שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה 13-14

Flower_Red אילג'ימה 13-14 Flower_Red
פורסם לפני 3595 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 51     תגובה אחרונה לפני: 3585 ימים

היה לי קשה לראות את הפרקים האחרונים, יותר מידי מתח, יותר מידי עצבות ופחות מידי רגעי השתטות של יונג...
הכי קשה כמובן היה לראות את הילדה הקטנה נהרגת בגלל הבן העלוב של השגריר הסיני, ועוד אחרי סצנה חמודה שבה היא דורשת באדנות מבונג סון להתרחק מבעלה! כל אנשי הארמון היו כל כך עלובים ובעיקר המלך הדגנרנט הזה, הרי כל מה שההורים וההמונים ביקשו היתה הודאה והתנצלות, הם אפילו לא ביקשו עונש. המלך הכי אידיוט כי הוא יודע שמעמדו רעוע גם ככה בקרב העם, עדיף היה לו העצלן הזה היה משכנע את השגריר הסיני שישלח את בנו לומר כמה מילים של התנצלות מאשר להגרר לתוך מאבק שהוא יכול רק להפסיד בו. גם בלי איליג'ימה הוא היה מפסיד כי הוא היה ידוע ברחבי הממלכה כקיסר שהרג אזרחים רק כי מחו על כך שרוצח הילדה כפר באשמתו. המלך מזכיר לי את המפטי-דמפטי שכל אנשי המלך וכל סוסיו לא יכלו להחזיר אותו למוטב. ביצה סרוחה, זה מה שהוא. כשהמלך זרק את אבן הדיו על הראש של סה צ'ון חשבתי לעצמי - איזה אידיוט האיש הזה, הוא לא רואה שהמטרה הנעלה שלו רקובה מהיסוד? שהמלך הזה שלמענו רצח המונים לא יהסס להקריב אותו למען טובתו האישית בלוא הנד עפעף? שהוא מלך גרוע, פסיבי ופארנואיד שלא שווה גרוש? כנראה שקשה להודות בכך שהקדשת את חייך ומכרת את נשמתך לאפס גמור. כל הכבוד לנזיר המזוייף שקלט את זה בסופו של דבר והיה לו אומץ להתעמת עם הידיעה הזו ולשנות את דרכיו. כנראה שגם אבא של יונג הבין זאת די מוקדם, ולכן התרחק מהחצר לאחר ההפיכה.

אהבתי את הקטע שבו חבורת שמן הקיק או שמן לשיער או פח השמן או לא משנה מה, באה להרביץ לאזרחים ואז אחת האימהות סחבה את הבן שלה לצידה, וסבא של מישהו אחר לקח אותו בכוח ופתאום כל הביריונים האלו נראו כמו ילדים קטנים.

עוד קטע שמאוד אהבתי - באי, הנזיר המזוייף מחייך כשהוא רואה שלכל בגדי האימון של יונג יש תווית "שייך ליונג" (בטח נזכר בקטע שבו יונג הוכיח שהכסף שלו בזכות התווית..) ועל אחד הבגדים רשום בכתב יד "יונג שייך לבונג סון"...

בכלל בונג סון הייתה גדולה הפרק. און צ'ן כל כך אנמית לידה, כנראה שזו השחקנית, חוץ מפנים יפות היא לא מביאה כלום לתפקיד.

הייתה לי הרגשה שיונג יגנוב את הסיני השמנמן. זה היה קצת הזוי איך שיונג גבר לבדו על כל חיל המשמר, אבל מילא...

היה לי עצוב עבור סה דול בגלל שהוא לקח קשה את היותו של יונג איליג'ימה. קיוויתי שהוא יתגאה בו קצת, שהוא כזה מוצלח ולא חדל האישים שהוא מעמיד פנים שהוא, אבל סה דול כל כך אוהב את יונג שהוא מעדיף שהוא יהיה פחות אצילי ויותר בטוח. הרעיון להקשות עליו עם המנעולים היה קצת אידיוטי, לפחות היה לו שכל להשאיר ליונג דרך מילוט. אני מקווה שהשניים ידברו בפרק הבא. לפחות דאני אמרה לסה דול שהוא חשוב לה. סוף סוף! כמו להוציא מים מאבן.

שי-ואן ממשיך להפתיע. היה לו באמת אכפת על אחותו, אבל זה עוד מובן, בכל זאת, אחות (למרות שעל החצי אח הוא היה מוותר בשמחה) אבל היה אכפת לו מיונג חברו והוא אפילו אמר לו להוציא משם את הוריו.

תמונה חמודה מהסט לקינוח:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0586)