שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Coffee House

Flower_VioletCoffee HouseFlower_VioletTea
פורסם לפני 3672 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

"קופי האוס" היא סדרה קוריאנית בת 18 פרקים ששודרה בערוץ SBS בחודשים מאי עד יולי של השנה. הרייטינג של הסדרה לא היה גבוה במיוחד ועמד על בין 8 ל-9 אחוזים בלבד.ממ

העלילה:סרט
סו און-יונג היא בחורה צעירה ומצליחה שבבעלותה בית קפה, והיא גם המנהלת בחברת הוצאה לאור.
לי ג'ין-סו הוא סופר מוכשר ומצליח שכל ספר שלו הופך לרב מכר. הוא חתום כבר שנים רבות בחברה של און-יונג אך מלבד הקשר העסקי בין השניים יש להם יחסי חברות של שנים וגם קשר מוזר וסוד משותף מהעבר.פצצה
בזכות הצלחתו הרבה כסופר, ג'ין-סו הוא דמות מאוד מוכרת ונערצת בקוריאה ויש לו מעריצים רבים ובעיקר מעריצות. בשביל האנשים שמכירים אותו הכרות שטחית בלבד הוא מצטייר כאדם מקסים, סימפטי ונחמד אך, כשמכירים אותו יותר לעומק מגלים אצלו צדדים פחות נחמדים כמו היותו ציני וסרקסטי ובעל אישיות מוזרה ולעיתים ממש מעצבנת. בשתי מילים: עוף מוזר.נהנה2
קאנג סונג-יון היא בחורה צעירה, הבת הבכורה למשפחה צנועה. היא עובדת בחנות הקפה המשפחתית ואינה מצליחה למצוא עבודה במשרה מלאה היות ולא הצליחה להגיע להישגים טובים בלימודיה.
כשהיא פוגשת בסופר הנערץ לי ג'ין-סו היא מאוד רוצה לעבוד כמזכירה שלו, הוא לא ממש מאמין ביכולות שלה ובטוח שהיא לא תצליח לעמוד בצפיותיו הגבוהות (והמוזרות) אבל סונג-יון לא מוותרת ומתעקשת להפוך למזכירתו ויהי מה!להלהלה
האן ג'י-וון הוא האקס של און-יונג. השניים יצאו תקופה ארוכה יחד ואף היו מאורסים אבל נפרדו אחרי בגידה מכוערת מצידו של ג'י-וון. ג'י-וון מנסה להשיב אליו את און-יונג אבל היא בכלל לא מוכנה לשמוע עליו.נהנה ולמעשה, ליבה תפוס ע"י גבר אחר שהוא לא אחר מאשר חברה הטוב הסופר און-יונג.נשיקה2
במהלך העלילה נחשף למערכת היחסים שתירקם בין הסופר וחברתו הטובה ובין הסופר ומזכירתו המתמידה. נהיה עדים לאופיו המוזר של ג'ין-סו ולשינויים שהוא עובר.אצבעלמעלה

הדמויות המרכזיות:

הסופר המוזר לי ג'ין-סו:

און-יונג, המנהלת בחברת ההוצאה לאור וחברתו הטובה של הסופר:

המזכירה סונג-יון:

ג'י-וון, האקס הבוגדני של און-יונג:

קצת על השחקנים:קריצה
-את הסופר מגלם קאנג ג'י-הואן שהוא אחד השחקנים שאני הכי אוהבת.
-את המנהלת מגלמת השחקנית פארק סי-יון שבימים אלה אנו רואים אותה בסדרה "החברה שלי" שם היא מגלמת את הטניסאית המעצבנת.
-את המזכירה מגלמת שחקנית צעירה בשם האן יון-ג'ונג שהיא למעשה זמרת מפורסמת בקוריאה מאחר והיא חברה בלהקת הבנות המצליחה "T-Ara".
-את האקס של המנהלת מגלם השחקן ג'ונג וון-אין אותו ראינו בסדרה "הסקנדל האחרון", שם הוא גילם את אחיו של השחקן הראשי.

