שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Life is Beautiful - סיכום

Life is Beautiful - סיכום Say_Love
פורסם לפני 3569 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

כמה מילות פרידה מהסדרה המקסימה ששבתה את לבי Smiley_Love_B

לפני שהתחלתי לצפות בסדרה, לא אכחיש שהאורך קצת הפחיד אותי. בכל זאת, 63 פרקים דורשים לא מעט זמן ואנרגיה... אבל במבט לאחור, הפרקים עברו לי כל כך מהר, אולי מהר מדי, ואפילו השאירו לי טעם של עוד. לקראת הפרקים האחרונים, הרגשתי שאני לא רוצה שזה ייגמר לי, אני לא רוצה להיפרד כל כך מהר מבני משפחת יאנג, שהפכו למעין משפחה בשבילי. אני מוכנה להישאר איתכם לעוד 60 פרקים בכיף. מה אני אעשה בלעדיכם?

אבל אז הגיע פרק 63, שהיה מקסים ועזר לי להיפרד ממשפחת יאנג עם חיוך על הפנים, ניצוץ של דמעות בעיניים וחמימות נעימה בלב Smiley_Hug_A

בסיכום הזה אני אנסה להיפרד מכמה הדמויות שהיו בסדרה הזו, והוא כולל ספויילרים, כולל לפרק האחרון Spoiler_08 כאן כזכור כתבתי רקע ראשוני על העלילה.

הסדרה הזו הקיפה כמה דורות ומעגלי חיים, והיו בה לידה, שתי חתונות ומוות אחד. קבלו את הנפשות הפועלות העיקריות.

Flower_Violet הסבתא הגדולה של המשפחה: אומוני החזקה שעל פיה יישק דבר. הראשונה שקמה בבוקר ולא מפסיקה לעבוד, גם כשהיא מתקרבת לגיל 80. אחרי התנגדות ראשונית עזה, היא מסכימה לקבל את בעלה הבוגדני, שעזב אותה לפני יותר מ-30 שנה, ומטפלת בו כמו אמא שדואגת לילד קטן (וגם נוזפת בו לא מעט).
רגע בלתי נשכח: בפרק הסיום, היא אומרת לכלתה שבגלגול הבא היא רוצה להיות גבר שיתרום למדינה ויהיה נאמן למשפחתו. והיא רוצה שכלתה תהיה האישה שלה בגלגול הבא, כי היא בטוחה שהן ידאגו אחת לשנייה...

Flower_Violet האמא הגדולה של המשפחה, קים מין ג'ה: אני מוכנה לאמץ אותה. מנוע האנרג'ייזר של המשפחה. דואגת לכל הדורות, תומכת, מעודדת, שומרת על כולם. בשלנית מקצועית שעובדת ללא הפסקה בבית ובחוץ, וסימן ההיכר שלה הוא הצחוק המתגלגל.
רגע בלתי נשכח: כשטה-סוב מתוודה בפניה שהוא הומוסקסואל, ואחרי ההלם הראשוני היא מעניקה לו את כל התמיכה והאהבה שבעולם. היא הופכת ללביאה שמכשירה את הקרקע ואת הלבבות ויוצרת עבורו סביבה בטוחה, לפחות בבית שלו.

הווידוי של טה-סוב מעביר את הקשר ביניהם לשלב חדש, של אם ובן אוהבים. אם לפני כן, היה תמיד איזשהו מקום של מתח סמוי בקשר ביניהם – היא תמיד התאמצה שלא יגידו שהיא מתנהגת כמו אם חורגת, אצלו היה תמיד משהו מסויג וסגור כלפיה, מעין הליכה זהירה על בהונות של שניהם. אחרי הגילוי, המחסומים הוסרו, והקשר ביניהם הפך לחם, אוהב ופתוח. כשהיא הרגישה דיכאון, היא הייתה מסוגלת לדבר על זה רק עם טה-סוב שתמך בה. בפרק האחרון הוא וקיונג סו מעניקים להורים שתי מתנות: בדיקה כללית וטיול לסין. היא מחבקת את קיונג סו (דבר שאמא שלו לא ממש עושה), והיא קוראת לשניהם: "הילדים שלי"...

Flower_Violet אב המשפחה, יאנג ביונג טה: איש טוב ואהוב, צנוע, חם ונוח לבריות ונעים הליכות, וכמעט תמיד תמצאו אותו עם חיוך גדול על הפנים. איש משפחה במלוא מובן המילה. בעל נהדר ותומך, ואני חושבת שכל אחד היה רוצה אבא כזה.
רגע בלתי נשכח: השיחה שלו עם טה-סוב אחרי היציאה מהארון, כשטה סוב מתנצל וכורע ברך, והוא מקים אותו, מחבק אותו, ושניהם בוכים.

Flower_Violet הסבא: אחרי שלושים שנה, שש נשים ו-15 ילדים, הוא חוזר כאילו לא כלום לא קרה לאשתו הראשונה, כשהוא זקן, מרושש וקצת סנילי. בלי מילה של התנצלות או ניסיון לרצות (חוץ מקצת עזרה בעבודות הבית, בגלל שהוא משועמם). דמות מעצבנת אבל מצחיקה!
רגע בלתי נשכח: הוא מתרגז על התרנגולות שמתעקשות להשאיר מזכרות ריחניות רק בנעליים שלו. והסבתא אומרת לו שזה בגלל שהוא תמיד מגרש אותן והן מרגישות שהוא נגדן; הסבא מתעמל במרץ על המרפסת, ומת מפחד כשהסבתא מגלה את נוכחותו.

