שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ד"ר צ'אמפ 8-11

8yd ד"ר צ'אמפ 8-11 8yd
פורסם לפני 3684 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 3682 ימים

לפני הכל אציין שזוהי סדרה בצפייה דרך האינטרנטCinema

פרק 8-
עכשיו זה כבר ברור , ג'י הון כבר אינו חלק מהנבחרת האולמפית והכל הודות ליון וו. לאחר שיון וו דיווחה למאמן כי בגלל הפגיעה בברך על ג'י הון לנוח תקופה ממושכת , המאמן מנצל זאת כדי לשחרר אותו. כמובן שזאת לא היתה כוונתה של יון וו אך המאמן ניצל את הדו"ח שלה לטובתו.

רחמתי על ג'י הון כל כך- מצד אחד הוא מאד רוצה למלא את משאלת אחיו ולזכות במדליה אולימפית ומצד שני נראה שהוא מתעסק עם משהו גדול עליו. למרות טוב ליבו והרצון לספק את כולם , איני חושבת שהג'ודו נותן לו סיפוק אישי.
יון וו הכניסה בג'י הון הרגשה של בגידה למרות שזה קרה בלי כוונה. היא אישית אינה יודעת כמה הוא טרח למענה ואיך עשה הכל שהיא לא תשב בחוסר מעש, שחלילה לא ייפתרו אותה.
למזלו חבריו האירו את עיניה , כעת היא עושה הכל לעזור לו. דו ווק ממליץ לה להכין עבורו תוכנית מתאימה וללוות אותו בתהליך ההחלמה.
ג'י הון בוחר להעלם ולא לענות לטלפונים, אפשר להבין את הכעס שלו,לוקח זמן עד שהוא מופיע בפני אחיינו וגיסתו..הוא מנסה להסתיר היטב את העובדה שסולק מהנבחרת אך גיסתו חושדת. גם פה עלתה התחושה שהוא חייב לרצות אותה ושאינו פועל למען עצמו.
לאחר שיון וו שולחות הודעות תמונה עם חולצת המתנה שג'י הון נתן לה, היא מתייצבת בפתח ביתו ונותנת לו את התוכנית. שמחתי שבסופו של דבר הוא הסכים , לא בשביל יון וו אלא בשבילו.מגיע לו להצליח.

מקביל לכך סצינה נוספת מתנהלת בכפר האימונים כאשר השחיין און סוק חשוב בשימוש בסטראואידים, גם פה דו ווק מושיע ומציל את המצב.
קשה להבין את אופיו של דו ווק- הוא מונע על ידי הגנה תמידית. למרות שהוא חכם מאד ומצליח לדייק באבחנות ובהצלת מצבים, עדיין לטעמי יש לו אופי קשה ולא מובן.
לא קל להתמודד עם אדם ציני ובעל הומור ייחודי כמו שלו.
לאחר שג'י הון מחלים היטב מהפציעה הוא מבקש את יון וו לבלות עימו יום שלם. בדיעבד מסתבר שהוא מנסה להתחמק מהאזכרה של אחיו המנוח. רגשות האשם לא מאפשרים לו להסתכל לגיסתו בעיניים וזאת הזדמנות לבלות יחד עם יון וו. אהבתי מאד את סדר היום שהוא תכנן , הבילוי שלהם היה מאד מהנה עד שיון וו גילתה מה הסיבה. לעיתים עולה התחושה שיון וו מתייחסת לג'י הון כאילו היה בנה, היא דואגת להעביר לו סדנאות חינוך, מעצבנת!

מר חלב...

וגברת דרדסית..

ג'י הון עומד בפני משימה לא קלה- יש להשיג 2 ניצחונות כדי לחזור לנבחרת. הקרבות היו מהנים ומותחים ואפילו יון וו מקבלת מעמד רישמי של רופאה אחראית על הפרקט המבריק. הסיבוב האחרון מגיע וג'י הון מקבל יריב שהוא בעצם חבר קרוב. שניהם מתכוננים אך לג'י הון יש סיבה חשובה לנצח, זהו כרטיס הכניסה שלו לנבחרת.

