שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לקראת הצפייה המשותפת בסדרה Secret Garden

לקראת הצפייה המשותפת בסדרה Secret Garden
פורסם לפני 3646 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 60     תגובה אחרונה לפני: 3620 ימים

לפני שאני מתחילה - יש לי וידוי קטן Smiley_Blush_B

צפיתי בפרק הראשון כדי שאוכל לכתוב את התקדימון בצורה ראויה, מצאתי את עצמי נשאבת לתוך הפרק הראשון. יש שיגידו (או יחשבו) שהפרק הראשון קצת מזדחל, אני חושבת את ההפך הגמור. הפרק הראשון גרם לי לצחוק לא מעט, ביני הוא ב-י-נ-י!06he
איזה שחקן מוכשר וכובש, תפקידו בסדרה הזו שונה ממה שמוכר לכולנו בסאם סון המתוקה, הוא מגלה צדדים שאני אישית לא הכרתי (וזאת רק מהפרק הראשון).
אני לא יודעת איך לבטא את התחושה במילים כי פשוט התאהבתי. הוא ניראה ילד בסדרה , הרזון שלו בולט מאד אך הכישרון בולט עוד יותר..בקיצור שוב- התאהבתי!

עכשיו לאחר הוידוי קצת פרטים על העלילה והדמויות בהתייחס לפרק הראשון בלבד.למחמירים שביננו (דנה??) הנה תקציר של הפרק הראשון, עלול להכילSpoiler_09 כאמור,רק לפרק הראשון.

הסדרה ששודרה בקוריאה בנובמבר 2010 ונסתיימה לא מזמן עם רייטינג ממוצע של 24%, זכתה לתגובות נלהבות ואף לדיבורים על המשכיות.

העלילה מגוללת את סיפורם של קים ג'ו וון (היון בין ,להלן "ביני”, שמוכר לנו מהסדרה "סאם סון המתוקה") ובן דודו אוסקא (יונג סאנג היון המוכר במחוזותינו כבאטלר סו מהסדרה "גבירתי הנאווה”), שנחשב לזמר פופ מצליח (ישנן דעות חלוקות לגבי ההצלחה). בני הדודים נחשבים לתחרותיים בינהם.

הכל מתחיל מטעות מצערת כאשר אוסקא מבקש מבן דודו,ג'ו וון, לאסוף את השחקנית צ'ה רין מאתר הצילומים ולהביאה לבית מלון, כדי למנוע ממנה לפרסם לעיתונות את מערכת היחסים שניהלו בעבר.
ג'ו וון אוסף בטעות את הפעלולנית קיל רה-לם (השחקנית הא ג'י וון "הוואנג ג'ני") המשתתפת באותו אתר צילומים וגורר אותה למלון. כבר בפרק הראשון אנו זוכים לראות את ג'ו וון לובש את הג'קט המפורסם שנחל הצלחה.(הוא מנסה להבהיר שהג'קט הינו מאיטליה).

ג'ו וון האיש והג'קט

בבית המלון ג'ו וון מגלה את הטעות וזועם, הוא נאלץ לחזור לאתר הצילומים כדי לחפש את צ'ה רין.

רגע...אז את לה צ'ה רין?

התחושות של ג'ו וון מעורבות ( אפשר לחוש את הפרפרים בבטנו..) כאשר הוא פוגש שוב את רה-לם באתר הצילומים, הוא מבחין בפציעה בידה ומוביל אותה לחדר המיון (איך לא..).
כשרה-לם מתעוררת , הבוס שלה מגיע לחדר המיון(קטע משעשע למדי) ומפציר בה לקחת מונית הביתה כדי לנוח. היא מזדחלת ברגל כאשר ביני עוקב אחריה במכוניתו ומציע לה טרמפ. בעוד הם מתווכחים , אוסקא מגיע בכבודו ובעצמו , וכאן ניתן לחוש את הפרפרים בבטנה של רה-לם.במצב הנוכחי, רה-לם בטוחה שג'ו וון הוא נער השליחויות של הזמר הנערץ,היא לא מודעת לעובדה שהוא מנהל בכיר בחברה המשפחתית. כאמור, היא מעריצה מושבעת של זמר הפופ והעובדה שהוא זכר אותה ממפגש קצר בעברם, גורמת לה לחוש בעננים.

מאיפה אתם מכירים? ג'ו וון מגלה שאוסקא ורה-לם מכירים

ג'ו וון בפעולה- בוקר שגרתי בדרך למשרד

אוסקא באחת מהופעותיו, רה-לם יושבת בקהל ונמסה.

נמנעתי לגלוש לסיקורים ברשת כדי לא להחשף לספויילרים , ממה שכולנו מכירים ידוע שיהיה חילוף בין ג'ו וון לרה-לם. החילוף ייעשה בעיקבות משקה אלכוהולי שהם יישתו ובהתערבותו של בעל המסעדה שנמצאת בתוך גן סודי אליו הם ייקלעו. זאת החשיפה היחידה אליה נחשפתי (לדעתי היא תופיע כבר בפרק השני) ולטעמי, אפשר לכתוב אותה בתקדימון.

היון בין - here we come!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0820)