שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה 17-18


Eye_Br_Tear אילג'ימה 17-18 Eye_Br_Tear
פורסם לפני 3585 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 41     תגובה אחרונה לפני: 3581 ימים

EM_1 אם עדיין לא צפיתם בפרקי השבוע, מכיל ספויילרים EM_1עכשיו שנותרו רק עוד שני פרקים לסיום, העלילה מתקדמת והשימוש בטישו בפרקים האלו היה קצת הרבה יותר מידי. עוד ועוד סודות מהעבר נחשפים והגילויים ברובם לא קלים.

שוב מזהירה- הכיתובים מכילים ספויילרים ענקיים למי שעדיין לא צפה בפרקים הללו.


סה דול , אחת הדמויות היותר אהובות בסדרה , נפרד מאיתנו. למרות כל המרירות , שי-הו נושא את אביו על גבו וממהר למצוא עזרה אך סה דול מעדיף להפרד מיקריו בביתו . המילים של סה דול לבנו מקבלים משמעות רבה כאשר הוא מפציר בו לדאוג ליונג ומבקש אותו להבין שהם אחים בילוגיים. אמנם לא כל הסוד נחשף אך סביר להניח שצ'ה דול ייתיחס לדבריו של אביו וינסה להפנים את העובדה שגם הוא וגם יונג הם בניו המאומצים של סה דול וכך או כך יש בינהם קשר משפחתי.הפרידה של סה דול מדאני גם היא חושפת סוד אותו הוא שמר תקופה ארוכה בקנאות. לי וון הו לא רצה שיהרגו את דאני אלא ביקש מסה דול לחיות איתה באושר ואף שילם לו כסף. סה דול פחד לחשוף את דבריו כדי שדאני לא תעזוב אותו והיא מצד שני, לא הפגינה את אהבתה מחשש שסה דול יבחר לעזוב אותה . יונג מגיע חזרה לביתו ומבין שהנורא מכל קרה, הוא מנסה לשדר "עסקים כרגיל" ומבקש אוכל. יונג לא מספיק לשמוע מאביו מילים אחרונות, הבכי שלו קורע לב עד כדי כך שדאני מעיזה לחבק ולחזק אותו. שי-הו נותר בחוץ ונראה שהוא בילה שם את כל הלילה, הוא הבין שאלו הם רגעיו האחרונים של אביו.

בצד השני של הממלכה , המלך נפרד מיורש העצר. קריאות הכאב שלו אמנם לא ניראות מזוייפות אך המצפון שלו בטח מציק לו יותר. הוא נפטר מעוד מכשול או איום שסיכן את מעמדו.גם יונג וגם שי הו בוחרים להטביע את יגונם בשתיה. יונג מרגיש אשם במותו של אביו בגלל שזה ניסה להגן עליו ואילו שי-הו מצטער על כך שהוא זה שלכד אותו. מי שמגישה שתייה לשניהם היא אימו הביולוגית של יונג אשר לא מצליחה לזהות את בנה.נתינת התכשיט תמורת תשלום עבור השתייה לאחת המארחות יהיה גורם מכריע בהמשך.

כאשר אילג'ימה תוקף שוב כדי ללכוד את האשם במות אביו הוא מבין שהקדימו אותו, כעת אילג'ימה צריך לחשוב היטב על המשך פעולותיו כדי למנוע את ההשמצות ושמועות השווא. גם במקרים הללו שי-וואן טורח ליידע את יונג על המתרחש ונותן לו כלים להבין את המהלכים הבאים. עכשיו זהו משחק של "חתול ועכבר" בין שומר ראשו של המלך לבין אילג'ימה. כל צעד צריך להישקל בחוכמה ומי שיגיע ראשון , ירוויח. אילג'ימה אינו פועל במטרה להרוג, מילותיהם של אביו והנזיר מהדהדות בראשו וגם בקרב צמוד מול שי-הו הוא חס על חייו למרות שהוצאתה להורג של אחותו היתה בגללו. שי-הו לעומתו , אינו מהסס לתקוף אותו "מאחורי גבו" דבר הגורם לפציעתו של אילג'ימה. גם הצייד ברוב עוונותיו מנסה לסייע לאילג'ימה , כל חשדותיו התבררו כנכונות. יונג הוא גיום , הוא אילג'ימה. לצערו הרב, בנו הפתי מצליח לשבש את ההטעיה ושי-הו דולק בעיקבותיו של אילג'ימה הפצוע.שי-הו אינו מאמין למראה עיניו! יונג הקליימזי והשובב הוא אילג'ימה.
מי שמחזקת את אילג'ימה היא דאני. למרות כל הריחוק והקרירות בגידולו של יונג ,היא מסייעת לו ונאלצת לחשוף את האמת בפניו של שי-הו שמתקשה להאמין לאימו. האמת, כפי שנחשפה בפניו אינה מתקבלת על ידו והוא מצהיר בפני אימו שבפעם הבאה הוא לא יהסס להרוג או לפגוע במי שהיא קוראת לו אחיו.