"אל תחשוב שאני הולך לוותר לך..!"

על תוצאות הקרב הזה אפשר לומר שזוהי שמחה מהולה בעצב. גי הון מנצח אך לצערי הרב סאנג בונג נפגע קשה לאחר נחיתה לא מוצלחת (בלשון המעטה) על ראשו. כמה שניות שניראו כמו נצח עבורי, עד שהבחינו שסאנג בונג נפגע. התגובה של ג'י הון היתה זעזוע אך הוא צריך לקבל את ה"פרס" ורק אז יוכל לנסוע לבית החולים. שם הוא יגלה את חומרת הפגיעה ושוב יימלט ללא השארת עקבות.

פרק 10 היה לא קל עבורי, סף הדמעות עלה מעלה מעלה ולאחר שסיימתי לצפות בפרק, לא יכולתי להפסיק לחשוב עליו, על הדמויות כל אחת בנפרד.היחידה משום מה שלא הקדשתי לה מחשבה היתה יון וו. דו ווק חשף את סיפורו, לכולם נודע ממה נובעת פציעתו והמונולוג היה מאד מרגש.
ג'י הון שוב נחבא אל הכלים ומחפש נחמה בגלל המקרה הנורא שקרה לחברו בגללו.

כאשר יון וו לקחה את דו ווק הביתה הופיעה בדלת הי יונג- היא נשארת לצידו של דו ווק וכשזה מתעור הוא מפציר בה לא לעזוב . כל כך חיכיתי לרגע הזה! חששתי שמא דו ווק יפתח רגשות כלפי יון וו, אני מקווה שאיני טועה.

סוף סוף הקרח הפשיר!

חשבתי שכעת, כשדו ווק והי יונג בילו את הלילה יחדיו, הימים יהיו יותר קלים אך זה היה מוקדם מידי לחגוג.
ג'י הון יצא ממחבאו וחזר לכפר האימונים , המאמן אינו נראה כה מאושר לגבי חזרתו אך העוזר שלו שמח מספיק בשביל שניהם. ג'י הון משדר עסקים כרגיל אך אינו יכול להאבק כמו שהוא יודע, יש לו מעין חסימה- טראומה מהמקרה הנורא של חברו. מושיע דו ווק עולה על כך ועושה תרגיל נחמד- ויטמנים כתרופה. ג'י הון נופל בפח וכעת עליו לנסות ולהתמודד עם ההלם בו הוא שרוי.
כעסתי מאד על דו ווק והי יונג כאשר תהום עמוקה שוב נפערה בינהם , הם זוג חמוד בעיניי והלוואי והמצב יחזור לקדמותו.

אני מאד נהנת מהסדרה, הייתי רוצה לצפות בה בתדירות יותר גבוהה אך לצערי זה לא מתאפשר. אם זה היה תלוי בי , הייתי מתחברת למחשב כמו חיבור של אינפוזיה516
רבות הפעמים בהם סיימתי פרק ולא הפסקתי לחשוב עליו, זוהי סדרה מקסימה ואיכותית עם שחקנים טובים מאד. אם בתחילה פסלתי את דו ווק כיום אני מעריכה אותו מאד אך יש לו מחליפה- אני לא כל כך אוהבת את יון וו. יכול להיות שבגלל הערכה הגבוהה לג'י הון, היא נדחקה קצת הצידה.
תודה לך דנה חברתי היקרה על ההמלצה החמה הזו ועל העובדה שהצלחת להוציא אותי מהקיפאון. אני מאד נהנת ולא מצטערת לרגע שהצטרפתי לסיבוב הזה... עוד תודה מגיע לך על כך שאת הפרקים האחרונים אני אראה ברצף, עם תרגום לעיברית570

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)