שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בחורים רעים 21-22

MaleFlower_Red בחורים רעים 21-22 Flower_RedMale
פורסם לפני 3707 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 24     תגובה אחרונה לפני: 3705 ימים

אנחנו מתקרבים לסוף והפרקים עדיין זוחלים, הרבה שתיקות משמעותיות שעולות לי על העצבים ופחות מידי אקשן. חוץ מזה אני מבואסת כי נשברה לי ציפורן באגודל וזה כואב! אבל מה שהכי מבאס שג'ון פיו ממש אכזב אותי בפרקים האלו.

טוב, סיימנו את הפרק שעבר בקליף האנגר, ג'ה קיונג נכנסת לחדרו של ג'ון פיו ומוצאת שם את ג'אנדי במדי משרתת. אשר יגורתי בא, כלומר, לא אשר בא, אלא המכשפה שנכנסה ישר אחרי ג'ה קיונג. טוב, קטע מביך לג'אנדי, המכשפה מתנפלת עליה, מרי פופינס צצה לה ומודיעה לה שהיא לא יכולה לפטר את ג'אנדי כי לפי הצוואה של בעלה המנוח, יש רק לה את הזכות לשכור ולפטר באחוזה. גם ג'ה קיונג מבקשת ממנה שלא לפטר את ג'אנדי.

הו מרי פופינס, תתני לי סיבוב על המיטריה?

עכשיו, כל הקטע הזה הוא מיותר בתכלית, זה הרי היה ברור שהמכשפה תחזור מתישהו מוונקובר, היא הרי לא התכוונה להשתקע שם לעולמי עד, קר שם ואין שם אנשים שהיא יכולה להתעלל בהם, אז למה ג'אנדי חשפה את עצמה לאי נעימות כזו ולמה ג'ון הי הזמינה אותה?
אבל מה שהכי הפריע לי הוא שג'אנדי מנסה איכשהו להגן על עצמה וג'ה קיונג מנסה לרכך את המצב ומרי פופינס מלמדת לקח את המכשפה (לא לתת לבעלך לכתוב לבד את הצוואות שלו, מן הסתם) וג'ון פיו? יושב במיטה ושותק כמו דג.

יפה ושתוּק.

אח"כ ג'אנדי וג'ה קיונג מנהלות שיחה, היא לא איומה כמו זו שג'אנדי תיארה לעצמה בדימיונה, ג'ה קיונג לא כועסת על ג'אנדי, היא אפילו מגלה אליה אמפטיה ואומרת שהיא מבינה למה היא לא סיפרה לה ומתנצלת על כך ששיחקה אותה כאילו היא לא יודעת על הקשר בינה לבין ג'ון פיו. עם זאת היא מבהירה לה שלא תוותר על ג'ון פיו ותעשה מה שביכולתה כדי לא להצטער על כך אחר כך.

ג'ון פיו ממשיך למלא פיו מים גם כשהמכשפה מטילה עליו ועל ג'ה קיונג לשמש כדוגמנים למכשירים הסלולריים של שין האווה. זה לא מוצא חן בעיני והוא עושה את המשימה בחמיצות אבל לרגע הוא לא אומר: לא. הוא גם לא אומר דבר כשהמכשפה מודיעה לו שג'ה קיונג הולכת לגור איתם והחתונה הוקדמה, הוא מתמרמר, רואים שהוא לא אוהב את זה אבל לא אומר שום דבר קונקרטי, הוא לא מתנגד.

אחר כך יש קטע מוזר שג'ה קיונג מזמינה את ג'אנדי לראות את שמלת הכלה והתכשיטים שנתנה לה המכשפה. זה קטע משונה ומאוד לא אופיני לג'ה קיונג, קצת קשה לי להבין את זה. אני מבינה את הקטע שבו היא מבהירה לה שהיא לא מוותרת על ג'ון פיו ובו בעת לא מוותרת על ידידותה, אבל ג'ה קיונג לא בחורה רעה ולא בחורה טיפשה, אין ספק שהיא יודעת שהסיטואציה לא נוחה ולא נעימה לג'אנדי, זה לא כמו במגרש המשחקים, אז היא עוד לא תיארה לעצמה שום דבר. בקיצור, היא מבקשת מג'אנדי להיות שושבינה. כנראה שבשביל זה כל הקטע, כדי להבטיח שג'אנדי תהיה בחתונה.

