שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה – פרקים 7-8

War אילג'ימה – פרקים 7-8 War
פורסם לפני 3615 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 51     תגובה אחרונה לפני: 3593 ימים

אף אחד לא צופה/פותח שרשור? דווקא אני, שצפיתי בפרקים האלה עם חום? Hot

אז כמו שציינו דלית ויבגני, שי-הו הסגיר את אחותו (מבלי שהוא יודע שמדובר באחותו כמובן), ובזאת הוא יצא מרשימת הפייבוריטים שלי בסדרה הזו Smiley_Dep. הטרגדיה היוונית עובדת שעות נוספות, כששני האחים של הבחורה המסכנה מעורבים בנסיבות העגומות שמביאות למותה האכזרי. שי-הו מסגיר אותה, יונג דוחה את הבעת החיבה שלה בתא המעצר (הוא לא יודע שזו אחותו), והיא מסרבת להסגיר את אחיה, וכך היא מוצאת להורג מול עיניו, והוא לא יכול לעשות דבר.

אח"כ יונג מצליח לסבך (בלי כוונה) את חברו הטוב דה-שיק עם הציור הגנוב. גם על דה-שיק נגזר עונש מוות, ועד הרגע האחרון לא ברור האם יונג יצליח להציל אותו או לא? אחרי שאחותו מתה לנגד עיניו, כבר היה נראה שיש איזו קללה על האנשים שקרובים/קשורים ליונג.

מה שמוזר לי לגבי הסדרה הזו, זה האופן שבו עוברים בבת אחת ובצורה חדה מסצנות טרגיות לסצנות שטותניקיות מצבי_רוח. משהו באיזון ביניהן לא מסתדר לי. יש לסדרה הזו נטייה לבום-טראח לדעתי נבוט_בראש (ב"זהו זה" עשו פעם תוכנית על מהדורת חדשות שבה לא רצו להכביד על הצופים, ולכן שתלו בין הידיעות הקשות, כל מיני בדיחות, שירים וריקודים. הפרקים באילג'ימה מזכירים לי במשהו את התוכנית הזו).

גם התהליך שעובר יונג/אילג'ימה מוצג בצורה שלא גורמת לי להזדהות איתו ולהרגיש מה עובר על הגיבור הראשי, וזו בעיה מבחינתי (ואולי זו רק אני). בפרקים האלו ראינו את סצנת הקעקוע המפורסמת שבה ג'ונקי חושף קצת עור (לשם שינוי). אבל הקעקוע הפיזי לא היה מלווה לדעתי בתהליך נפשי מעמיק. סצנות הבכי וההתבודדות שלו היו קצרצרות, ודי מהר הוא חזר לפאסון ושידר "עסקים כרגיל". נכון, מאחורי זה יש תוכנית וכוונה לנקום. כל אחד מתמודד אחרת עם טראומות, אבל עדיין זה היה נראה לי מהיר מדי. כאילו יום אחרי מותה הטרגי של אחותו, יונג כבר מתחיל לפעול.

בתמונה הזו נתקלתי כבר מזמן, אבל עכשיו אני מבינה את ההקשר – יונג לומד להיות ארנב. סליחה, גנב. השיעורים הפרטיים שנתן לו סה-דול (כבר אמרתי שהוא הדמות האהובה עליי?) היו ממש חמודים. ממש בית ספר (הקטן מסוגו בעולם) לגנבים מתחילים Key_2

תוקן על ידי iDana 27/2/2011 20:2

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)