שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה 11-12


Flower_Blueאילג'ימה 11-12 Flower_Blue
פורסם לפני 3598 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 120     תגובה אחרונה לפני: 3537 ימים

הפרקים ששודרו השבוע הם מעין התחלה של החלק השני של הסדרה.אם עד עכשיו הכרנו את יונג כחתול הנוהג להתחמק מלוכדיו, מעתה החתול הופך לצ'יטה שיודעת גם להילחם ולא רק לתחמן. אלו הם הפרקים היותר יפים בסדרה לטעמי.

לאחר שאילג'ימה חוטף את אן צ'ה השיחה לא קולחת בינהם כדיאלוג, אילג'ימה לא מדבר הרבה לעומת אן צ'ה שנוטה לזמר די בחופשיות, הביטחון העצמי שלה ניראה גבוה מאד ליד אדם שהיא בקושי מכירה.


לאחר חזרתו של אילג'ימה למאורה הוא מחליט לצאת לעזרתם של הקבצנים , לצערו הוא לא יכול לחשוף את טוב ליבו בפניה של אימו והיא מכה אותו נמרצות על פגיעתו בקבצנים.
בונג סון מנסה להגן עליו אך זה לא עוזר,גם אביו מושלך הצידה ויונג משלם את המחיר על ניהול החיים הכפולים.
בונג סון כעת בטוחה שיונג הוא גיום, הילד שהציל אותה בצעירותה. המון תמונות עולות מן העבר והיא מנסה באמצעותם לעורר את זכרונו של יונג, לצערה זה לא קורה.שי הו ממשיך להפגין את המיומנות שלו כחוקר צעיר, גם אותו הצד הטכני ואומנויות הלחימה מתחילים לעניין יותר. בכלל, כעת שגם שי הו וגם אילג'ימה/יונג מאומנים ע"י שכירי החרב המומחים ביותר , המלחמה הופכת להיות אישית הרבה יותר. התחושה היא שהנזיר נלחם מול מגינו של המלך היא מוחשית מאד.

אילג'ימה פוצע את עצמו במתכוון כדי לפגוש בשנית את אן צ'ה, היא ממהרת להכניס אותו אל ביתה ושוב לחשוף סודות יקרי ערך. שי הו שוב מתגלה כשנון ומציין בפני אחותו שהיא מנוצלת ע"י אילג'ימה , אילג'ימה נעזר בקירבתה למידע חשוב עבורו.

יונג ואילג'ימה עובדים בשיתוף פעולה. יונג מנסה בכל כוחו להישאר חברו של שי וואן ואילג'ימה מקרקר סביב אן צ'ה, שי הו הוא היחידי מבין האחים שאינו נכנס למעגל, נהפכו, הוא מעוניין לחתוך אותו.
יונג מנסה להפעיל את קסמו מול אן צ'ה אך היא מאוהבת בנסיך הגנבים. מה שמפליא הוא שאת יונג היא פגשה על חומת בית ילדתו, יונג הוא זה שהשלים עבורה את הסיפור על הכיחלי, מדוע היא לא מקשרת בין יונג לגיום?
למרות כל נסיותיה של אן צ'ה לדחות ולזלזל ביונג, היא מנצלת את המלצתו של יונג לחימום המיטות בפונדק וגורמת לאביה לזכות בעוד נקודה אצל המלך.

האובססיה שתוקפת את אילג'ימה גורמת לו להילחם שוב ושוב מול שי הו , הוא היחיד שעושה את מרב המאמצים ללכוד אותו. שי-הו מונע לדעתי מסיבה ברורה אחת- ברצונו להפוך לאציל, ברצונו להוכיח לאימו שמשאלתה נתגשמה ולאו דוקא בגלל שהיא מסרה אותו לידיו של ביון שיק.
האובססיה עולה לו ביוקר והוא נפגע קשות, מי שמצילה אותו היא בונג סון שנושאת אותו אל אביה.
הקעקוע על החזה מסגיר את יונג והנזיר מבין שעליו לתקן את העוול שנגרם למשפחתו של גיום. למרות שהוא מקשה על יונג ומנסה לדחות את בקשתו לאימונים,הנזיר ממהר להצילו כאשר הכנופייה משתוללת בכפר. מהרגע שהנזיר מחליט לאמן את יונג ובהתחשב בעובדה שהוא מודע לכך שיונג הוא גיום, שיונג הוא אילג'ימה, הסדרה נכנסת לחלק השני השלה- החלק הלוחמני.
עכשיו הנקמה הרבה יותר קרובה.
יונג נפרד מהוריו בטענה שהוא יוצא להתבודד בהרים כדי ללמוד,הוא ניגש לעץ הזיף ונפרד גם מאביו ואפילו מהילדונת הוא נפרד עם סרט לשיער במתנה.
Flowers_2 תמונות Flowers_2
אם שן או בלי שן, אני חמוד בכל מקרה-


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)