות הוריו, סבא אומר שהוא אשם. ג'י הו כועס שהוא חיכה 15 שנה כדי לומר לו את זה, ג'י הו רץ החוצה לגשם, סבא חולה, ג'אנדי הולכת אחרי ג'י הו לביתו ומכינה לו אוכל, ג'אנדי מביאה את סבא לבית של ג'י הו, ג'י הו מתנכר אבל גם לא מתנגד, סבא מנסה להתחבר לג'י הו ולא ממש מצליח אבל ברור שבסופו של דבר הם יתחבקו וישלימו (ואז סבא יתפגר ממחלת הלב ושוב ישאיר את ג'י הו לבד בעולם...). האמת שקטע הזכרון של ג'י הו הקטן שב ממסע ההלוויה ורץ אחרי המכונית של סבו הנוטש היה קורע לב, אבל פה נפל העיפרון וזהו סוף הזיכרון וחזרנו להווה ולתסרוקת ג'סטין ביבר של ג'י הו והאדישות שוב השתלטה עלי. טראומות ילדות אינן הצדקה לתספורות גרועות וחיוכים כפייתיים!

מכיוון שג'אנדי לא בבית אז קאנג סאן מארח לג'ון פיו ג'ה קיונג לחברה ומבשל להם ראמן, המאכל האהוב ביותר על ג'ון פיו לאחרונה. בפעם הקודמת ג'ון פיו השתלט על רוב האוכל, הפעם תורה של ג'י קיונג שאפילו אוכלת כמוהו. סאן לא נראה מוטרד, הוא בכלל לא אוהב ראמן, הוא אוהב פיצה. אני אוהבת את הסצינות בין ג'ון פיו לסאן, הם מאוד חמודים ביחד, יש בינהם דינמיקה טובה.


למה לך יש שיער חלק ולי לא?

ג'ון פיו מתחיל לדאוג לג'אנדי ורוצה להתקשר אליה, אבל סאן מודיע לו שאין לה יותר טלפון - מה עם הנייד שג'ון פיו קנה לה? ההורים לקחו אותו איתם, למקרה חירום (כמה דבילי, הם אצל הדוד ואין להם דרך בכלל להתקשר עם הילדים!). ג'ה קיונג מחליטה לקנות לג'אנדי נייד חדש וסוחבת את ג'ון פיו לחנות. שניהם רק רוצים לקנות דברים לג'אנדי! ג'ון פיו נשאר לישון בדירה הצמודה לזו של ג'אנדי וקאנג סאן אבל היא מגיעה רק בבוקר. הוא כמובן מקנא לה ורוצה לדעת איפה היא הייתה ומה עשתה. היא לא מוכנה לספר לו וטוענת שיש לה זכות לפרטיות, הוא טוען שהיא מבלבלת בין פרטיות לגאווה. מעניין אותי אם זה התרגום המדוייק או מה. ג'ון פיו תמיד מתבלבל בין מילים זה חלק מהקטע שלו, אבל כאן נראה שזה לא רק בלבול, שיש לזה משמעות, כי ג'אנדי בדרך כלל מתנהגת מתוך גאווה.

בינתיים המכשפה למדה שבנה היקר שכר את הדירה הצמודה לזו של ג'אנדי, כנראה בעזרת בלש פרטי, ונוזפת במזכיר ג'ונג. פעולת התגמול קרבה לבוא... ג'ון פיו לא שוכח את חובב הפיצה הצעיר ומארגן לו דוכן פיצה רק בשבילו (כמובן שהוא מכבד את כל חבריו לבית הספר), במחוות גדולות אין כמו ג'ון פיו וניכר שהוא עושה זאת עבור סאן עצמו ולא כדי להגיע באמצעותו לג'אנדי.אכול כפי יכולתך נוסח ג'ון פיו