זה לא מזל רע שאהובתו של החתן רואה את השמלה לפני החתונה?

טוב, אחר כך יש סצינה ארכנית ומייבשת בין ג'י הו לאבוג'י (הם הולכים לדוג) שממנה אנחנו לא לומדים דבר בעצם, רציתי לדעת למה הסבא חושב שהוא אחראי למות הוריו של גי הו ולמה הוא הסתתר 15 שנה והפנה את גבו לנכדו אבל נאדה, שום אינפורמציה.

טוב, ג'אנדי רואה את הפרסומת של ג'ון פיו וג'ה קיונג ומתבאסת בהשלמה. אחר כך היא יוצאת עם ג'י הו (הסבא דואג לכך) והם נקלעים לתחרות של הצילום הכי יפה של חתן כלה - יש תלבושות מוכנות ומי שיזכה בפרס הראשון יקבל טיול לאי ג'גו, הפרס השני הוא חבילת בשר והשלישי ערכה נגד אקנה. איזה פרסים מוזרים!!! ג'אנדי רוצה את הבשר כי קודם אימה אמרה לה שהיא חולה וג'אנדי הודיעה לה שהיא צריכה לאכול בשר. כן, בשר. זה בדיוק מה שהפרק הפרווה הזה צריך. ג'י הו וג'אנדי זוכים (איך לא?) במקום הראשון אבל מחליפים עם הזוג שזכה במקום השני את הפרסים. בורינג...

תחייך, לפחות לא זכינו במשחה נגד אקנה

קטע שלא הבנתי: ג'י הו אומר לזוג במקום השני "אנחנו לא מתכוונים לנסוע לג'גו", אבל זה בדיוק מה שהם עושים, בסצינה הבאה, כלומר ג'אנדי יכלה לנסוע על חשבון הפרס אבל העדיפה לנסוע על חשבון... מי בעצם? ג'י הו? ג'ה קיונג?
חברי ה-F4 נוסעים לאי במכוניות תואמות, ג'י הו עם ג'אנדי, יי ג'ונג עם גא אול ו-וו בין לבדו עם השכינה. וו בין הוא כזה בזבוז של דמות, לא יכלו לתפור לו איזה סיפור?

אחר כך שוב יש שיחה בין ג'אנדי לג'ה קיונג וג'ה קיונג אומרת שהתנהגה כפחדנית שלא דיברה איתה על מה שהתגלה לה וג'אנדי מתנצלת על אותו הדבר ושתיהן נופלות זו על כתפיה רעותה. ג'ה קיונג גם אומרת לה שג'ון פיו והיא הם האנשים הכי אהובים עליה בעולם שזה אשכרה מוזר, בהתחשב שלא הכירה אותם לפני חודש, אבל מילא.

אצל גא אולי ויי ג'ונג המצב רגיש. קודם לכך, עוד בסיאול, יי ג'ונג גילה שאון ג'ה היא כרגע חברתו של... לא אחר מאחיו הגדול והפצלוח. פצלוח פצלוח, אבל כנראה שהוא בחור סבבה למדי, און ג'ה באה לבקר אותו בבית הקפה שבו הוא עובד ויי ג'ונג, שעוקב אחריה, עד לאינטימיות הנינוחה בינהם וליבו נחמץ. הוא מקשר לאחיו שאומר לו שיש לו משהו משמח לספר לו (שהוא יוצא עם און ג'ה, מן הסתם) ושהם צריכים להפגש. סיכום השיחה: פצלוח שמח וטוב לבב, יי ג'ונג ממש לא.

