שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

King Of The Winds

כוכבKing Of The Windsכוכבכתר
פורסם לפני 3632 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

הסדרה King Of The Winds מוכרת גם בשם The Great King's Road. מדובר בסדרה ישנה משנת 1998 בת 34 פרקים שלצערי זה היה בלתי אפשרי למצוא מידע רב עליה באינטרנט.מבויש
צפיתי בסדרה באיכות סבירה ביותר עם כתוביות באנגלית+ספרדית (כך זה שודר בערוץ ARIRANG).אצבעלמעלה

העלילה מספרת על מאורעות שהתרחשו בעת שהמלך יונג-ג'ו מלך על ג'וסון. חלק מהאירועים לקוחים מספר אותו כתבה אישתו של הנסיך סאדו. הספר נקרא: The Memoirs of Lady Hyegyeong

יונג-ג'ו היה המלך ה-21 בשושלת ג'וסון. הוא הפך למלך אחרי שאחיו מת בנסיבות מסתוריות. יש הטוענים כי הוא מת כתוצאה ממחלה ויש הטוענים כי מדובר בהרעלה אליה קשור יונג-ג'ו שכל כך חפץ להפוך למלך עד כדי שהחליט להרעיל את אחיו.שבור
היחסים בין יונג-ג'ו ובנו יורש העצר סאדו היו רעועים למידי. יונג-ג'ו תמיד התנהג לסאדו בצורה מאוד קרירה ולא הראה כלפיו אפילו לא מעט של חיבה.ביי-בוכה הנסיך סאדו סבל מאוד מהיחס הרע מצד אביו אותו הוא ניסה לרצות שוב ושוב אך ללא הועיל. מה שגרם לסאדו להרגיש חסר אונים ובהמשך מצבו הנפשי הפך ליותר ויותר רעוע ובלתי יציב.כוכבים

מי שעמדה לצידו של סאדו הייתה אישתו הנסיכה שתמכה בו לכל אורך הדרך, היא ניסתה לעודד אותו להמשיך ולנסות לקבל את אהבת אביו אך לא משנה כמה ניסה, המלך מעולם לא התנהג באדיבות לבנו, אלא אם כן הנסיבות אילצו אותו להיתנהג כך וגם אז היה מדובר בחיבה מזוייפת שנועדה לצורך מטרה מסויימת.
מלבד היחסים הבעיתיים בין המלך ובנו, הייתה בארמון גם הפילגש הצעירה של המלך. הפילגש הייתה תחילה גבירת חצר צעירה, יפה ומאוד שאפתנית שלא בחלה באמצעים בכדי להתקדם במעמדה בארמון. פני המלאך שלה, אופיה העקשני והשאפתנות האין סופית שלה איפשרה לה להגיע למעמד הרם של פילגשו של המלך.SS

הפילגש התככנית רצתה ללדת בן למלך על מנת שבנה יהפוך ליורש העצר ולמלך הבא אך בכדי להשיג את מטרותיה היא רקמה תכניות בכדי להחריף את היחסים הרעועים שבין המלך והנסיך. הרי שגם אם המלך ידיח את הנסיך, שאיפותיה יוכלו להתגשם.בוחש
וכמובן שעל רקע האירועים שמתרחשים בארמון אנו עדים לקרע הפוליטי בארמון כשבצד אחד יש את הפלג נורון ובצד השני יש את הפלג סורון. בידי הפלגים יש כוח עצום שמאוד משפיע על הנעשה בארמון.חרבות

דעתי על הסדרה:להלהלה
אני חושבת שאחת הסיבות העיקריות שמאוד נהניתי מהסדרה היא העובדה שצפיתי בסדרה "המלך סאן". לכן, היה לי מאוד קל להבין מי נגד מי בסדרה הזאת כי הכרתי חלק נכבד מהדמויות הודות ליי סאן. זאת הייתה חוויה מאוד מעניינת לצפות בסדרה שמבחינת התקופה אליה היא מתייחסת מדובר בכ-20 שנה לפני יי סאן וסיומה של "King Of The Wind" היא בעצם סצינת הפתיחה של "יי סאן". (ומכאן מן הסתם ידעתי מההתחלה מה יעלה בגורלו של הנסיך סאדו).
היחסים בין המלך ובנו היו מאוד מסובכים והתנהגותו של המלך מאוד הכעיסה אותי. אני מאוד חיבבתי את דמותו של סאדו ואת מערכת היחסים החמימה שלו עם אישתו הנסיכה שהייתה דמות מקסימה!נשיקה2

את סאדו גילם השחקן הים-הו שגילם את המלך ב"יהלום בארמון" ואת הנסיכה אישתו גילמה הונג רי-נה שגילמה את גבירת החצר הצעירה שהייתה תחת חסותה של הגבירה צ'ה.

המכשפה של הסדרה הייתה הפילגש הצעירה של המלך. השחקנית שגילמה אותה עשתה אחלה של עבודה. היא ממש גרמה לי לשנוא אותה!כועס היו לה כאלה פני מלאך והיא הצליחה במזימותיה לא מעט דווקא בזכות פניה המתעתעות...אבל למרבה השמחה, לא כל התכניות שלה הצליחו. הרי שכולנו יודעים שהמלך שהחליף את יונג-ג'ו הוא יי סאן ולא בנה של הפילגש הרעה.
את הפילגש גילמה השחקנית יונג סון-הא שרק אתמול גיליתי שהיא השתתפה בסדרה האחרונה של בי ריין. כשחיפשתי תמונות בכדי לראות איך היא נראית במראה העכשווי שלה די הופתעתי...ב-1998 היו לה פנים של בובה ואילו עכשיו רואים שהיא בילתה לא מעט על שולחן המנתח הפלסטי וחבל כי היא נראתה לי ממש יפהפיה.

נכון שהיא נראית פה אחרת לגמרי מהתמונה הראשונה ששמתי?OO

פס הקול של הסדרה היה די מוזר והורגש בעיקר בגלל פס הקול שמדובר בסדרה ישנה...אבל זה בהחלט לא הפריע לי ליהנות מהסדרה שהייתה לדעתי חוויה מאוד מהנה. ואני כמובן מאוד ממליצה על הסדרה.המלצה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)