"עלייך להבין שהוא הגנב הכי מבוקש בצ'וסון ואני שומר בארמון האסור. אם אלכוד אותו, אהפוך לאציל שכל חייך רצית".


עוד גילוי מרעיש הוא הגילוי על עברו של הנזיר. מי שהיה לוחם לצידו מגלה אותו מנקה את האורווה והנזיר באמירה צינית משווה את האורווה לארמון הנוכחי שלו. לצערו, בונג סון שומעת את האמת המרה על רצח אחיה ומבינה שמי שגידל אותה הוא אותו האדם שנטל את חיי משפחתה. למרות הכאב היא אינה מצליחה לפגוע בו ובורחת מהמקום.הניסיון של המלך להציג את "מלך העם" כרוצח לא צולח. שוב שי וואן מצליח לגרום לתפנית בחקירה של רצח האצילים והכל אודות להכוונתו של יונג. את העובדה שיונג מנצל את שי וואן למטרתו האישית כולנו יודעים , אך כעת נתגלה לו שמי שמכוון את הרציחות והפך להיות האחראי על היד המבצעת הוא לא אחר מאשר ביון שיק. אנו הצופים מודעים לכך שביון שיק הוא בסך הכל מריונטה אך יונג לא יודע זאת. הוא מחפש בקדחתנות אחר מחזיק החרב עם הסמל וכעת הכתובת היא ביון שיק.השלב הראשון בתוכנית הוא ההתנתקות מאון צ'ה. אילג'ימה לא חוסך ממנה השפלה ומנסה להציג את הקרבה אליה כתירוץ לקידום המטרה. אמנם הוא לא הצליח להסתכל בעיניה כאשר אמר שרגשותיו אינם כנים אך הוא מצליח לעשות הפרדה משמעותית בין אילג'ימה ליונג.


"אני אולי חמדן אבל לא שקרן"


כאשר אילג'ימה מגיע אל ביתו של ביון שיק וחודר את האבטחה הכבדה , מי שיוצאת להגנת אביה היא דוקא און צ'ה ולא אחיה. למרות שהיא מכוונת חרב לעומתו של אילג'ימה, הוא הופך את היוצרות ומאיים על חייה כדי להגיע אל האמת. ביון שיק מגלה שאילג'ימה הוא בנו של לי וון הו ואון צ'ה מגלה שהוא, אילג'ימה, אהבת ילדותה. הגילוי המרעיש על עברו של גיום לא מונע מאילג'ימה לחוס על חייהם והוא עוזב את ביתם. העובדה שעל חזהו של ביון שיק אין קעקוע המשייך אותו לאחוות צ'ונוו מובילה את אילג'ימה להמשיך לחקור מיהי היד המכוונת שעומדת מאחורי מקרי הרצח אך נראה שהוא לוקח פסק זמן ומנסה לקבור את העבר . למזלנו הוא לא קובר אותו עמוק מידי.

הגילוי הבא מגיע מצידה של בונג סון. לאחר שנודעה לה האמת על רצח בני משפחתה היא חושפת את זהותה בפניו של יונג ומספרת לו שגילתה את זהותו באמצעות התכשיט של אביו. הרגשות שלה כנים ורכישת עץ השזיף גם היא נחשפת בפניו של יונג. כעת הוא לא דוחה אותה כמו בעבר ואף מציע לה מקום מסתור עד שיתבהר העיניין עם אביה.