Flower_Violet הו סוב: הבן הצעיר, בחור חרוץ, אופטימי וקצת תמים. עובד כמדריך צלילה ומאוהב בים, עד שהוא פוגש את יון ג'ו, העוזרת של אמו.
רגע בלתי נשכח: הוא לא מעז לנשק את יון ג'ו בפעם הראשונה והיא לוקחת יוזמה; הוא שקוע בשיחת טלפון איתה, ושוכח לקחת את הקליינטים. רק כשהוא מגיע ללב ים הוא מגלה שהספינה ריקה, ואם זה לא מספיק, גם הטלפון הנייד נופל לו לים.

Flower_Violet יון ג'ו: השולייה של האמא. בחורה די סגורה ורצינית, שאיבדה את הוריה בתאונה ומתגוררת עם סבתה. בתחילת הסדרה היא מנסה להתאושש מהפרידה מהאקס שזרק אותה. היחסים בינה ובין הו סוב מתחילים ברגל שמאל, אבל אחרי שהוא עוזר לה ותומך בה היא מסכימה לתת צ'אנס. עם הו סוב יש לה יותר סיבות לשמוח ולחייך, אבל בסביבה טוענים שהוא אוהב אותה יותר ממה שהיא אותו.
רגע בלתי נשכח: בבוקר שאחרי החתונה, יון ג'ו מחכה שהו סוב יתפכח אחרי שתייה מסיבית של אלכוהול (בג'ג'ו יש להם מסורת של עדלאידע לחתן). בינתיים היא תולשת עלי כותרת ומנסה להחליט אם להישאר נשואה או לא...

Flower_Violet ג'י היי: הבת של מין ג'ה מנישואיה הראשונים. מחזיקה את בעלה די קצר ומנהלת חיים מאורגנים ומתוכננים, עד שהיא זוכה לכמה הפתעות: 1. היא בהריון שני (למרות שתכננה להסתפק בילדה אחת) 2. היא תופסת את בעלה כשהוא יוצא לסרט עם מישהי מהעבודה שלו (הבחורה רוצה להודות לו על כך שעזר לה לפתור משהו). 3. היא מגלה שאביה הביולוגי ביקש להיפגש איתה לפני מותו, אבל אמה מנעה את זה 4. האב המנוח משאיר לה סכום כסף מכובד, והיא מחליטה להסתיר זאת מבעלה.
רגע בלתי נשכח: ג'י היי תופסת את בעלה על חם בקולנוע וזורקת עליו פופקורן; ג'י היי חוזרת אחרי הלידה עייפה ומדוכאת – גם בגלל היחסים הלא מזהירים עם בעלה. סצנה אמיתית וכואבת.

Flower_Violet לי סו אין: בעלה של ג'י היי, מצד אחד מתרפס אבל מצד שני גם מנסה למרוד בקטנה. דמות שקשה להגדיר ולסווג, אבל הוא אבא טוב ואוהב. ג'י היי והוא מחזיקים מעמד למרות הכל, גם אם לא מדובר באהבה ובתשוקה של תחילת הקשר.
רגע בלתי נשכח: סו אין הפגוע מחליט להתחשבן עם ג'י היי על שהסתירה ממנו את הכסף, דווקא כשהיא כורעת ללדת. והיא כמעט חונקת אותו בשיא הצירים...

Flower_Violet צ'ו רונג: בת הזקונים של המשפחה. תוססת, קשקשנית, אוהבת לשיר ולרקוד, ומתעצבנת כשאחיה מתארס בלי לעדכן אותה מראש (וגם עושה חיים לא קלים לגיסתה לעתיד).
רגע בלתי נשכח: צ'ו רונג נשברת אחרי שדונג ג'ון זורק אותה בגלל יחסה המחפיר כלפיו. רק אחר כך היא פתאום מגלה שהיא מאוהבת בו, ובאה לבכות לאמא ואבא.

Flower_Violet יאנג ביונג ג'ון: וורקהוליק חולה ניקיון שכנגד כל הסיכויים, וכמעט נגד רצונו הייתי אומרת, מתאהב בבוסית המבולגנת שלו. וכך הוא מפשיר ונהיה הרבה יותר נינוח ומאושר.
רגע בלתי נשכח: ביונג ג'ון שלא יכול לשתות אף טיפת אלכוהול משתכר ומתפדח קשות.

Flower_Violet ג'ו אה-רה: הבוסית של ביונג ג'ון, שזוכה לתפקיד בעיקר כי היא הבת של אבא שלה. קלולסית ובעלת צחוק ביזארי.
רגע בלתי נשכח: כל פעם כשהיא צוחקת...

Flower_Violet יאנג ביונג גיול: מקרה חמור של התפתחות מעוכבת. חסר טאקט, בוטה, עם הרגלי היגיינה שערורייתיים וכישרון להגיד את הדבר הכי גרוע בזמן הכי לא מתאים. ובכל זאת, דמות משעשעת ביותר. הרווק הנצחי זוכה לקראת סוף הסדרה לנונה שלוקחת אותו לבילויים. היא מבטיחה למצוא לו גם שידוך תוך חצי שנה.
רגע בלתי נשכח: כשהוא חוטף אגרוף מוצדק ביותר מאחיו הבכור, בגלל היחס המגעיל שלו לטה-סוב (האגרוף עושה את שלו, ובמשך הזמן הוא משפר את התנהגותו).

תוקן על ידי iDana 15/4/2011 0:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)