שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Running, Gu

Road_Sign Running, Gu Road_Sign
פורסם לפני 3709 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

Running, Gu היא סדרה בת 4 פרקים מבית MBC ששודרה בקוריאה ביוני 2010. הסדרה זכתה לרייטינג ממוצע של 4.5%.

העלילה:
גו דא-גו, מון האנג ג'ו והאו ג'י מן הם שלושה חברי ילדות שגדלים בעיירה קטנה. דה גו וג'י מן נוהגים להתחרות ביניהם בריצה, כדי להרשים את האנג ג'ו, שחולמת להיות פסנתרנית ידועה ובינתיים משמשת כמזניקה הרשמית של חבריה... אירוע טראומטי גורם לדא-גו לוותר על הריצה המקצוענית, ולמרות שהוא קובע שיא בריצת "חצי מרתון", הוא מוותר על המרתון השלם.

השנים עוברות והשלושה מתבגרים. ג'י מן הוא כעת אצן מרתון מקצועי שחולם לייצג את דרום קוריאה באולימפיאדה, האנג ג'ו מנסה להגשים את חלומה המוזיקלי בסיאול, ודא-גו עובד כסבל בנמל שבעיירת הולדתם, ורץ בשביל הכיף או כי הוא לא יכול אחרת... יום אחד הוא מקבל הצעה לחזור להתחרות בריצה, ומסכים בעיקר כי הוא זקוק לכסף. אבל הדרך ארוכה ולא תמיד קלה, במיוחד כשדא-גו עדיין מושפע מאירועי העבר, וצריך למצוא בתוך תוכו את הביטחון, הכוחות והסיבה האמיתית לרוץ.

אגב, שמה של הסדרה הוא מעין משחק מילים – Gu בקוריאנית =Running, כך שלמעשה אפשר לקרוא לסדרה "רוץ רוץ" או משהו בסגנון...

דעה אישית:

נהניתי מהסדרה החמודה, הצנועה והאנושית הזאת, וזה למרות שאני פדלאה עם קבלות – אני בקושי מסוגלת לרוץ 100 מטר Smiley_Blush_A, אז איך יש אנשים שנהנים מריצה של 42 ק"מ?

מדובר ב-4 פרקים בלבד, ובכל זאת הצלחתי להיקשר רגשית לדמויות הראשיות ובעיקר לדא-גו. השחקן שגילם אותו, באק סונג-היון היה חמוד ומשכנע, והרגשתי כלפיו אמפתיה, בעיקר בכל מה שנוגע להתלבטויות ולחששות שלו. אני אשמח לראות אותו צומח ומתפתח גם בפרויקטים נוספים (ואגב, הוא שיחק גם ב"דאמו" לפני קרוב לשמונה שנים...).

השחקנית פארק מין יאנג (שגילמה את האנג ג'ו) הייתה מקסימה. ראיתי שהיא כיכבה אח"כ בקומדיה הרומנטית התקופתית Sungkyunkwan Scandal, כך שאני שוקלת לתת לסדרה הנ"ל צ'אנס (קראתי עליה גם המלצות).

יו יון סוק שגילם את ג'י מאן מוכר לי מדרמת האימה Soul, שבה הוא גילם תפקיד שונה לחלוטין, וגם הוא עשה כאן עבודה טובה.

אגב, מזהים את המאמן?

בנוסף לסיפור האנושי העדין והיפה, אני יכולה לשבח גם את הצילומים היפים על רקע הנופים...

לסיכום, עבורי מדובר בסדרה עם נשמה שהשאירה לי טעם של עוד, והייתי אפילו שמחה אילו היו מאריכים אותה בעוד כמה פרקים, אבל בהחלט נהניתי גם ממה שיש Smiley_Fancy

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0780)