מסתבר שגא אול דיברה עם און ג'ה על יחסיה עם יי ג'ונג, וזו סיפרה לה שביום האהבה היא חיכתה ליי ג'ונג בסטודיו והוא נכנס לאכזבתה והפתעתה עם שתי בחורות (הוא אוהב אותן בזוגות, כמו בדייט עם גא אול) והיא נתנה לו מעטפה וביקשה ממנו שיפגש איתה למחרת בשבע בבוקר, אנחנו רואים גם את יי ג'ונג המעוצבן והמוטרד בגלל שיחה עם אימו האובדנית הסדרתית זורק את המעטפה לפח עם כמה עיתונים בהסח הדעת, אז כנראה שהוא לא הגיע לפגישה. און ג'ה אומרת לגא אול שברגע שהיא חשפה את רגשותיה לבחור שאהבה (יי ג'ונג) ולא נענתה, רגשותיה נעלמו, זה היה כמו משוואה שהיא הצליחה לפתור (ע"ע השיחה שלה עם יי ג'ונג בפלאשבק). היא שמחה שעשתה זאת כי למרות הכאב כעת אין לה חרטות.

ראינו את הסיפור בכמה פלאשבקים שנפרשו על שתי שיחות בין גא אול ויי ג'ונג באי ג'גו, האחת עכשיו והשניה אחרי סצינת החתונה. הם מדברים על הנישואים המוסדרים של ג'ון פיו וג'אנדי וגא אול שואלת אותו אם זה גם מה שיהיה איתו והוא משיב לה שכך או כך זה לא משנה לו. היא מתעצבנת ונוזפת בו שככה הוא מתייחס לחיים שלו ושלכן אף אחד לא נשאר איתו והוא מתעצבן עליה בחזרה ושואל אותה אם כעת שהיא מכירה את החולשות שלו היא מרגישה חכמה או מה?

ג'ון הי, האחות האובדת, חוזרת לעלילה, אבל לא ממש מביאה תועלת. היא משוחחת עם ג'ון פיו שנראה אבוד וסובל ואומרת לו שהיא הייתה במצבו אבל הייתה פחדנית מכדי להאבק. היא לא הייתה מוכנה לוותר על שמה (כלומר, על המשפחה וכל מה שנלווה לכך) ולחיות סתם כאישתו של מישהו. ג'ון פיו תוהה אם היא מצטערת בשביל החבר ההוא שלה אבל לא, ג'ון הי מצטערת בשביל עצמה, בשביל ג'ון הי בת העשרים שחשבה שהיא תמיד תהיה אמיצה.

מסתבר ששני האחים דומים זה לזה, כלפי חוץ הם חזקים ואסרטיבים, אפילו תוקפניים, אבל כשזה מגיע למשפחה שניהם מתקפלים כמו שימשיות בחורף. הפריע לי שג'ון הי למעשה לא הציעה לג'ון פיו שום עזרה קונקרטית. היא אומרת לו שהיא תהיה לצידו והיא תמיד תבין ותאהב אותו וזה יופי, ובטח זה מקל עליו שהוא חולק את רגשותיו עם אחותו שעברה סיטואציה דומה, אבל הייתי מצפה מג'ון הי לקצת יותר עזרה מעשית.

אני גם חושבת שג'ון פיו נמצא בעמדה אחרת מג'ון הי כי עליו בונים שיהיה היורש. אומנם זה אומר שמופעל עליו יותר לחץ אבל במקביל, נותן לו יותר כוח. אין עוד ילדים, ג'ון פיו וג'ון הי היו יכולים לאחד כוחות ולהתמרד ואז מה הייתה המכשפה עושה? מנשלת את שניהם? מי היה נשאר עם האימפריה? אבל מול אימם ג'ון פיו וג'ון הי הם שני ילדים חלשים ומשותקים.

בשיחה עם ג'י הו, ג'ון פיו מבקש ממנו להכות אותו. ג'י הו מציית ומעיף לו זפטה הגונה, ג'ון פיו מתקפל ואומר "אני לא יכול לוותר על ג'אנדי". הסצינה כמובן מרפררת לסצינה בנמל התעופה של מקאו רק שהיא הפוכה. יותר מאוחר נראה בפלאשבק את המשכה של השיחה בה ג'ון פיו אומר לג'י הו שאם ג'אנדי לא תהיה איתו אם היה מישהו אחד שהוא היה יכול לראות אותה איתו זה ג'י הו. אבל עדיין לא...

