שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיכה התובעת - Prosecutor Princess


הנסיכה התובעת - Prosecutor Princess
פורסם לפני 3560 ימים     מאת זרהמאד     אין תגובות    

הסדרה שודרה בדרום קוריאה בחודשים מרץ עד מאי 2010 ברשת SBS.
התקציר חושף פרטים עד לפרק הרביעי ועלול להכיל Spoiler_08 למחמירים.

מה הא רי היא בוגרת לימודים משפטיים , בעצם היא תובעת צעירה שזה עתה סיימה ללמוד. בטקס סיום הלימודים היא מביימת בעזרת אמה את מחלת האם ובורחת לאתר נופש יפייפה בו עתידה להיות תצוגת אופנה.
הא רי אינה רואה כלום בעיניים, היא הגיעה לתצוגת האופנה רק כדי לשים את ידה על נעלי ה"גרייס קלי" שיימכרו במכירה פומבית. לצערה הרב, המכונית שלה נפרצת והארנק , המסמכים והפלאפון נגנבים. תוסיפו לכל זה את ההברזה של חברתה הטובה אשר בידיה ההזמנה לחדרים במלון והרי לכם את מה הא רי בודדה וגלמודה ללא כסף או מקום לשהות בו.
מי שעוטה על הטרף הוא בחור אלגנטי ושנון (כך הרושם הראשוני) בשם סו איו וו שמזמין את הא רי לשהות בחדרו עד שהחילוץ המיוחל יגיע. כמובן שהא רי מסרבת וממשיכה בתוכנית המקורית שלה, לרכוש את נעלי הגרייס קלי שלהם חיכתה. לאחר זכייתה במכירה הפומבית אין להא רי איך לשלם על הנעליים והויכוחים עם מנהלי המכירה גורמים לה לאבד את הנעליים לטובתו של אין וו.

נעלי "גרייס קלי"- מכאן מתחיל כל הסיפור

כבר ברגע הזה קלטתי שלאין וו יש מניע נסתר. הוא מקרקר ומסתובב סביב מה הא רי כאילו הוא מכיר אותה כל חייו. יש דברים כמו רמיזות קטנות שנותנות את התחושה שמשהו עומד להתגלות, כאילו שסודו של אין וו אוטוטו יצא לאור.
מה הא רי תמימה למידי. היא מאד שקופה וצפוייה ואפשר לקלוט את צעדיה עוד טרם שתעשה אותם. התאבון הבריא שלה לאופנה וללבוש גורם לה לחזור אל חדרו של אין וו ולבלות שם את הלילה. השאלה הראשונה שעלתה במוחי היא- מדוע שאיו וו יקבל אותה בחדרו, יעניק לה את הנעליים שכל כך רצתה ובכלל יכסה את חובותיה והוצאותיה עד שהיא תחזור לסאול ותשלם לו חזרה? ובכלל, האסמכתא היחידה שיש לו לכך הוא הפתק שבו הוא רשם את מספר הטלפון שלו.
התשובה הראשונה שעניתי לעצמי היתה-הוא רוצה להתחיל איתה אך עושה הרושם שהשאלה הזו תצוץ עוד ועוד בהמשך.

עו"ד סו- הבחירה הנכונה !

לבנתיים באותו אתר סקי נמצא גם התובע יון, הוא נמצא שם מסיבה אחרת לגמרי. כבר שנים רבות שהוא עוקב אחרי נוכל המחקה עיצובים. כשהתובע יון נמצא בעיצומו של המעקב מה הא רי חושבת בטעות שהוא זה שפרץ למכוניתה (בגלל המעיל שלבש) וגורמת למבצע הבילוש להתפרק.
הא רי שבה לביתה ומגלה שאביה זועם על מעלילה. לאחר התנהגותו של אביה הבנתי שהא רי בעצם שבויה. היא שבויה בידי אביה. בגלל הדחף והתאווה שלה לאופנה היא נאלצת לרצות עוד ועוד את אביה כדי שהוא לא יסגור לה את הברז.

הא רי מתחילה ביומה הראשון בעבודה כתובעת, הראשונה שעולה לראש היא אל מהסרט "לא רק בלונדינית". היא מגיעה לעבודה וכבר ננזפת על אופן לבושה ועל צורת ההתנהגות שלה. כל הנשים במקום העבודה נראות כה משורטטות וייצגיות, כמו דודות מסודרות ואילו מה הא רי כה צבעונית , כה חשופה וכה קולנית- ההפך הגמור מלהיות תובעת .
לצערה הבוס והחונך שלה הוא לא אחר מהתובע יון, אותו אחד שהיא הרסה לו את החקירה באתר הנופש.

בבוקר למחרת כאשר היא מגיעה למשרד , מה הא רי פוגשת בבחור שרכש עבורה את הנעליים. היא חוששת שהוא בא להתלונן על כך שהיא לא החזירה את כספו כמוסכם אך מסתבר שהוא עורך דין במקצועו. הם מסכמים להיפגש שוב למחרת כדי שהיא תוכל להשיב את כספו ואכן כך קורה. גם במקרה הנכחי שאיו וו מציע להא רי את שרותיו כעו"ד עולה התחושה שהוא מחפש אותה, שהוא מכיר אותה .

כמתבקש, הא רי מסתבכת עם שני קטינים שטוענים שהיא ניצלה אותם מינית, מי שנחלץ לעזרת הוא כמובן אין וו שדואג להחזיר אותה לביתה ונלחם על כך שהסרטונים שהועלו לרשת יימחקו.
בשלב הזה גיבשתי דעה שיש פה סוג של מניפולציה. עו"ד סו מתמרן את הא-רי כך שיוכל להיות שם לעזרתה כאשר היא תזדקק לו.