דעתי על הסדרה:TV
אחרי צפייה בשני הפרקים הראשונים (שתורגמו אגב לעברית) הייתי ממש מאוכזבתמבויש...העלילה נראתה לי ממש טיפשית ודמותו של השחקן קאנג ג'י-הואן אותו אני כל כך אוהבת נראתה לי ממש הזויה...לא אהבתי את ההתנהגות שלו וגם לא את המראה (למרות שבשלב כלשהו בעלילה לא הצלחתי להוריד ממנו את העינייםמאוהב). גם לרגע לא חשבתי שיהיה לי חשק לכתוב על הסדרה ובטח שלא לכתוב סיקור ...
אבל מאחר ואני לא אוהבת לנטוש סדרה באמצע, (במיוחד כי מדובר בסדרות קצרות) החלטתי להמשיך לצפות ולתת צ'אנס.
אני מודה שגם בפרקים הבאים לא ממש הצלחתי להישאב לעלילה...הסופר לי ג'ין-סו הצליח להרגיז אותי לא מעט והמזכירה הצעירה סונג-יון גם לא נראתה לי כדמות מעניינת...היחידה שהצלחתי לחבב הייתה און-יונג, חברתו הטובה של הסופר.אצבעלמעלה
באיזשהו שלב בעלילה התחלתי יותר להיתחבר לחלק מהדמויות, חלקן עברו שינוי משמעותי ולכן דעתי השתנתה לגביהן ואפילו הפכתי לאוהדת גדולה של זוג מהסדרה וממש רציתי לראות איזו התקדמות במערכת היחסים ביניהםנשיקה...התסריטאים דאגו לבלבל את הצופים ולמעשה רק בפרק האחרון יכולנו להיות בטוחים מי הוא הזוג המוביל של הסדרה.
כשהגעתי לפרק 15 ונותרו לי רק 3 פרקים לסיום הייתי ממש במתחהלם...עד כדי כך במתח שנכנסתי לפורומים של האתר "סומפי" והתחלתי לקרוא דעות של צופים לגבי מה הם חושבים שהולך לקרות...לא רציתי להיחשף לספויילרים אבל רציתי לקרוא איזו הערה שתיתן לי תקווה שהסוף הולך להיות הסוף לו אני מצפה...היו שתי אפשרויות...או שזה הולך להיות הסוף הכי מבאס שראיתי או שהוא הולך להיות הסוף הכי יפה! ואני לא מדברת על סיום של הפי אנד או סיום טראגי...השאלה שסקרנה את כל הצופים הייתה "אם מי ישאר הסופר ג'ין-סו, עם המזכירה שלו או עם החברה הטובה שלו?".פליאה

לי היה ברור את מי אני רוצה שהוא יבחר...ולשמחתי הרבה, אחרי מתח וחששות מאכזבה קיבלתי את מבוקשתי!להלהלה
אני כמובן לא אחשוף במי תמכתי, אבל העובדה שמצאתי בסדרה זוג פייבוריט מראה שלמרות ההתחלה המאכזבת הצלחתי להיתחבר בסופו של דבר לדמויות והעלילה ומאוד נהניתי מהסדרה.המלצה

הפרק שלפני האחרון הסתיים בהתרחשות מפתיעה וכל כך לא צפויה...אין צופה שלא הופתע ממה שקרה שםמצחקק

הנה שיר מאוד חמוד שהיה כייף לשמוע אותו במהלך הסדרה...תמיד היו סצינות טובות כשהוא הושמע:

ודבר אחרון ומאוד מאוד חשוב...הסדרה הזאת סיפקה לנו הצופים נשיקות אותן אנחנו לא רגילים לראות בסדרות הקוריאניות...לא להחמיץ!!!נשיקה2מאוהב

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1582)