ג'ה קיונג קוראת לגון פיו להתלוות אליה לקפלה. היא מדקלמת את תפקיד הכומר ואז אומרת איי דו. תורה של ג'ון פיו הקפוא שאומר: אני לא יכול ושהוא מצטער. ג'ה קיונג עונה לו שהאם זה מספיק לומר "מצטער"? אז למה יש משטרה וחוקים בעולם? המשפט נשמע די תלוש אבל אני בטוחה שכבר שמעתי אותו ומפיו של ג'ון פיו, רק לא זוכרת אם הוא אמר זאת לג'ה קיונג או לגאנדי (סביר להניח שלג'ה קיונג אבל יכול להיות שהתסריטאים רצו להראות לנו עד כמה הוא והיא דומים בצורת החשיבה שלהם). ג'ון פיו אומר לה שהוא אוהב מישהי אחרת ויאהב אותה כל חייו, האם היא עדיין רוצה להתחתן איתו? כן, היא רוצה, דווקא משום כך, אפילו שהיא יודעת שהבחורה שהוא אוהב היא ג'אנדי, כי הוא אדם שיודע לאהוב ואם היא תחכה בסבלנות אז יום יבוא והוא יאהב אותה ככה, האופטימיות הקוסמית של ג'ה קיונג לא מכזיבה גם הפעם (הבחורה צריכה לנהל שיחה עם אמא של יי ג'ונג על חיי נישואים). ג'ון פיו כורע ברך בפניה ומבקש את סליחתה אבל היא מסרבת ואומרת לו שאין לו מה להתנצל כי מחר הם יתחתנו וזהו.

למחרת, לפני החתונה, ג'ון פיו יושב עם חבריו והרעיון היחיד שעולה בדעתו הוא לשבור יד, כלומר, שוו בין איש הקראטה ישבור לו אותה. למה שלא תגיד פשוט לאמא שלך שהכלב אכל לך את טבעת הנישואים או משהו כזה? אבל לפני שזה קורה ג'אנדי נכנסת וגם היא, כמוני, מתעצבנת על התירוצים העלובים שג'ון פיו מוצא לעצמו. ג'ון פיו מבקש ממנה שתגיד לו לא להתחתן והיא מסרבת. הרבה פעמים ביקרתי (בצדק!) את ג'אנדי על הפסיביות שלה אבל גם תרנגולת פסיבית לפעמים מוצאת גרגיר. ג'אנדי לא צריכה להחליט בשבילו, הוא צריך להיות זה שאומר לאמא שלו - עד כאן.

איזה מין תפקיד דפוק נתנו לי, לא סידרו לי רומן ועכשיו אני צריך לשבור ידיים?

חתונה! כולם נאספים בקפלה קטנה. קצת עלוב, לא? בכל זאת היורש של שין האווה והיורשת של מה שזה לא יהיה... טוב, אולי כי זאת חתונת בזק והמכשפה מתכננת חתונת ראווה למועד רחוק יותר. חבריו של ג'ון פיו נכנסים, המכשפה שם, כולה חיוכים וגם הוריה של ג'ה קיונג. ג'ון פיו מסתדר בחדר השירותים ומביט בעגמומיות בדמותו במראה.

אתה נראה בול כמוני! אולי תלך במקומי?

הוא מקבל הודעת טקס מאימו היקרה: למה החתן מתעכב? ותמונה שבה נראית ג'אנדי החטופה, מסתבר שהיא סדרה שהביריונים שלה יחטפו אותה ליתר ביטחון. ג'ון פיו צועד בעגמומיות לעבר המזבח כמו נידון למוות, גם ג'ה קיונג לא נראית שמחה. מלווה אותה גא אול השושבינה שנראית מעט תמהה.