כשהוא מנסה בלילה להדליק את הכיריים בדירתו הקטנה הוא נכשל ומצלצל למזכיר ג'ונג לעזרה (ובינתיים אוכל את איטריות הראמן כפי שהן באריזה...) אבל במקומו באים כמה ביריונים בשליחות אימו וסוחבים אותו הביתה. הוא נגרר למכונית מובס ורואה את ג'י הו בדרכו לג'אנדי. יש משהו כל כך אומלל במבט שלו, הוא מקנא לג'אנדי בגלל ג'י הו ובו בעת, כנראה שמח שהוא שם כדי לעזור לה, כמו בכל הפעמים שהזעיק אותו לעזרה. ג'י הו לא לבד הפעם, הוא הביא איתו תגבורת - יי ג'ונג וו בין. אבל יש עוד אורחת לא קרואה - המכשפה הרעה בכבודה ובעצמה בשמלה בצבע ירוק-רעל.קודם כל היא נוזפת בג'אנדי על חוסר הנימוס שלה שלא הזמינה אותה פנימה. אז ג'אנדי מזמינה אותה פנימה (ילדה טיפשה! את לא יודעת שאסור להזמין הביתה ערפדים?) ואז המכשפה אומרת בזלזול שאין לה כוונה להכנס לחורבה של ג'אנדי. יש משהו ילדותי וקומי בהתנהגות של אימו של ג'ון פיו ועם זאת אי אפשר לללעוג לה כי היא פשוט אשכרה מפחידה! אח"כ היא מאשימה כמובן את ג'אנדי בכך שפיתתה את ג'ון פיו לגור לידה, במשבר במזרח התיכון ובהתחממות הגלובלית. ג'אנדי משיבה לכל אלו: Not Guilty. ואז המכשפה מודיעה לה שתתרחק מג'ון פיו או שהיא תהפוך אותה לצפרדע. לא, סתם, היא מזכירה לה באלגנטיות מרומזת שהיא יכולה לפגוע במשפחה שלה. החברים יוצאים להגנתה אבל זה כמו לנסות להרוג ערפד עם קיסם שיניים. לפחות הם מנחמים את ג'אנדי שהיא מגעילה גם כלפיהם, כמו הבוס הרשע מהבדיחה של בזוקה שהוא רשע אבל הוגן כי הוא רשע לכולם בצורה שווה.

למחרת הם מכינים לג'אנדי הפתעה: לאחר שבליל אמש הזדעזעו מרמת החיים הירודה שג'אנדי התדרדרה אליה, בעזרת גא אול הם משפצים לה את הבית, צובעים, מתקנים ושמים טפטים (לא יכולתי שלא להזכר בסצינה מ"סיטי הול"...). היה משונה בעיני שהם עושים זאת בבגדיהם הרגילים והמהודרים, אבל מילא, שאלו יהיו הבעיות שלנו עם ההגיון בסדרה.ג'ון פיו שבוי בביתו, אבל המכשפה נותנת לג'ה קיונג אישור לצאת איתו, ולאן הם יוצאים? לג'אנדי כמובן. ג'ון פיו לא רוצה לצאת עד שהוא שומע את שמה של ג'אנדי ומזנק. ג'ה קיונג, למה את עושה את זה לעצמך? הם מגיעם הישר למסיבה בבית המשופץ של ג'אנדי ולמשחק ה"אמת וחובה" שגא אול מציעה.


האמת שזה נראה יותר כמו סיאנס, לא?

החוקים שונים מאלו הנהוגים אצלנו: חייבים לומר אמת לשאלה שנשאלה אבל לא חייבים לענות. מה שכן, אם לא עונים אז יש סנקציה - נשיקה או מכה במצח נוסח השפ!, בסוף נבחרת נשיקה במצח. יי ג'ונג ראשון. הוא שואל את ג'י הו אם הוא מסוגל לאהוב מישהי זולת סו היון. בזבוז של שאלה, אני הייתי שואלת אותו מה הוא חשב לעצמו שהסתפר בצורה כה מגוחכת ואם הוא לא חושב שהוא נראה כמו אידיוט כל פעם שהוא מסתכל במראה. ג'י הו מסרב לענות לשאלה ומנשק את יי ג'ונג נגד רצונו. תורו של ג'י הו והוא שואל את ג'ון פיו: "אם אהובתך נפגעת בגללך, האם תתן לה ללכת?" וג'ון פיו עונה: "לא, אני אאחוז בה חזק ולא אשחרר ואעשה אותה מאושרת". זה לא הג'ון פיו של מקאו. אולי מפני שכעת שהוא קרוב לג'אנדי הוא לא יכול להעמיד פנים יותר ואולי כי הוא מבין שאימו תפגע בה בכל מקרה? הייתי בטוחה שג'ון פיו ישאל את ג'אנדי איפה היא הייתה אתמול בלילה ואז היא תאלץ לענות לו או לנשק אותו אבל ג'ון פיו יותר רציני, הוא שואל אותה אם ההבטחה שלה מהכביש המהיר עדיין עומדת בעינה (שלא לעזוב אותו בגלל אימו). היא עונה שלא, שהאדם שהבטיח והאדם שנתן את ההבטחה אינם קיימים יותר. אאוץ'. השאלה שלה נועדה להצהיל את האוירה, היא פונה לוו בין ושאלת אותו אם חברי ה-F4 היו בנות, במי הוא היה בוחר? וו בין מצהיר שהוא היה בוחר להיות רווק ואפילו להצטרף למנזר כי האחד עקשן ואנוכי (ג'ון פיו) השני מעופף ותימהוני (ג'י הו) והאחרון קזנובה קר לבב. כמובן שכולם נעלבים אבל לא באמת. בתכלס התשובה הנכונה היא יי ג'ונג כמובן, ראינו איזה רגע BL היה לכם בשבוע שעבר, אל תנסה להכחיש וו בין! בדרך הביתה ג'ה קיונג שואלת את ג'ון פיו את שאלת ה"אמת או חובה" שלה: "במה היית בוחר, בידידות או באהבה?", ג'ון פיו משיב מייד: בשניהם. אני לא נוהג לוותר על שום דבר שאני רוצה" והולך, משאיר אחריו ג'ה קיונג אומללה. זה בדיוק מה שאני הייתי אומרת, היא ממלמלת. היא מרגישה שהוא הנשמה התאומה שלה ובו בעת, כמה אין לה סיכוי אצלו. אולי גם השאלה שלה נוגעת לעצמה, גם היא רוצה גם וגם, גם להיות האהובה של ג'ון פיו וגם החברה של ג'אנדי.