בחזרה לארמון, שני בניו של ביון שיק מקבלים קידום וזוכים להיות שומריו האישיים של המלך.חזרתו של שגריר סין ואיומו על המלך בנוגע למותו של נסיך הכתר גורמים למלך לפעול שוב לרעת בני עמו. הוא שוב הופך אותם להיות מגן חי על האינטרס האישי שלו. לא רבים ממהרים להתגייס וחלקם נחטפים כדי להגדיל את כמות האנשים. העזיבה המתוכננת לסין ומציאת הקופסא ע"י בונג סון גורמת ליונג לפעול שוב והפעם היעד הוא הארמון. המלך לא מתרגש מהאיום של אילג'ימה וממשיך בתוכנית כמתכונן בשלב הזה. מה שכן מפר את שלוותו היא המעורבות של און צ'ה ביחסיה עם אילג'ימה. כתוצאה מכך המלך מוציא צו מעבר עבור ביון שיק ופועל להרחקתו מהארמון.

שהותה של בונג סון במסתור של אילג'ימה עוזרת לו לקדם את מהלכיו, כישרון הזיוף שלה מהווה שימוש רב. בתמורה , יונג עורך עבורה מחווה בצורת מקרן שקופיות על העבר המשותף שלהם. ההבטחה שלו על חייהם המשותפים לאחר הפריצה לארמון גם היא סוג של התחייבות כלפי של בון סונג. יכול להיות שיונג התכוון לכך שיידאג לה כאחות קטנה אך ההצהרה על כך שאולי יהיה לו קשה לשכוח את און צ'ה נותנת לבונג סון להבין את הדברים אחרת .

השלב האחרון בפרקים של השבוע הוא שלב החשיפה. על ציור המפה שהביא חברו של יונג נחשפה החריטה שהופיעה גם על החרב בה נרצח אביו של גיום. יונג מבין שהאדם השביעי קרוב מאי פעם וכעת חשיפתו היא השלב הבא. מה שמעכב את התוכניות היא לכידתה של און צ'ה. הפתיון , כפי שכינתה זאת בונג סון צולח ואילג'ימה נופל היישר לידיהם של שומרי הארמון. קור הרוח בהתנהלותו של שי הו לא מובן בשלב הזה אך הטוב עוד לפנינו. על המאזניים (תרתי משמע) תלויים חייה של און צ'ה וכדי להגן על יונג בוחרת בונג סון לפנות לאביה. שי-הו יוצא להגנתה של אחותו תוך כדי סיכון משמעותי כאשר הוא מאיים עם חרב על שומר הראש האישי של המלך, אילג'ימה מצליח לשחרר את און צ'ה.
שוב קרב נוסף בין האחים נגמר בעשן לבן בשלב הזה והאצבע של שי הו היא זאת ששילמה את המחיר הכבד. משום מה עולה התחושה שיונג/אילג'ימה הרבה יותר סלחן משי-הו. שניהם גדלו עם צער רב ואפילו צערו של יונג הרבה יותר קשה מנשוא מזה של שי-הו.למרות זאת יונג הוא הסלחן מבין שניהם והוא האחד שהפנים את מילותיו של אביו והנזיר ואף מיישם אותם.

דבר נוסף- שי הו מרגיש חייב לאון צ'ה רבות, היא היחידה מבני המשפחה שקיבלה אותו למרות מעמדו. הרגשות שלו כלפיה כעת מקבלים זוית שונה מאחר והיא כבר לא נחשבת לאחותו הביולוגית.


און צ'ה מתוודה על אהבתה בפני אילג'ימה ומבקשת לראות את פניו. אילג'ימה הוא בנו של לי וון הו, זה הרי ידוע לה אך זה לא מונע ממנה ריחוק על היותו בנו של בוגד. לאחר הגילוי של אביה היא יודעת שלי וון הו נפל קורבן למזימה.

אנו נשאר עם הסקרנות עד לשבוע הבא, אלו יהיו שני הפרקים האחרונים.

אגב, אם תהיתם לגבי הצרידות בקולו של לי ג'ונקי, הסיבה היא הצטננות שתקפה אותו בצילומי הפרקים האחרונים וזה יימשך עד לפרק האחרון. (תודה לג'ני על המידע).

אויש! כמה דברים חשובים בשני פרקים.

Sadie_02
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)