קול חתן וקול כלה, טרילילי וטרלהלהלה

ואז ג'ה קיונג מוכיהה שיש לה ביצים יותר מאשר לכל אחד אחר בסדרה. כשהכומר שואל אם יש מישהו שיש לו התנגדות לנישואים היא אומרת שלה יש. כל האולם בשוק. טוב, ידעתי שזה הולך לקרות כי לא התאפקתי וקראתי את התקציר ב-EPG, אבל זה עדיין היה מגניב. היא מחפשת עוד מתנגדים בקהל ובזה אחר זה קמים ג'י הו, וו בין, יי ג'ונג וגא אול. המכשפה בהלם. ג'ה קיונג אומרת שהיא מתחרטת, ששינתה את דעתה, שצר לה ותודה על כל הסיפולוקסים ובבקשה שאבא ואמא לא ינטרו לשין האווה על משהו שנגרם מאופיה ההפכפך. ג'ה קיונג פשוט גדולה! גם היה לה מספיק כוח ואומץ לסיים את כל הפארסה האומללה וגם היא לקחה את כל האחריות על עצמה (לא שזה יעזור לג'ון פיו, לדעתי זה היה עדיף לו אם הוא היה עושה את הצעד אבל זה אבירי ואצילי מצד ג'ה קיונג שהוריה מן הסתם יכעסו עליה). המכשפה יוצאת בהפגנתיות וג'ה קיונג אומרת לג'ון פיו ההמום: כשמכירים אותי מגלים שאני לגמרי בחורה מגניבה. מה שנכון ואולי זו דרכה לומר לו: תראה מה הפסדת, וזה גם נכון, הוא באמת הפסיד בחורה על הכייף כייף כיפאק.

ג'ה קיונג לא מסתפקת בכך, היא גם רואה את הנולד ומקדימה תרופה למכה כשהיא שולחת את אנשיה לחלץ את ג'אנדי ומכינה לה ולג'ון פיו ערב רומנטי על יאכטה. הזוג המאושר מפליג לו בספינת האהבה כשג'ון הי מסתכלת אחריהם בקורת רוח. זה נראה כאילו היא אירגנה את זה מהסצינה אבל כמובן שהכל מעשה ידיה של ג'ה קיונג.

בספינה יש ארוחת מלכים לכבודם, ומיטה זוגית עם לב מעלי ורדים. אני תוהה אם ג'ה קיונג הכינה את כל זה בשבילה ובשביל ג'ון פיו או שהיא תכננה את זה רק משעה שהחליטה לוותר עליו? המיטה אגב היא אקדח שמופיע בסצינה הראשונה ולא יורה באחרונה, בקושי נראה נשיקת ציפור. יש פלאשבק לשיחה של ג'אנדי עם ג'ון פיו מהעבר (לא זוכרת מאיזו סצינה, נדמה לי שמקלדוניה החדשה אבל אני ממש ממש לא בטוחה) בה ג'אנדי שואלת אותו למה דווקא היא, הרי היא לא יפה (שטויות, היא יפיפיה ואין מצב שבחורה שנראית כמוה לא תדע את זה), לא חכמה ולא עשירה והוא אומר לה שיופי, עושר וחוכמה כבר יש לו ומה שאין לו זו אחת גום ג'אנדי וזה מה שהיא צריכה להיות.

הם צופים בכוכבים (איך זה שיש שם טלסקופ??? טוב, אולי ג'ה קיונג הביאה אותו כי ראתה את הטלסקופ בחדרו אבל זה די תלוש) וג'ון פיו מספר לג'אנדי איך התחיל להתעניין באסטרונומיה. מסתבר שבילדותו הוא קיבל מאביו ליום הולדתו טלסקופ עם הקדשה שאם הוא ילמד על אסטרונומיה ברצינות הם יצפו בכוכבים ביחד. אז הוא למד בחריצות את הנושא וחיכה בכיליון עיניים לפרס - זמן איכות עם אביו אבל ליום ההולדת הבא הוא קיבל את אותו הטלסקופ עם אותה ההקדשה ואז הוא הבין שמי ששלח לו את המתנות הייתה המזכירה (מזכירה לא יעילה ושכחנית!). בתור מי שקיבלה מאביה ליום הולדת 12 עדיליון מכוער של החברה הממשלתית למטבעות ובשנה הבאה את אותו העדליון הזדהתי עמוקות! "את יודעת מה החלום שלי", שואל ג'ון פיו וג'אנדי מנסה לנחש "לצפות בכוכבים עם הבן שלך?", "לא, זה באנלי", הוא אומר בביטול, "לא להבטיח הבטחות שאני לא יכול לקיים. ג'אנדי, אני מצטער שפגעתי בך. אני אוהב אותך". והנה נשיקת הציפור המובטחת:

ציף ציף מעל הרציף

בינתיים, על החוף, שני האוהבים עם הלב השבור מתאחדים. ג'ה קיונג באה (משום מה בליווית בובת חמור תמוהה, לא מבינה למה) לדבר עם ג'י הו שלבוש כמו הנסיך הקטן, כלומר, היא מדברת והוא בקושי פולט משפט אחד (לא, הוא לא מבקש ממנה לצייר לו כבשה). הוא שואל אותה אם היא מצטערת והיא אומרת לו שכבר ברגע שעשתה זאת היא הצטערה נורא. היא מוסיפה שהיא נורא קיוותה שהוא וג'אנדי יהיו ביחד ומספרת לו על תשובתו של ג'ון פיו לשאלתה, מה הוא מעדיף, אהבה או ידידות (הוא כאמור אמר ששניהם). לדבריה, כדי להשיג את כל מה שרוצים צריך להיות יותר אנוכיים ולא היא ולא ג'י הו היו מוצלחים בכך ביותר (זה לא לגמרי נכון כי משתמע מכך שג'אנדי וג'ון פיו היו אנוכיים בעוד שהם היו פסיבים לגמרי, ג'ה קיונג הייתה היחידה שפעלה ואכן, היא פעלה מתוך חוסר אנוכיות. למעשה היא עשתה גם לעצמה טובה אבל זה לא היה המניע שלה).

הנסיך הקטן משורה ב'.

ג'ה קיונג נותנת לג'י הו את השרשרת של ג'אנדי ואומרת לו שהיא כ"כ קיוותה שה-J♥J יסמל אותו ואת ג'אנדי אבל אין זה כך ומבקשת שיחזיר לג'אנדי את השרשרת ונפרדת ממנו באומרה שהיא טסה לניו יורק.

למחרת חברי ה-F4 וגא אול באים לבקר אותם בוילה (כן, לא ברור לי העסק, קודם הם היו בספינה ואחר כך בוילה, שיהיה) וכולם אוכלים ארוחת בוקר כשהם מאושרים ושמחים. אחר כך ג'י הו הפלגמט נזכר לתת לג'אנדי את השרשרת וכשהיא שואלת איפה ג'ה קיונג הוא עונה שהיא בדרכה לחו"ל כרגע. אז ג'אנדי וג'ון פיו ממהרים לפגוש אותה בשדה התעופה... וכמובן שמגיעים ברגע האחרון להפרד מג'ה קיונג. ג'ון פיו אומר לה תודה (לא מספיק לטעמי) וג'אנדי והיא מתחבקות והיא אומרת שאסור להם להפרד אחרת היא תרגיש כ"כ רע שקורבנה היה לשווא ושאם הם ירצו להפרד הם צריכים לבקש את אישורה קודם.

במטוס, לבדה, היא מוציאה את נעלי הבלרינה הכסופות ואומרת שהיא יודעת שהם יועדו לג'אנדי אבל היא רוצה לפחות את זה לשמור לה כזיכרון מג'ון פיו. ג'ה קיונג יוצאת מהסיפור לפחות עם זוג נעליים, חבל, הגיע לה הרבה יותר אבל זה מה יש.

חזרה בסיאול ג'ון פיו מרותק לביתו והמכשפה באה לצעוק על ג'אנדי במסעדת הדייסה ולהביא לה את חפציה (מה עם החוזה של מרי פופינס?), כאילו שג'אנדי אשמה במשהו, המכשפה גם מטילה לפניה את העיתון עם הכותרת שהנישואים המובטלים פגעו במניות של שין האווה ואומרת לה שזה באשמתה ושהיא הייתה צריכה לטפל בעשב השוטה שהיא מההתחלה וכולי. שוב מישהו נחלץ לעזרת ג'אנדי והפעם זה הסבא של גי הו, שמסתבר שמכיר את המכשפה שנים רבות ואף רומז לה על עבר משותף (???). הוא מתרה בה שלא תעליב את ג'אנדי כי הוא החליט שהיא תתחתן עם הנכד שלו. המכשפה לא יודעת אם לשמוח בשל כך כי מלאכתם של רשעים נעשית בידי סבאים או להתעצבן שהאבוג'י הרס לה את השוונג.