ג'אנדי וקאנג סאן מתעוררים לתוך מציאות עגומה: הדירה שלהם עומדת לההרס עם כל השכונה. ומי עומד מאחורי זה? כמובן, המכשפה. מנהל העבודה מודיע להם להתפנות מהרגע להרגע. ממש נחמד מצידו, לא טרחו לומר להם עד שלא הרגישו את כל הבית זז, הם יכלו להקבר חיים!


את תחפשי במד"ס ואני בהומלס.

רק אני התבאסתי שהורסים את הבית יום אחרי ששיפצו אותו? ממש אכזריות. ג'אנדי מבינה שבמצב הנוכחי קאנג לא יכול להשאר איתה ושולחת אותו להוריה הלא מתפקדים. קאנג מתנהג בספורטיביות ואפילו צועק לאחותו דרך חלון הרכבת שג'ון פיו עדיין אוהב אותה, אבל לא ברור אם היא שומעת. לאחר שהיא נפרדת מקאנג היא מסתובבת ברחובות לבדה, גררת מאחוריה רק מזוודת טרולי קטנה (איפה כל החפצים שלה? אין מצב שכל הגרדרובה שלה נכנסת למזוודונת הקטנה הזו!) ומחפשת מקום לישון בסצינה שהיא מלודרמטית כפי שהיא פאתטית. היא כנראה מתקשרת לגא אול שלא עונה (מהנייד שג'ה קיונג קנתה לה? לא ראו אותה מקבלת אותו) ואז מתמוטטת ברחוב. ג'ון הי, אחותו של ג'ון פיו, בדיוק מתקשרת אליה ואחת הנשים שרצו לג'אנדי כשראו אותה קורסת עונה עונה לה וג'ון הי לוקחת אליה את ג'אנדי הביתה.


פלאפון. עד שיגמרו לך המילים.

למה ג'אנדי מתעלפת? כי לא יכלו להראות לנו אותה מבקשת עזרה מג'ון הי, כמובן, וכדי להראות כמה מסכנה ואצילית היא, אבל האמת שאין שום הגיון בהתעלפות שלה. גם אין הגיון בשיטוטיה כה וכה, למה היא לא ישר הולכת למרפאה? הרי יש לה מפתח! למה היא מתקשרת רק פעם אחת? הרי יש לה גם את גא אול וגם את ג'י הו... ולמה היא פשוט לא הולכת לגא אול הביתה? גא אול כבר הציעה לה לגור בביתה קודם לכן. גם אם גא אול איננה היא יכולה לחכות לה שם, עדיף מאשר בחברת הומלסים שתיינים, לא? אבל חוסר ההגיון לא נגמר כאן.

