שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ספיישל – Dream High

Star_3D_Gold ספיישל – Dream High
פורסם לפני 3570 ימים     מאת isolda     אין תגובות    

S_Notes_PinkS_Notes_Blue

רציתי לעשות סקירה לאחת הדרמות שהכי אהבתי בזמן האחרון, והיא לא אחרת מאשר DREAM HIGH המופלאה. אני אתוודה שבהתחלה חשבתי שהיא תאכזב בגדול, והתחלתי לראות רק בשביל הצחוק, אבל ככל שהפרקים התקדמו, נהניתי יותר ויותר וממש התמכרתי אליה. אני לא אגיד שהיא הדרמה החדשנית או המקורית ביותר, אבל מבחינתי היה בה שילוב מנצח: כיפיות, דרמה, רומנטיקה, מוסיקה, ריקודים וקומדיה. הפרקים לא היו משעממים ולא נתקעו (מאוד חשוב בשבילי שהדרמה תזרום), ונקשרתי לרוב הדמויות (אפילו לדמויות היותר שנויות במחלוקת). בקיצור, נהניתי ממנה במיוחד כאוהבת KPOP אבל אני חושבת שגם אם לא הייתי מעריצת KPOP הייתי נהנית ממנה בכל זאת. כאמור, הדרמה הזאת עוקבת אחרי החלומות, האכזבות, התככים השירים והריקודים שלהם, והדרך מהנה מאוד. ראיתי את BOF וגם את You're Beautiful ואני חייבת להגיד שזאת דרמת הנוער הקוריאנית שהכי נהניתי ממנה.

הדרמה הזאת שודרה השנה, מורכבת מ-16 פרקים + ספיישל שהוא בעצם הופעה של שירי הפסקול, והופקה על ידי שילוב של שניים מהדמויות החשובות בעולם המוסיקה והמשחק בקוריאה: בה יונג ג'ון המהולל ו-JYP, אחד ממפיקי המוסיקה החשובים בקוריאה. זה שיתוף פעולה ראשון ביניהם, שכאמור היה מאוד מוצלח. שניהם גם משחקים בדרמה. עקב הצלחת הדרמה הראשונה תהיה עונת המשך בשנה הבאה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2031)