כעו"ד, איו וו מנסה לגרום לכך שהא רי התובעת תזכה לניקוד אצלה מעסיקה, הוא עוזר לה לאסוף מידע על הימורים לא חוקיים כדי שתוכל לפצח תיק בכוחות עצמה. הדבר דוקא מקרב אותה יותר לתובע יון, עליו מזמן היא שמה את עיניה. התובע יון מציל אותה מידי המהמרים הזועמים ורואים את תוצאות האימונים של השחקן הנהדר הזה מהסדרה צ'ונו, הוא נלחם בכח כדי לחלץ את הא רי. לצערה הרב כל הראיות ניזוקו, אין לה על מה לבסס את התיק.

מה הא-רי והתובע יון- בוס או אהוב??

הא רי חוששת לחזור למקום עבודתה, הסימנים והחבלות על פניה לא מקנים לה ניקוד אצל אביה והמכונית שלה מוחרמת, אותו הדבר לגבי כרטיס האשראי. מה הא רי מרגישה מוגבלת! לאחר נזיפה מהבוס היא מקבלת הזדמנות נוספת כתובעת בתיק של הטרדה מינית.
למרות זאת את שלוותה מפרה אזרחית אשר נחקרה ע"י הא רי מתיק אחר. היא משליכה על הא רי דלי מלא עגבניות מרוסקות, את הרעיון המקורי היא שאבה מאכילת העגבניות על ידי הא רי במשך כל התשאול מולה.


הא רי מואסת בעבודה ובחייה, היא משאירה מכתב פרידה ועושה את פעמיה לכיוון שדה התעופה- היעד יפן.


מי שעוצר אותה (שוב) הוא אין וו ומטיח בפניה את העובדה שהתובע יון ערב לעבודתה בתיק החדש. הא רי מקבלת לידיה לטפל במקרה של הטרדה מינית בילדה בת 7,המקרה הזה נוחל הצלחה לאחר מספר נסיונות לא קלים וכמובן שעזרתו של אין וו מורגשת גם במקרה הזה. היא מקבלת לידיה מסמכים אשר יעזרו לה בסיכום הסופי של התביעה. שוב עולה השאלה- למה? למה איכפת לאין וו ממנה? למה הוא עוזר לה באופן גלוי וסמוי? מה המניע הנסתר שלו?

הא-רי מקבלת משרד משלה. עבורה זהו קידום, בעבור מנהל המחלקה זוהי האפשרות היחידה לדחוק אותה הצידה. לאחר שהיא מייפה את המשרד והופכת אותו לורוד משהו, היא מחכה לתיקים אשר תוכל לעבוד עליהם. בשלב הזה כנראה שהיא מחכה לשווא.


גם לאחר ארבע פרקים עדיין לא הצלחתי לפענח את הסוד של אין וו – מובן לי שמשהו מניע אותו, ישנם קטעי שיחות עם "אביו" ועם שותפתו למשרד בכל הנוגע להא רי ועבודתה אך עדיין לא הצלחתי לצבור חלקים שלמים לפאזל, עדיין הכל עמום.
חיכיתי בקוצר רוח לפרקים הבאים. רציתי כל כך לכתוב על כל הסדרה אך נוכחתי לדעת שאם אמשיך אהרוס למי שעתיד לצפות בה. החל מהפרק החמישי מתחילים להחשף עוד סודות אשר שופכים אור על העלילה ועל התנהגותו של אין וו, העו"ד שגרם לי להתאהב בו למרות התנהגותו.

Femaleכמה מילים על השחקנית יון.... לאחר גילום דמותה של ד"ר יון בסדרה המעולה ד"ר צ'אמפ חשבתי שלשחקנית אין יכולת משחק. כנראה שהדמות ש"הלבישו" עליה הסתירה המון מיכולות המשחק של השחקנית. לאחר שצפיתי ב"נסיכה התובעת" גיליתי שחקנית מוכשרת ומלאה שמחה. למרות שישנם קטעים של עצב שמלווים את דמותה בסדרה הזו, השחקנית מגלמת דמות חיובית ועליזה, התמימות שלה משקפת שמחת נעורים . לראות את אותה שחקנית מגלמת שתי דמויות שונות לחלוטין בוצרה שונה כל כך הצליחה לשנות את דעתי עליה. השינוי המהותי והאפשרות ליצור כזה שינוי מדמות לדמות , הוכיחו לי עד כמה השחקנית הזו מוכשרת וכנראה שאתן צ'אנס לסדרה "אייריס" בה היא משתתפת, מסקרן אותי לראות אותה בתפקיד נוסף.

Maleקצת על השחקן פארק שי-הו- חלקכם מכירים אותו כצ'ה דול /שי-הו מהסדרה "אילג'ימה" שם הוא שיחק כשחקן משני+. בסדרה הזו הוא מופיע בקדמת הבמה וגם זה לא הספיק לי, לא סתם הוא זכה לכינוי "השואב".
השחקן ,למרות הדמות השנויה במחלוקת שהוא גילם, הצליח להפנט גם אותי. לא פעם חששתי שאולי הא-רי תחליט לבחור דוקא בתובע ולא בעו"ד סו, עד לפרקים מתקדמים נותרתי במתח על ההחלטה הגורלית הזו מבחנתי. למרות שכעסתי על התנהלותה של הדמות, לא הצלחתי לשנוא את עו"ד סו,כאמור פשוט התאהבתי.

סרטון עם השיר המוביל בסדרה Goodbye my princesS -התמונות יכולות לספיילרהסדרה מתורגמת לעברית ומופיעה באתר ASIA4HB, ממליצה בחום!
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)