כשהיא מתעוררת מעילפונה, ג'אנדי מוצאת את עצמה בביתו של ג'ון פיו (בפעם השלישית! בפעם הראשונה היא נחטפה על ידו, בפעם השניה הוא הביא אותה לשם אחרי שנפלה קורבן להמון זועם בבית הספר), היא צריכה להיות כבר רגילה. למרות שזו הפעם השלישית ג'ון הי לא מציעה לה גלידה אלא מזמינה את ג'אנדי לגור בביתם. ג'אנדי אולי מספיק טיפשה כדי לרצות לגור בחברת עידית הומלסיה של סיאול אבל לא מספיק כדי לרצות לגור יחד עם המכשפה. אבל מסתבר שהמכשפה עלתה על מטאטא הקסמים שלה וטסה לוונקובר. אנחנו רואים זיכרון של ג'ון הי האומללה שאימה ניסתה לשחד את החבר שלה כדי שיעזוב אותה. ג'ון הי מתחננת לפני אימה שתתן לה את הדבר היחיד אותו אי פעם רצתה - אהובה, אך אימה מקשיחה את ליבה ואומרת לה שבגלגול הבא.
ג'ו הי משכנעת את ג'אנדי לבוא לגור איתם וג'אנדי מסכימה בתנאי שתעבוד תמורת המגורים. זה כל כך מטופש!!! א. ג'אנדי חסרת בית בגלל המכשפה, זה טיפשי שהיא צריכה לעבוד תמורת המגורים בביתה. מצד אחד ג'אנדי לוקחת בלי בעיה את כל המתנות שמורעפות עליה, אם מצד ג'ון פיו או מצד ג'ה קיונג ופתאום, שזה משהו שמגיע לה בזכות ולא בחסד, היא מחליטה לשחק אותה גאוותנית וחסודה. ב. ג'אנדי יכולה לגור אצל גא אול או אצל ג'י הו והסבא או במרפאה, למה שתרצה לגור בביתו של ג'ון פיו? ג. מה היא תעשה כשהמכשפה תחזור?


סינדרלה והפיה הטובה 2

אז ג'אנדי הופכת למשרתת ולא סתם המשרתת, אלא המשרתת האישית של ג'ון פיו. זה קטע דבילי לגמרי שכל מטרתו הוא כמה רגעי אדונים ומשרתים בהם ג'ון פיו כאילו מתעמר בג'אנדי אבל לא באמת ובעצם רק רוצה לבלות זמן בחברתה, ג'אנדי מחזירה לו, ג'אנדי הגיבורה מצילה את כל המשרתות מפיטורים ושאר הבלים. בשביל זה מזעיקים גם איזו מרי פופינס שתתבל את כל העיניין בממזרתיות של נני זקנה ויודעת כל. זה לא שהקטעים רעים כשלעצמם, יש בהם חן והסצינה עם הראמן חמודה במיוחד, אבל זה בכללותו קטע תלוש וחסר הגיון. גם מוזר שג'ון הי תופרת במיוחד את המדים לג'אנדי ושלג'אנדי יש בכלל זמן להיות משרתת. אומנם מרי פופינס אומרת לג'ון פיו שג'ון הי התאימה את המשרה למערכת השעות של ג'אנדי אבל ג'אנדי יכולה להספיק הכל רק אם ביממה שלה יש 72 שעות: היא גם לומדת בבית הספר ולומדת בעצמה כדי להתקבל לרפואה, היא עובדת בחנות הדייסה ובכל מיני עבודות זמניות אחרות, מתנדבת במרפאה וגם יש לה זמן לשמש כמשרתת?Yes Ma'am may I have another?

טוב, חזרה ליי ג'ונג וגא אול. יי ג'ונג נזכר בגא אול כשהוא מוצא את מתנתה אליו - מחממי הידיים. גא אול מתלהבת ממחזיק מפתחות של מורתה לכדרות, און ג'ה, שמעוצב בצורת חתיכת פאזל ועליו כתובה מילה. כבר ראינו את הפאזל הזה אצל יי ג'ונג בסטודיו. גא אול מבקשת מהמורה להשאיל לה אותו כדי שתוכל להעתיק אותו והמורה מתרצה ורק מבקשת שתשמור עליו. קטע לא אמין, לא מתאים לגא אול לבקש ושנית, בשביל מה היא צריכה אותו כדי להעתיק אותו? זה בסך הכל חתיכת פאזל, היא יכולה לעשות כזה לבד ולא לבקש מהמורה שהיא כמעט אדם זר עבורה חפץ עם משמעות סנטימנטלית. היה עדיף לו היו מסדרים שהמורה מורידה את הפאזל כדי להראות לגא אול ושוכחת אותו, אבל מילא. יי ג'ונג, שבא לבקר את גא אול, רואה את חתיכת הפאזל והיא אומרת לו שהוא שייך למורה שלה ויי ג'ונג הולך לפגוש את און ג'ה. גא אול האומללה מבינה שהפאזל הושלם בעזרתה. במסעדת הדייסה היא וג'אנדי מתווכחות מי יותר אומללה: גא אול שהפגישה בין הגבר שהיא אוהבת ואהובתו הניצחית או ג'אנדי שצריכה לשרת את ג'ון פיו, גא אול מסכמת ששתיהן פאתטיות שהן בכלל מתווכות על זה. קטע בעייתי, כי המצב של ג'אנדי פתיר בניגוד לזה של גא אול: אם לג'אנדי יש בעיה עם מצבה החדש, היא יכולה לעבור לגא אול...אה, אנחנו רק משחקות ב"סתום לפוסטמה את הפה"...

