שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה 5-6


כוכב אילג'ימה 5-6 כוכב
פורסם לפני 3624 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 21     תגובה אחרונה לפני: 3621 ימים

למי שטרם צפה בפרקים של היום - מכילSpoiler_09

Spoiler_12

העלילה מתחילה לתפוס תאוצה עכשיו שיונג מבין שהזכרונות שהטרידו את מנוחתו מתגלים כאמיתיים. לצערו מי שמשלם את המחיר הוא השר שים , הוא זה ניסה לחקור הודות הפללתו של חברו הטוב יי וון הו.
סה דול איבד את השן, יש לו חזית שונה עכשיו. הוא קורא לפיית השניים שתפצה אותו על השן האבודה ומשליך את השן על הגג. (ביננו, לא יותר פשוט להניח אותה מתחת לכרית ולחכות להפתעה?)
השיחה של סה דול ויונג היתה מאד מרגשת, יונג מבקש להודות לאביו למרות שזה לא מבין את פשר התודה. ההודאה של יונג על כך שהסכים לתת לאימו להכותו גם היא מרמזת על סוג של
תודה , הוא מבין את הסיכון שהזוג לקחו כאשר החליטו לאמץ בן של בוגד. סה דול עונה לו במשפט שכל אב (ביולגי/אמיתי) היה עונה לילדו: "במקום להודות לי , תצליח בלימודים". סה דול מתייחס ליונג כבן לכל דבר , רואים שהאהבה שלו היא אמיתית . יונג בכל זאת מהוסס מאד ניתן להבחין בלבטים הרבים , הוא מעוניין לגלות את האמת בהפללתו של אביו, ויותר מכל היכן נמצאות אימו ואחותו.לצערו של יונג גם הזוג הממזרי שומע על חיפושיו של יונג, הם מצליחים להפיל אותו בפח לאחר שזה לקח את כספו חזרה, יונג זה מותג ! שמו כתוב על כל מה ששייך לו, אין סיכוי שמישהו ימצא את חפציו ויצליח לשמור אותם אצלו. (זה מזכיר לי את מתלה המעילים בגן הילדים- לכל ילד רשום שמו על התווית , משום מה בכל זאת הם מצליחים להתבלבל.)

"רנו-יונג-אר, זה מותג!"

אז חוץ מהזוג הממזרי ישנו הצייד שאינו מרפה ועושה הכל ללכוד את גיום. מאחר והוא חייב כספים למלווים בריבית, אין לו ברירה אלא לפעול במהירות אחרת בנו יהיה הפרעון של שטר החוב. זאת אינה הסדרה הראשונה שאני נתקלת במסמך הזה "ויתור על הגוף" . מעניין שהם מחשיבים מסמך כזה לאישור רשמי, כנראה שאין להם מה למשכן אלא את גופם . לא ברור לי מדוע הצייד חייב כספים אך על פי המלווה אני מניחה שמדובר בהימורים. לאחר מעקבים ועבודת תחקיר לא פשוטה הוא מאמת את חשדותיו אך אין לו הוכחה מוחשית.


חביבי אין הוכחות, לך תתפוס בלאמפה!


ביון שיק ממשיך באסטרטגיה המנחה שלו- להיות חביב על המלך, להתקדם בסולם הדרגות. כאשר האצילים ביקשו אותו לעזוב את החדר היה ניתן להבחין בין הבדל המעמדות בינם לבינו. משום מה התוכנית שלו מצליחה, המלך מצליח לתמרן אותו ולהפעיל אותו בדיוק לפי רצונו. העובדה שהמלך צריך את ביון שיק כדי להמליץ ולבצע את ההוצאות להורג מעידה שהוא עצמו אינו רוצה לחשוף את שיש לו יד בדבר , הוא נותן לביון שיק להיות הרשות המבצעת למרות שהמלך עצמו שולח את שכירי החרב שלו לבצע את המלאכה (כמו רציחתו של האחיין של השר קים).

הנסיונות של האצילים לתת לבית המשפט להחליט בדבר העונש לא צולחים, הרעיון להצית את הארכיון מתגלה כיעיל אך מה שהם לא יודעים, זה שהתיבה שמכילה את האמת בדבר הפללתו של וו הו נמצאת במקום בטוח. גם יונג מאבד תיקווה אך הוא רואה את שכיר החרב שמבצע את הרצח, כעת הוא בטוח שיש דברים שרוצים להסתיר. גם הראייה שהותיר הנרצח אינה חושפת הרבה וגם העובד בביתו של השר שים שמחפש את יונג , לא מצליח להעביר את המסר . במקום זאת שי הו נפגע כשניסה לגונן עליו ,גם לשם הגיעה ידו של המלך.
סה צ'ון רואה בשי הו פוטנציאל אדיר, הוא מבין שיש לו יכולות ותבונה (לעומת שי וואן הנצלן) וממליץ לו להתאמן עם היד השנייה . שי הו עושה כל שביכולתו להצליח באימונים והמחווה שהוא עשה לאחותו עם המנורות שנדלקו בעזרת החץ היתה שיא הרומנטיקה בהתגלמותה. לצערו ולצערי הוא נכשל בבחינה.

ליונג נודע על אחותו, עבודת התחקיר כנראה השתלמה אך זהותה נחשפת בעת שהיא מנסה להסתתר בבית ההארחה, בדיוק באותו המקום בו שוהה שי וואן, בדיוק באותו המקום בו נמצא שי הו. איזה גורל אכזר ייעדו התסריטאים לשי הו. הוא נמסר לאימוץ כדי להציל את אביו המאמץ, הוא חי בעצבות מרובה , הוא זה שהביא למותו של אביו הביולוגי והוא כנראה זה שיחרוץ את דינה של אחותו! כמה משקל על הכתפיים החסונות שלו? ממש מסכן!

מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא, נהנתם כמוני?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)