אני ממליץ על דייסת האורז, היא טובה נגד עצירות

הסבא לוקח את ג'אנדי לבית של ג'י הו (למרות שהיא אומרת שהיא יכולה ללכת לגא אול) ואני חשבתי שזו די חוצפה. רק אתמול התנחלת שם ואתה כבר מביא אורחים? ג'י הו קצת מסוייג ואומר שאולי לג'אנדי זה לא יהיה נוח (ומתכוון שלו זה לא יהיה נוח, מן הסתם, לא קל לחיות עם אהובת ליבך שעורגת לאחר) והסבא מסביר לו שלג'אנדי אין לאן ללכת (לא נכון, היא יכולה ללכת לגא אול) ושהוא בכלל לא רוצה שהוא וג'אנדי יהיו ביחד כי הוא לא רוצה שג'אנדי תהיה עם בחור שלא מוציא כמעט מילה מהפה, מה שמשעשע את ג'י הו.

טוב, למחרת אנחנו רואים את ג'אנדי נפגשת בבית הספר עם וו בין החביב שמספר לה שג'ון פיו במאסר בית והמזכיר ג'ונג בא לקחת אותה ומסתבר שהוא רוצה ממנה טובה: הוא לוקח אותה לבית בו מאושפז איש בקומה ומבקש ממנה שתדבר איתו ותקרא לו וכו'. האיש הזה, לדבריו, הוא כמו בן משפחה עבורו, והוא חייב לו הרבה ושזה יהיה סוד בינהם שאפילו ג'ון פיו לא ידע ושהוא ישלם לה. ג'אנדי דוחה את הצעת התשלום ואומרת שתעשה זאת בחינם (ברור, כי יש לה כ"כ הרבה זמן פנוי בין העבודה ללימודים וההתנדבות...) ושואלת למה דווקא היא. ג'ונג אומר לה שזה בגלל שהיא האדם הכי חם שהוא מכיר. אללי, איזה חיים קרים ועגומים אתה מנהל, המזכיר ג'ונג!

טוב, יש לי כבר ניחוש לגבי האיש במיטה. גם מרי פופינס דיברה על אביו של ג'ון פיו כמי שהיא חייבת לו המון וככה גם המזכיר ג'ונג נשמע, וחוץ מזה, מי עוד זה יכול להיות? הוא גם היחיד שיכול לפרום את הקשר בעלילה. ג'אנדי ישר נרתמת למשימה ומקריאה לשכיב מרע מתוך איזה ספר ציטטות איום, היא כמובן נורא מתלהבת, יש שם איזו אימרת שפר על פגישות, שהפגישה הכי גרועה היא כמו עצם של דג שנתקע בגרון או משהו כזה, הפגישה הכי מסוכנת היא כמו פרח כי הוא קמל והכי טובה היא כמו ממחטה כי אחר כך היא מנגבת את דמעותיך או איזו שטות עלובה דומה. כמובן שהפוסטמה מתרשמת עמוקות. יש לי הרגשה שאם זה חומר הקריאה שג'אנדי תדבוק בו החולה במהרה יקום על רגליו ויברח על נפשו.

הממחטה מזכירה לה את ג'י הו, לא בגלל שהוא ניחן בעומק הנפשי של ממחטה אלא כי הוא הציע לה את הממחטה שלו כשפגעו בה בבית הספר ומפה והלאה יש לה פלאשבקים לאיזה בחור נהדר הוא ג'י הו.