ג'ה קיונג, מלכת הכניסות המפתיעות, נכנסת לחנות ושואלת את ג'אנדי איפה היא גרה עכשיו. גא אול אומרת לה שהיא גרה אצלה ועוצרת את ג'אנדי מלפלוט בטעות את האמת. מסתבר שג'ון פיו אמר לג'ה קיונג שהוא חולה כדי להמלט ממנה, אבל זה לא עוזר, היא מביאה לו דייסה (מהמסעדה של ג'אנדי) ומכריחה אותו לאכול אותה מול וו בין המשועשע שגם בא לארוחת הערב. כשהיא עוזבת, ג'ון פיו שמח לקצת זמן איכות עם ג'אנדי, הוא קורא לה לראות איתו סרט אימה (לפי ג'אוובינס זה סרט בכיכובו של קי בום - Bloody Midterms). סצינה חמודה, ברור שג'ון פיו מקווה לקצת אינטמיות עם ג'אנדי המפוחדת, אבל מי שממש לוקח את הסרט קשה זה הוא. אבל אי אפשר להפטר מג'ה קיונג כ"כ מהר, היא באה לג'ון פיו גם עם סרט אימה, ג'אנדי נאלצת להסתתר בארון כשג'ון פיו צופה עם ג'ה קיונג בסרט.תשארי פה עד שגל אוחובסקי יוציא אותך!

שהסרט מסתיים, הוא עושה את עצמו נרדם, ג'ה קיונג מכסה אותו ומנשקת אותו. כשהיא הולכת הוא מוצא את ג'אנדי הישנה בארון ומחזיר אותה לחדרה. ג'אנדי בבוקר מתעוררת בחרדה בגלל חלום בו ג'ה קיונג מאשימה אותה בבגידה. נו, זה הרי כ"כ ברור שג'ה קיונג תתפוס אותה שם מתישהו, הרי היא כל הזמן באה בלי הזמנה...

יי ג'ונג משוחח עם און ג'ה והאמת, אני לא מבינה כלום מהשיחה, הכל יותר מידי לירי ואמורפי. בהתחלה הוא אומר שהוא עזב אותה כדי לא לגרום לה לבכות, אחר שהיא התחבאה ממנו והוא מאשים אותה שהיא הסתלקה ממנו אחרי שהייתה לו כאויר לנשימה והיא עונה שהוא מבלבל בין אויר לרוח ושרוח לא יכולה לנשוב פעמיים באותו המקום. כל העסק די מעייף אותי, מה זה כל הלופטה-גשפטה הזה? דברו תכל'ס!


מדברים באויר

לאחר שהיא הולכת גא אול באה ומתעמתת עם יי ג'ונג שבהתחלה מנסה לחפף אותה. תודה לאל שהיא לא מקשקשת על אויר ועל רוחות השמים ותחזית מזג האויר לגולשים בים, היא מכנה אותו שקרן ופחדן וכשהוא אומר שדחה את ג'ה אין כדי לא לפגוע בה (אז שוב הוא עזב אותה או שהיא עזבה אותו? תעלומה) היא מטיחה בו שהוא פשוט פחד להפגע בעצמו ומקנחת בכך שהיא יודעת שהיי ג'ונג האלגנטי והשרמנטי הוא רק מסכה שתחתיה נמצא יי ג'ונג הילד שפוחד מאהבה ופוחד מפרידות. טושה! אחד אפס לגא אול. בסוף היא משאירה לו את הפזל של און ג'ה (כתוב עליו משהו ויחד עם הפאזל השני יש לזה משמעות אבל אני לא זוכרת מה זה היה) ואומרת לו שילדים לא מהססים כשהם רוצים משהו כי הם יודעים שהם יבכו אם הם יאבדו זאת (היי! זה בול ג'ון פיו!) והולכת.

בבוקר בבית משפחת קו, ג'אנדי קמה כדי להעיר את ג'ון פיו. היא מנסה להקים אותו וכמו ג'ון פיו שניסה להקים את ג'ה קיונג בסוף פרק 18 - נופלת עליו. ג'ון פיו מחזיק בה ומבקש ממנה שישארו ככה רק 5 דקות ואז הוא יקום...

ומי נכנס בדיוק ברגע הרומנטי הזה? סופרייז סופרייז... (לא, לא ממש):תוקן על ידי asole 16/11/2010 18:19

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0391)