בבית שלו הם מבלים ביחד, הוא רואה אותה מנסה לגזור לעצמה את הפוני ומציע את שירותיו. זה כמו הפיסח שמוביל את העיוור! על שני אלו צריך לאסור את השימוש במספרי ספרים! אחר כך הם רוחצים יחדיו בהנאה מרובה את רכבו של ג'י הו וכשהם נחים הוא אומר לה שהוא אוהב אותה. בתגובה היא פשוט נרדמת (או עושה את עצמה נרדמת).

אחוות הפוני

וו בין בינתיים בא לבקר את ג'ון פיו ועוזר לו לחמוק מהשומרים. ג'ון פיו קורא לגאנדי אבל היא צריכה להשגיח על ילד קטן שאימו הביאה למרפאה (לא ברור למה היא עושה לו בייבי סיטר אבל שיהיה) והיא קובעת איתו בגן החיות. ג'ון פיו מתמרמר שסוף סוף יש להם דייט והיא מביאה משקל עודף.

יש לי חלום... יום יבוא ואת לא תהיי פוסטמה ואני לא אהיה מקורזל. יס ווי קן!

ג'אנדי מזהירה אותו שבגישה הזו הוא יהיה המשקל העודף ובסוף כולם נהנים ועושים חיים ומדגמנים לנו משפחה למופת מהי:

ונקנח עם גא אול ויי ג'ונג. אחרי פגישה בסטודיו עם יי ג'ונג שמחליט להתחפר בדיכאון ובתבוסתנות לגא אול יש תוכנית עבורו אבל לא ברור לי מה היא. רואים אותה מתרוצצת כה וכה בכל מיני ביניינים והיא עייפה מאוד, אני מניחה שנגלה בשבוע הבא. ראינו כבר בפרומונובלה שהיא אומרת לו שלא כל הבחורות הטובות אוהבות בחורים טובים, אבל זה לא ממש שפך אור על הנושא.

טוב, בסך הכל שני פרקים שעברו בעצלתיים. הבעיה הכי גדולה של הסדרה כרגע היא ששני הגיבורים הראשיים שהיו מאוד אקטיביים בתחילת הסיפור הפכו לפסיביים לחלוטין. זה התחיל עם ג'אנדי שלדעתי מקלדוניה החדשה הפכה לבובת סמרטוטים שרק מזיזים אותה ימינה ושמאלה. ג'ון פיו היה זה שהפעיל את כל העלילה בהתחלה אבל בפרקים האחרונים הוא גם נדבק מג'אנדי. בשני הפרקים האלו הוא פשוט לא עשה כלום כלום כלום, מי שיזמה ועשתה ופעלה ובסוף החליטה עבור כולם הייתה ג'ה קיונג וזה די מבאס. אז היתה לנו סצינה יפה איתו בקטע של הטלסקופ ועוד סצינה חביבה בגן החיות אבל בסך הכל רוב הזמן קיבלנו ג'ון פיו שמישהו כיבה אצלו בפנים את האור. מה היה קורה אם ג'ה קיונג לא הייתה מבטלת את החתונה? הכל היה נגמר בלי שג'ון פיו וג'אנדי יעשו כלום בעיניין כדי למנוע זאת. ג'ה קיונג עשתה עבורם את כל העבודה השחורה ואני לא אוהבת את הפתרון העלילתי הזה שמטיל את רוב האחריות למהלך העלילה על דמות משנית.

חבל לי גם על ג'ה קיונג עצמה שהתגלתה כמי ששמה את ג'אנדי בכיס הקטן. אמרתי שהיא ג'ון פיו הנשית אבל בסוף היא התגלתה כג'ון פיו משודרגת שיש לה אומץ להעיז ולבצע וגם לוותר. חבל לי תמיד שמשאירים קצוות פתוחים ודמויות שאני מחבבת שנשארות לבד (אם כי זה עדיף על זיווגים מאולצים כמו למשל ב"טעם אישי" בין... ספויילר בלבן: אין הי לסאנג ג'ון). זה לא היה נחמד אם היו עושים סדרות שממשיכות עם אותם הגיבורים הזנוחים מהרגע שהם יצאו מהעלילה?

תוקן על ידי asole 23/11/2010 15:47

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0703)